‘بزرگ جورج” و موز ساندویچ: فلوید خانواده سهام در خاطرات عاطفی مینیاپولیس یادبود

Philonise فلوید در حال سخنرانی در مراسم یادبود برای برادرش جورج فلوید پس از مرگ او در مینیاپولیس بازداشت پلیس در مینیاپولیس, مینه سوتا, ایالات متحده, ژوئن 4 سال 2020 است.

لوکاس جکسون | ایسنا

جورج فلوید را خانواده خود را به اشتراک گذاشته خاطرات بزرگ “جورج” و به نام عدالت در طول عاطفی سخنان روز پنج شنبه در Floyd را مینیاپولیس یادبود.

این مراسم که با حضور دوستان و خانواده اما جریان زندگی می کنند به مکان های مشخص شده اولین بار است که بسیاری از آمریکایی ها یاد گرفته در مورد شخصیت و زندگی این مرد که مرگ در بازداشت مینیاپولیس افسران پلیس در هفته گذشته موجب شده است روز تظاهرات در ده ها تن از شهرستانها در سراسر کشور.

“او به ما آموزش چگونه به یک مرد که او در این دنیا قبل از ما” رادنی فلوید جورج فلوید جوانترین برادر گفت: در این سرویس است. “من می خواهم شما بدانید که او را در مقابل هر گونه بی عدالتی در هر نقطه,” او گفت:.

Philonise فلوید یکی دیگر از فلوید برادران گفت: برادر او “مانند یک کل.”

“هر روز او پیاده روی در خارج وجود دارد خواهد بود یک خط از مردم … مایل به او خوش آمد می گوید مایل به از آن لذت ببرید با او” Philonise فلوید گفت.

جورج فلوید خانواده صحبت می کنند و طی یک مراسم یادبود برای فلوید در 4 ژوئن سال 2020 در شمال مرکزی دانشگاه Frank J. Lindquist پناهگاه در مینیاپولیس, مینه سوتا.

Kerem Yucel | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

“ما می آمد تا با هم. ما زیادی ندارد. مادر ما انجام آنچه او می تواند. ما را در همان تخت. بازی های ویدئویی با هم. بیرون بروید و بازی فوتبال. من استفاده می شود به خودم بگم مرد شما نمی توانید پرتاب شما نمی توانید پرتاب توپ به این دلیل که توپ هرگز به سراغ من آمد و” Philonise فلوید گفت.

او افزود که برادرش تا به حال چندین نام مستعار — بزرگ جورج بزرگ فلوید, Georgie Porgie — و التقاطی عادات غذا خوردن.

“ما ساخته شده موز با سس مایونز, ساندویچ با هم — آن است که یک خانواده چیز” Philonise فلوید گفت.

براندون ویلیامز فلوید برادرزاده گفت: فلوید بود “با محبت و دلسوز و کسی که من می تواند تعداد دفعات مشاهده،”

“من در تلاش بود و غمگین. این خیلی سخت تر از من فکر کردم این امر می تواند” ویلیامز گفت.

ویلیامز گفت که فلوید بود و یک فن بزرگ از LeBron James. پس از James’ تیم کلیولند کاوالیرز موفق به کسب 2016 قهرمانی NBA در برابر رزمندگان طلایی امور خارجه ویلیامز گفت: او به خاطر گفتن فلوید است که او به نظر می رسید بیش از حد در مورد آن خوشحال.

“شما صدا مانند شما برنده مسابقات قهرمانی” ویلیامز گفت: او گفت: فلوید.

“ما خندید در مورد آن, و او گفت:” شما می دانید که چگونه من احساس می کنم در مورد LeBron. من برنده مسابقات قهرمانی.’ پس هر زمان که ما صحبت می من می خواهم او را ” هی چگونه شما انجام می دهند شما خوب است؟’ و او خواهد گفت: “من احساس می کنم مثل من برنده مسابقات قهرمانی,'” ویلیامز گفت.

کورتنی راس جورج فلوید را دوست می پردازد احترام طول یک یادبود جورج فلوید پس از مرگ او در مینیاپولیس بازداشت پلیس در مینیاپولیس در مینیاپولیس, ایالات متحده, ژوئن 4 سال 2020 است.

لوکاس جکسون | ایسنا

“و این نوع گیر کرده است. آن را داخل این چیزی که ما تا به حال. من می دانم با او بودن فرد قوی بود که او و دیدن همه با هم صف آرایی در اطراف او و گسترش این همه عشق و حمایت از خانواده ما هستند و خدا را شکر و ممنون و من می دانم که بیش از هر چیز با همه عزادار و صدمه زدن به او را می خواهند ما را به احساس می کنم مثل ما برنده مسابقات قهرمانی” ویلیامز گفت.

چندین خدمات بیشتر انتظار می رود در روزهای آینده در کارولینای شمالی و تگزاس. فلوید مراسم تشییع جنازه برگزار خواهد شد در هوستون در روز سه شنبه.

“ما در حال بازگشت به واشنگتن مارتین’

Rev. Al Sharpton که تحویل فلوید را در مداحی استفاده از آدرس اعلام راهپیمایی علیه خشونت پلیس قلع واشنگتن بیش از تابستان است.

Reverend Al Sharpton در حال سخنرانی در مراسم یادبود جورج فلوید پس از مرگ او در مینیاپولیس بازداشت پلیس در مینیاپولیس, مینه سوتا, ایالات متحده, ژوئن 4 سال 2020 است.

لوکاس جکسون | ایسنا

ماه مارس برنامه ریزی برای Aug. 28 برگزار خواهد شد در سالگرد مارس 1963 در واشنگتن که در آن مارتین لوتر کینگ جونیور تحویل “من یک رویا دارم” سخنرانی.

“ما در حال بازگشت به واشنگتن مارتین” Sharpton گفت: پرداختن به مارتین لوتر کینگ سوم که با حضور یادبود.

“فقط در یک عصر ما برای مبارزه با برده داری دوران دیگری Jim Crow, یکی دیگر از عصر ما در برخورد با حق رای در این عصر به مقابله با پلیس و عدالت کیفری” Sharpton گفت. “ما نیاز به بازگشت به واشنگتن و ایستادن: سیاه, سفید, لاتینی, عرب, در سایه لینکلن و به آنها بگویید: این زمان برای جلوگیری از این.”

Sharpton همچنین گفت: در مداحی است که “جورج فلوید داستان شده داستان سیاه مردمی است.”

“از آنجا که تا کنون پس از 401 سال پیش به همین دلیل ما هرگز نمی تواند بود که ما می خواستیم و خواب بودن است که شما را نگه داشته زانو خود را بر ما گردن” Sharpton گفت.

“ما باهوش تر از این مدارس با کمبود بودجه روبرو شما قرار داده و ما را در, اما شما تا به حال خود را به زانو در ما گردن” Sharpton گفت. “ما می تواند اجرا شرکت ها و نه فشار در خیابان اما شما تا به حال خود را به زانو در گردن ما. ما تا به حال مهارت های خلاق ما می تواند هر کاری که هر کس دیگری می تواند انجام دهد اما ما نمی تواند زانو را خاموش گردن ما.”

یادبود آمد و به عنوان افسران arraigned به اتهام کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم

یادبود خدمات سرويس رايگان فورشيرد در شمال مرکزی دانشگاه در مرکز شهر, مینیاپولیس, یک روز پس از مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون اعلام کرد که هر چهار سابق ماموران پلیس درگیر در Floyd خشونت آمیز بازداشت روبرو خواهد شد اتهامات عنوان شده علیه.

سه نفر از کسانی که افسران J. Alexander Kueng توماس خط و Tou Thao شد arraigned به اتهام کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم و کمک و معاونت در جرم درجه دوم طرح تقریبا به طور همزمان با مراسم یادبود. خود را قید وثیقه آزاد شد تا به 1 میلیون دلار در هر.

یک چهارم افسر سابق, Derek چوین متهم شد در روز جمعه سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس. الیسون اضافه قتل درجه دوم شارژ در روز چهارشنبه.

این ترکیبی از عکس های ارائه شده توسط Hennepin شهرستان کلانتر دفتر در مینه سوتا در چهار شنبه 3 ژوئن سال 2020 نشان می دهد درک چوین از سمت چپ J. Alexander Kueng توماس خط و Tou Thao. چوین است به اتهام قتل درجه دوم از جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از مهار توسط او و دیگر مینیاپولیس افسران پلیس در مه 25. Kueng خط و Thao متهم شده اند با کمک و معاونت در جرم چوین.

Hennepin شهرستان کلانتر دفتر | AP

دوم-مدرک اتهام قتل و کمک و معاونت در جرم اتهامات هر حمل حداکثر جملات از 40 سال در زندان بر محکومیت هر چند جملات واقعی اغلب سقوط کوتاه از حداکثر.

“این رفتن به ایالات تلاش و مبارزه در دادگاه و خارج از دادگاه به عدالت برای جورج فلوید” بن Crump یک وکیل برای Floyd خانواده گفت: در یادبود.

چهار افسر پلیس از کار اخراج شدند در مدت کوتاهی پس از فیلم فلوید بازداشت شده توسط تماشاگران, منتشر شده هفته گذشته. این فیلم نشان می دهد چوین زانو در Floyd گردن برای نزدیک به نه ساعت به عنوان فلوید است که دست به دستبند گریه می کند که او نمی تواند نفس بکشد.

در یک نقطه فلوید نیز گفت: افسران که “من در مورد مرگ” با توجه به شارژ اسناد ظ روز شنبه.

چوین برگزار زانو خود را در Floyd گردن به مدت هشت دقیقه و 46 ثانیه از جمله حدود سه دقیقه پس از فلوید شد, بی, با توجه به اسناد و مدارک.

دیگر افسران کمک در سنجاق فلوید به زمین نگه داشته و تماشاگران از تداخل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme