بزرگ رستوران های زنجیره ای در حال بازیابی سریع تر از بقیه از صنعت بانک مرکزی آمریکا می گوید

منبع: بانک مرکزی امریکا

بزرگ رستوران های زنجیره ای تا حد زیادی بهبود از بیماری همه گیر کوروناویروس اما بقیه از صنعت است که مصرف طولانی برای جستن به عقب, به گفته بانک مرکزی آمریکا مطالعه است.

تحلیلگران گرگوری Francfort و JonMichael Shekian استفاده می شود جمع آوری داده های معامله از بانک مرکزی امریکا اعتباری و دبیت کارت, دارندگان, برای تجزیه و تحلیل مصرف کنندگان رستوران عادات خرج کردن. در تاریخ 1 ژوئیه انتهایی هفت روز به طور متوسط صرف در بزرگ رستوران های زنجیره ای پایین بود 4 ٪ در مقایسه با سال پیش دوره است. در رستوران های زنجیره ای و مستقل صرف کاهش یافت و از 25٪.

زنجیر کوچک و مستقل از eateries تمایل به ناهار خوری گاه به گاه و سریع-بازی گاه به گاه موسسات در حالی که بزرگ رستوران های زنجیره ای طیف وسیعی از خدمات برای مواد غذایی سریع. بسته شدن اتاق ناهار خوری و تغییر اجتماعی فاصله ضربه ناهار خوری گاه به گاه و سریع-بازی گاه به گاه بخش سخت تر است. با توجه به Francfort و Shekian که توضیح می دهد که “برخی از شکاف بین زنجیره ای بزرگ و دیگر در داده ها.”

در اواسط ماه آوریل تفاوت در هزینه های بین زنجیره ای بزرگ و بقیه از صنعت بود و حتی گسترده تر در اوج کم 30 درصد محدوده. مواد غذایی سریع اجرائی مانند مک دونالد کریس Kempczinski باید گفت که مصرف کنندگان بازگشت به درایو خود را از طریق خطوط به دنبال آشنا راحتی مواد غذایی است.

گروه تجارت صادر وخیم هشدار در مورد آینده از رستوران ها مستقل هستند. گزارش به سفارش مستقل رستوران ائتلاف است که فشار برای 120 $میلیارد دلار کمک مالی صندوق به صورت مستقل کافه ها و رستوران ها است که از آنجا که 85 درصد از رستوران های مستقل می تواند به طور دائم نزدیک به پایان سال است.

و به عنوان coronavirus موارد افزایش در برخی از مناطق ایالات متحده آمریکا, رستوران ها یک بار دیگر در نظر گرفتن آمار.

“این کاملا آشکار در صنعت ما چک که COVID-19 سنبله در ایالت های مهم در غرب و جنوب شرقی را در وزن صنعت فروش پس از هفته سوم ماه ژوئن” Francfort و Shekian نوشت.

آنها انتظار دارند که بیشتر غذاخوری گاه به گاه و سریع-رستوران های گاه به گاه را در مقایسه با مواد غذایی سریع مکان های که می تواند به نفع Darden رستوران ها و Chipotle Mexican Grill.

“این دو شرکت با قوی ترازنامه که در حال خم سرمایه در دسترس بودن مزایا و همچنین به عنوان مقیاس مزایای” پژوهش توجه داشته باشید گفت.

Darden است که ارزش بازار از $9.2 میلیارد دلار دیده است سهام آن سقوط نزدیک به 35 ٪ از زمان آغاز سال است. Chipotle سهام در ضمن افزایش یافته است بیش از 33% از ژانویه آوردن بازار آن کلاه به $31.1 میلیارد دلار است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر