هر دو حزب در مجلس سنا لایحه مجازات خرده فروشان را به دلیل امتناع از پرداخت نقدی

عضو سناتور. باب منندز D-N. J. می رسد برای کمیته روابط خارجی سنا جلسه در روز پنج شنبه 20 ژوئن 2019.

بیل کلارک | CQ رول تماس | گتی ایماژ

سنسور. باب منندز D-N. J., و کوین کرامر R-N. D., معرفی یک لایحه منع خرده فروشان از کاهش پرداخت های نقدی از مشتریان به عنوان کسب و کار ترویج “تماس با ما” digital پرداخت به عنوان آنها دست و پنجه نرم کردن با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

خرده فروشان و صاحبان مرکز از جمله Nordstrom و سیمون مراکز را تشویق به استفاده از تماس معاملات مانند اپل پرداخت برای به حداقل رساندن خطر از گسترش خود را در فروشگاه ها و خواص. اما سناتورها هشدار داده که باید هر خرده فروش ممنوعیت نقدی به طور کامل آن خواهد بود تبعیض آمیز در زمانی که بسیاری از آمریکایی ها در مواجهه با مشکلات مالی.

حدود 20 درصد از خانواده های ایالات متحده را ندارد و یا دسترسی محدود به چک کردن و حساب های پس انداز. از این خانواده در حدود 6% هستند “unbanked” به معنی آنها دسترسی ندارد در همه. چهارده درصد از unbanked آمریکایی ها سیاه 11% اسپانیایی هستند و 4 درصد سفید هستند.

و به عنوان هفتگی مدعیان رشد توسط میلیون ها نفر تعداد آمریکایی بدون دسترسی به حساب های بانکی ممکن است افزایش یابد.

“در حالی که من به طور کامل درک کنند که کسب و کار خود را گسترش داده اند تماس با ما گزینه های پرداخت در طول همه گیر امتناع نقدی تبعیض علیه جمعیت های خاص و تکذیب مردم دسترسی برابر به همان کالا یا خدمات” گفت: منندز در یک بیانیه

پرداخت انتخاب قانون اهداف کسب و کار است که حاضر به قبول پول نقد به عنوان پرداخت, پست, نشانه های حاکی از این است که پول نقد پذیرفته نمی شود و یا شارژ قیمت بالاتر به صورت نقدی بیش از انواع دیگر پرداخت. این پیشنهاد حداکثر جریمه 2500 دلار برای اولین جرم و $5,000 برای دوم.

یک لایحه مشابه معرفی شد در خانه با تشکر. Donald M. Payne جونیور, D-N. J. سال گذشته است.

دولت نیز باید قانون منع کارت-تنها سیاست هدف قرار دادن خرده فروشان و رستوران ها بودند که با تجربه راه هایی برای به حداقل رساندن پول نقد قبل از همه گیر. ماساچوست در حال حاضر ممنوعیت موسسات خرده فروشی از تبعیض علیه خریداران نقدی.

شرکت ها به دنبال به سرعت عملیات خود را و رقابت در برابر بهره وری ارائه شده توسط فن آوری های غول مانند آمازون است. در حالی که کارت های اعتباری اغلب در نتیجه در هزینه های کسب و کار, پول نقد می تواند بیشتر دست و پا گیر و به موقع به مدیریت.

سناتور. کوین کرامر R-N. D. متوقف می شود به صحبت با خبرنگاران را به عنوان او می رسد برای گزارش هفتگی ناهار روز سه شنبه, ژوئن 9, 2020.

بیل کلارک | CQ-رول تماس | گتی ایماژ

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر