سیاه مثل چه کسی ؟ فراتر از جذب

سیاه مثل چه کسی ؟ فراتر از جذب
17 سپتامبر 1991

این روزها اگر شما خواندن نیویورک تایمز, شما ممکن است در حال حاضر به شکل صحیح تصور که Afrocentricity تا حد زیادی یک سوال از تاریخ و تعلیم و تربیت. چه سهم اگر هر گونه اند آفریقایی فرهنگ ها و تمدن ها ساخته شده به غرب ؟ (نگاه کنید Manin برنل را سیاه آتنا و شیخ آنتا دیوپ را تمدن و فرهنگ یا بربریت.) چه سهم اگر هر گونه اند آفریقایی-آمریکایی ساخته شده به ایالات متحده آمریکا فرهنگ ؟ (نگاه کنید هر کتاب توسط هنری لوئیس دروازه جونیور) چگونه چنین سهم به رسمیت شناخته شود و اذعان کرد برنامه اصلاحات ؟ چگونه این مسائل بود predigested و خدمت به عنوان یک لیست از خوشمزه حقایق برای مدرسه عمومی آموزش و نشست امتحانات ؟ ناتان گلیزر و عضو Sobol کمیته به بررسی مطالعات اجتماعی syllabi در نیویورک ابتدایی و دبیرستان به ما می گوید در جمهوری جدید که رانندگی مانند اصلاحات عملکرد مشکلات سیاه و سفید کودکان در حال تجربه در مدرسه است. Afrocentric و فرهنگی اصلاحات آموزشی طراحی شده برای جبران نرخ بالای ترک تحصیل و پایین نشسته نمرات و خواندن سطوح سیاه و سفید از کودکان است.

از سوی دیگر گلیزر می گوید: Afrocentrism و چند فرهنگی با تاکید بر “تفاوت” و اقلیت دیدگاه درباره تاریخ ملی نیست اذعان کرد که تجربه مهاجرت تا حد زیادی شده است یکی از جذب است. اکثر آمریکایی ها نمی تواند مراقبت کمتر که در آن اجداد خود را از آمد. او می گوید: شواهد کمی وجود دارد که اخیر آسیایی و مکزیکی مهاجران می خواهید به انجام هر چیز متفاوت است. که آفریقایی-آمریکایی ها و برخی از Latinos می خواهم به تاکید بر “تفاوت” نشان دهنده این واقعیت است که تلاش خود را برای جذب باید نا امید شده است.

من خیلی مطمئن نیستم در مورد این کلمه جذب. من گمان می کنم که گرایش های قومی و postethnic جمعیت در سراسر ایالات متحده به تدوین و فرموله کردن بی وقفه دقیقه ارقام و تغییرات در مرد خاکستری جامه فلانل یا پشمی کت و شلوار باید به نام چیزی دیگری که بهتر منعکس سیالیت و هرج و مرج از این روند است. (فقط فکر می کنم تفاوت بین مردمی در بوفالو, نیویورک, و آماریلو تگزاس یا Chimayo و میامی است.) اما من مطمئن هستم از این: مقاومت سیاه پوستان و nonwhite Latinos را تجربه کرده اند به تحرک رو به بالا است به نام نژادپرستی و تا کنون Afrocentrism و چند فرهنگی به نظر می رسد پاسخ ناکافی به آن است.

من مخالف برای مشاهده “حقایق” به عنوان بلوک های ساختمان اصلی آموزش و پرورش. هفتاد و پنج درصد از زمان آنچه که در مدرسه زمانی که آن می گذرد به خوبی جامعه است. یکپارچه لوتری مدرسه ابتدایی من حضور داشتند تا به حال علائم بیشتری برای رفتار و حسن نیت ارائه میدهد از آن تا به حال برای ریاضی یا علم است. و با همین دلیل خوب. من در یادگیری چگونه به جا. مدرسه تقویت این پیام من رو از خانواده ام: استحمام, پوشیدن لباس تمیز صحبت می کنند زمانی که شما در حال صحبت. و همه چیز خوب خواهد بود. این همه مهم روند همچنان ادامه دارد حق را از طریق کالج. در نظر بگیرید برای مثال کسانی که نفرت انگیز fraternities و sororities در هر دانشگاه.

اما بقیه چه چیزی باعث می شود آموزش ارزشمند است که در حال حاضر تجربه آموزش و پرورش, ساختار, چگونه دانش آموز یاد می گیرد به بازجویی از “واقعیت” را به چالش facticity. آنچه که ما به تازگی در خیابان های مسکو و دو سال پیش در میدان تیان آن من — جمعیت ایستاده با هم به مقاومت در برابر مقام “دروغ” و به مبارزه برای “دموکراسی” و “آزادی” — این بیش از حد است که در مدرسه آموزش داده. بنابراین مفهوم از یک Afrocentric آموزشی فرمول که در آن یک لیست مناسب “حقایق” خواهد بود منتشر اعتصاب به عنوان تقریبا به طور کامل کنار نقطه.

مشکل این است که Afrocentrists و multiculturalists روبرو هستند این است که شکست در فرایند اجتماعی شدن چه گلیزر تماس “جذب می کند.” من مسن یهودی همکارانش در کالج شهر هستند و علاقه توصیف چگونه آنها را با موفقیت “جذب” و یا اجتماعی توسط متکبر شاید حتی ضد سامی زنبور معلمان در دانشگاه کلمبیا و در جای دیگر می دانستند که هیچ چیز از میراث فرهنگی خود و یا مبارزات خود را در روسیه یا لهستان. اما آنچه آنها را فراموش کرده ام دوباره و دوباره است که آنها سفید یا حداقل — به عنوان جیمز بالدوین ممکن است می گویند — در مورد برای تبدیل شدن به “سفید است.” سفید به معنای آنها نمی باید به مبارزه با نژاد پرستی به عنوان آنها بلعیده Eurocentric دم در حزب چای از آموزش و پرورش آمریکا.

با “نژادپرستی” منظور من این ایده که دیگر نژادها به ویژه سیاه و فرزندان آفریقا پایین تر هستند به “سفید” مسابقه. ایده سیاه و حقارت خاص سابقه در آمریکا و اروپا توسعه و اغلب جالب در رابطه با انواع دیگر تعصب مانند زن ستیزی و یهودی ستیزی. این تاریخ متاسفانه به ندرت تدریس یا Afrocentrists یا Eurocentrists و این همواره و همچنان مشکل من با هر دو برنامه.

پس از این دسته از “نژاد” خود است که هر دو نژادپرستانه و اساطیری و نشانه ای از آنچه که فردریک جیمسون تماس “سیاسی ناخودآگاه” که “ما” به عنوان یک فرهنگ و یک تمدن و پیدا کردن آن تقریبا غیر ممکن است برای توصیف آن اخلاقی یا تجربی این اشتباه است که هر دو Eurocentrists و Afrocentrists را به تقریبا به طور کامل تخفیف آن است. در واقع من فکر می کنم “نژاد” خجالت است برای همه. اما با نادیده گرفتن آن همه ما ناخودآگاه توطئه به آن را تیک بزنید.

من “سفید” همکاران تا به حال این گزینه به خوبی پسران و دختران کمی مودبانه ø Eurocentrism و متحد با خود زنبور معلمان تحت پرچم سفیدی. افرادی که نه تنها سفید اما سیاه و سفید هستند و به ندرت با آن مواجه است که گزینه. این بدان معنا نیست که وجود ندارد بسیاری از موارد استثنا مانند کالین پاول و کلارنس توماس. آنچه به این معنی است که وجود دارد تنها استثنا یا “tokens.” (در عذاب من خودم در این گروه است.) و بخش عمده ای از مردم از رنگ که توسط منظورم کسانی که بیش از حد سیاه و سفید برای تبدیل شدن به “سفید” باقی خواهد ماند unsocialized, unassimilated گروه ترکان و مغولان که به خوبی انجام نمی در مدرسه به دلیل شما می توانید قبل از انجام خوبی در مدرسه شما باید پذیرفته شود و کسی که به خوبی انجام نمی در جامعه آمریکا به دلیل قبل از اینکه شما می توانید به خوبی در جامعه آمریکا شما باید پذیرفته شود. (نگاه کنید به تاج ارتفاعات شورش.)

البته پول کمک می کند. اما بسیار وجود دارد که در اطراف وجود دارد ؟ به تئوری های توطئه و “واقعیت” فرمول از لئونارد Jeffrieses نیاز من به شما بگویم آنچه در درجه او در حسن نیت ارائه میدهد?

بعدی: “با استدلال این کالج” توسط زنگ قلاب

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme