بزرگ با تکنولوژی سهام اضافه کردن $291 میلیارد دلار ارزش بازار در یک روز

جف بزوس بنیانگذار آمازون

کاترین تیلور | ایسنا

سهام آمازون, تسلا, مایکروسافت, اپل, حروف الفبا, Facebook و Netflix, ظهور, جمعه, اضافه کردن $291.66 میلیارد در ترکیب ارزش بازار است.

سهام فن آوری شده اند در میان نوازندگان برتر در طول Covid-19 گیر با بسیاری از رسیدن به اوج تمام وقت در هفته های اخیر با وجود گسترده رکود اقتصادی در سراسر جهان است.

آمازون سهام افزایش یافت 7.93% پس از گلدمن ساکس تحلیلگر پیاده خود را قیمت هدف برای 3.800 $در هر سهم است که روابط آن را برای بالاترین هدف در وال استریت. این شرکت اضافه شده $116.92 میلیارد دلار ارزش بازار دوشنبه آوردن آمازون بازار سرمایه به $1.59 تریلیون.

تسلا سهام نیز افزایش یافت 9.47% به عنوان سرمایه گذاران آماده شدن برای شرکت ژوئن درآمد بعد از این چهار شنبه, اضافه کردن $26.36 میلیارد دلار به بازار آن کلاه.

مایکروسافت که بسته 4.3 درصد و بالاتر اضافه شده $66.82 میلیارد دلار به بازار آن کلاه. اپل که بسته 2.11% اضافه شده $35.53 میلیارد دلار است. الفبا تا 3.1% اضافه شده $32.08 میلیارد دلار است. Facebook اضافه شده $9.67 میلیارد دلار پس از بسته شدن تا 1.40% در حالی که Netflix بکشد تا 1.91% اضافه شده $4.28 میلیارد دلار در سال ارزیابی.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme