سیاه مثل چه کسی ؟ عشق و دشمن

سیاه مثل چه کسی ؟ عشق و دشمن
17 سپتامبر 1991

سوال: سیاه و سفید هویت. مشکل: که نام آن را ادعا می کند و تصمیم می گیرد که profanes آن است. در اینجا در تقاطع که سیاه و آگاهی جنبش آن است که به هر حال ؟ مانند مرد گفت: ون Glorius است. به عبارت دیگر در آن هر انسان برای خود است که در یکی G. زمانی که من جوانتر بود و بسیار استتیشن من اعتقاد بر این است که سیاه و سفید تفاوت فرهنگی بود و تو ما را — که ما را نجات و رهایی می آیند متوجه می شوند که چگونه بزرگ سیاه و هنر ما را مجموعه جدا از illin’ پسر سفید و خلاقیت خود. اگر ما می تواند سیاه و احزاب سیاسی تابع مانند مجلس-Funkadelic ما می شود لگد زدن الاغ بسیار. داشتن شاهد مشارکتی دموکراسی در محل کار در سیاه و سفید ما قدرت روایات از پنج سال گذشته که در توهم رفته راه PFunk را افسانه mothership. (پارک آن را در زباله دانی تاریخ و متوقف نمی برای محو شدن نور افکن.) تجدید حیات Gotham سیاه قدرت حرکت شده است هر دو خوش و بد بخت امر است. خوش آمدید به دلیل پل این اتحاد شکل گرفته بین جوانان امروز شورشیان و دندانه دار ببر از ان; ضعیف به دلیل fatuous نر ذکراست, عوامفریبی و نسل حسادت نیز ساخته شده با عرض پوزش باز گشت.

اسپایک لی و Amiri Baraka در گلوی یکدیگر بیش که صاحب میراث مالکوم ایکس یکی بیشتر احساساتی قسمت در جنبش ما مسخره است. برای ثبت من فکر می کنم Baraka مورد به اندازه کسب و کار گفتن سنبله چه به لحاظ سیاسی درست فیلم در مورد مالکوم ایکس به عنوان سنبله خواهد تلاش به دستور Baraka در آیه ساختار. من حیرت زده اگر سنبله غلبه خود را نارسی به عنوان یک قصه گو می کند و یک فیلم با هر چیزی نزدیک شدن به پیچیدگی مالکوم جهان و جهان بینی اما c’est la vie. نیست چیزی جز یک فیلم خانواده و بعد از آن دو ساعت در تاریکی بیش از همه ما را هنوز هم باید تا صبح روز بعد و مقابله با مردان سیاه و زنان در آمریکا است. که در پایان روز است در مورد چه چیزی ؟ یادگیری به عشق و مبارزه با یکی دیگر از داستان.

سه هفته پیش در مراسم تشییع جنازه خدمات برای یک شعله از یک زندگی به نام E. Tamu اللینگتن Bess من متوجه شدم که معنای سیاه است و خلاصه در که می آید به دفن شما که جمع آوری با هم در نام خود را پس از شما رفته آنچه آنها می گویند در مورد چگونه شما را دوست داشت و چقدر شما را دوست داشت در بازگشت. ارائه چنین شهادت در Tamu خدمات یک مقطع از جامعه ما را Afristocracy politicos هنرمندان و فعالان سوگوار دوستان و خانواده. مردم ارائه آهنگ ها, رقص, اشعار و soliloquies به افتخار او. با پایان بدون دانستن بیش از هر ناقص جزئیات Tamu زندگی شما می دانستم که او می خواهم ساخته شده است هر کس او را لمس آگاه تر از فداکاری و از خود گذشتگی سیاه و آگاهی خواسته است.

هر چند من نمی دانم که خوب Tamu بود و نشان داد به من به عنوان یکی از کسانی که استثنایی سیاه عامیانه که در خانه هستند در هر کجا که مردم آفریقا هستند بدون در نظر گرفتن جغرافیا کلاس سفارشی آشپزی یا موجودی تسلی. اگر وجود دارد هر گونه میراث از ’60s سیاه ناسیونالیسم پیدا کنم ennobling و توانمند سازی آن است که جنبش پان Afrikanist آغوش سیاه عامیانه در همه جا به عنوان برادر و خواهر. شناخت دست دادن به جامعه ما مانند Tamu Bess شما متوجه است که هر گونه آزادی و یا توانمند سازی استراتژی است که رشد نمی کند از عشق در آن سازنده و انتقادی و دلسوز حواس بی فایده است.

چه چیزی باعث فصاحت و بلاغت از مالکوم تحمل به عنوان یک منبع روشنگری نیست فقط وضوح خود را در مورد چگونه سفید برتری کار می کند اما همچنین تمایل خود را برای دیدن ما عشق ما آفریقایی خودشان بیشتر از ما عشق جهان از ظالم. ما هنوز هم گوش دادن به مالکوم چرا که ما از شنیدن صدای یک عاشق گاهی اوقات پرسیدن چه Bob Marley پرسید: — می تواند ما را دوست داشت — بار دیگر درخواست ما چرا ما عشق سفید امریکا و یا حداقل آن وضعیت نمادها بیشتر از ما خودمان را دوست دارم. من پیدا کردن جوهر از مالکوم مهم تب و تاب برای مردم سیاه و سفید فاقد بسیاری از ما عضو کمیته نیروهای مسلح سنا سخنگویان حاضر. سیاه عشق شما در پیدا کردن آشکار است که امروز بیشتر از یک عشق سیاه نر ذکراست. در حال حاضر BMP واقعا چیز شگفت انگیزی. در عین حال من مارول در آن روزمره است. که در آن خواهد هیپ هاپ, جاز و یا بدون آن ؟ بسکتبال تعریف شده توسط آن و خیابان های مرکز شهر نیویورک خواهد بود به دنبال توانا و نخ نما برای عدم وجود آن است. اما ناتوانی از زمان سیاه, ملی, سیاست, می آید از آن phallocentric به هسته که در نوازش خود را سخت است که آن را می سازد هیچ فضایی برای تعادل ارائه شده توسط زنانه عقل است. ما هرگز در تاریخ ما تا به حال یک جنبش بود که به خوبی جمعیت با زن رهبری است. این روزها بخشی از دلیل مسائل روزمره خشونت و ظلم و ستم هرگز مورد بحث است چرا که مردم در خطوط مقدم زنان و کودکان در مراقبت از خود هیچ صدای که در آن حقوقی-عقاب فعالان غالب است. بنابراین حتی زمانی که قربانی یک زن سیاه و سفید است که در قلب ما صف آرایی می شود کاهش می یابد به چه رویای همپتون اشاره به عنوان “مهره-گرفتن مسابقه.”

تراژدی این نیست که حرکت خود را, اما چه غلط این جنبش از نظر اهداف و مقاصد. وقتی که من نگاه کردن به دیدن صدها نفر تجمع پشت Pro fessor لئونارد Jeffries زمانی که او قابل پیش بینی حمله برای یهودی-طعمه من رو به تعجب آنچه که هدف فراتر از واکنش خشم. (و در “یهودی-baiting” اتهام, اجازه می دهد تا واقعی. هنگامی که شما با قرار دادن طعمه های خود را در خط انتظار ماهی به نیش می زنند به خصوص اگر طعمه زنده است و در زندگی رنگ است. یهودیان ممکن است ریاکارانه در مورد برگزاری, اقتصادی, فرهنگی و سیاسی قدرت و امتیاز و سوء استفاده از آن, اما برخی از مردمی می تواند فقط به عنوان ریاکارانه در مورد پذیرش آنها نفرت یهودیان بیش از آنها نفرت متوسط ترقه نیست که یک پلیس.)

تعداد زیادی از سیاه و عامیانه در این شهر بیشتر ناراحت بیش از احترامی از آنها بیش از اینکه disempowered. چرا به دنبال احترام از یک ساختار قدرت چنان حریص آن را از بین بردن این سیاره که در آن نوه را مجبور به زندگی می کنند ؟ من انتظار دارم نه عدالت و نه احترام از قدرت سفید و قطعا نه عشق. آنچه که من انتظار می رود از مردمی است که برای ما به سازماندهی در چنین راهی است که ما را سفید ساختار قدرت درک کنند که این امر می تواند در آن خود را به نفع و نه به ما. اما هیچ. ما بیشتر در رابطه با به ثمر رساندن فکری نقاط یکجور دوربین عکاسی از ما با این نوع از وحدت. (یا برای آن ماده با بالا بردن سطح مهارت خواندن و نوشتن از کودکان و نوجوانان در این شهرستان و یا حتی با بهبود بی ادب فیزیکی کارخانه خود را در محیط آموزشی. تا آنجا که من می دانم که وجود دارد در حال حاضر هیچ برنامه ای در جریان توده آتش تنفس تظاهرات در اعتراض به توالت-کاسه کلاس های درس.)

برخی مسائل از بی احترامی بیش از استراتژی های توانمندسازی را حفظ خواهد کرد ما در تعقیب عشق از muhfuh که عاشق نیست هیچ کس. چنین حماقت ما را با یک سیاست واکنشی خشم و نژاد-طعمه که دوست من ملوین گیبس astutely تعریف به عنوان “تنها شکل دیگری از Tomming و minstrelsy چرا که مخاطب همیشه سفید است.” پیشنهاد من این است که به مرد سفید به عنوان مشکل به خودی و شروع به فکر کردن از او به عنوان یک فاجعه طبیعی یک فاجعه ما ممکن است قادر به جلوگیری از اما که اثرات مخرب را می توان غلبه و معکوس است. من همچنین فکر می کنم ما نیاز به اجازه رفتن از این ایده که برخی از واقعی فاجعه طبیعی مانند حل شدن لایه ازن در حال رفتن به پاک کردن سفید طاعون خاموش چهره زمین. شما می دانید زمانی که آن روز می آید این muhfuhs خواهد بود زندگی در حباب شهرستانها و خود را در هوای سرد برای پرداخت هوا ساندویچ سریع تر از شما می توانید می گویند جکی رابینسون. بعد از آن به صورت سیاه و سفید به فوتوریسم. ذهن خود را ممکن است در Khmet فرض اما آخ …

هنگامی که واکنش خشم است شکل غالب ما سیاست زمانی که طول می کشد پلیس یا اراذل و اوباش با خشونت به ما آبکاری به واکنش به این معنی است که در یک سطح قابل قبول از درد و رنج و بدبختی است. زمانی که کیفیت زندگی مسائل داده نشده همان توجه به ما antilynching فعالیت های این بدان معنی است که ما باید یک سطح پایین از زندگی انتظارات. آن را نیز بدان معنی است که دکتر فرانسیس Welsing به آن اشاره شده است که وجود دارد یک حالت کلی از افسردگی بعد از عمل در جامعه است که باعث مشکلات دیگر مانند سوء مصرف مواد مخدر. رزمندگان ما نیاز به گام رو به جلو در حال حاضر نیست مقابله, نوع, اما درمانگران. عامیانه که می دانید که چگونه برای رسیدن به جایی که ما واقعا صدمه دیده است به زخم ما می توانید ببینید که هیچ کس را دوست دارد به بحث در مورد. خارج از جوآن مورگان هیچ کس صحبت کرده است در آسیب زا تاثیر John Singleton را Boyz N the Hood تا به حال در بسیاری از جوان سیاه, ghetto, فراری برای آنها آن را به نمایش در آمد بیشتر به عنوان یک کابوس flashback نسبت به خیالبافانه سرگرمی. اگر سیاه نر رهبری حرکت نمی کند در جهت شناخت درد و تروما در زیر خشم به عنوان کار تونی موریسون Ntozake Shange آلیس واکر, زنگ قلاب و زنان دیگر نویسندگان انجام داده اند اگر ما اصلا ورزش ما ظرفیت به عشق و التیام یکدیگر با حفر عمیق به ما متقابل صدمه دیدگی و سپس آنچه که ما در حال تلاش برای صرفا پایان سفید برتری — و نه محور از قربانیان آن است.

بعدی: “فراتر از جذب” توسط میشل والاس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme