جو بایدن در مصاحبه ای در MSNBC.

منبع: MSNBC

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن روز سه شنبه فرمانداران خواست به “گوش دادن به دکتر Fauci” را به عنوان آنها بازگشایی کشورهای خود را’ اقتصاد در حالی که coronavirus همچنان به گسترش است.

Dr. Anthony Fauci, ملت پیشرو متخصص بیماری های عفونی و یک عضو کلیدی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید coronavirus نیروی کار است که انتظار می رود به عموم هشدار متحده روز شنبه که در موعد مقرر بازگشایی اقتصاد خود را باعث خواهد شد “نیازی درد و رنج و مرگ است.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است اصرار متحده به بازگشایی کسب و کار برای سرپا نگه داشتن اقتصاد ایالات متحده که ویران شده است با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

بایدن 2020 ظاهری دموکراتیک نامزد گفت که اگر او رئیس جمهور بود ، در این زمان او توصیه فرمانداران به نظر Fauci هشدار در برنامه های خود را برای بازگشایی متحده است.

“ما در یک وضعیت که در آن وجود دارد یک بحران است. دکتر Fauci, مذاکرات در مورد اگر ما باز دلیلی یا باز به زودی تاپیک میخوام نیازی مرگ و میر و ما باید همه چیز در جای خود. هر کس می خواهد برای باز کردن” بایدن گفت: “صبح به خیر آمریکا” ،

“فرمانداران می خواهید برای باز کردن. اما آنها می خواهند برای باز کردن در یک راه منطقی. رئیس جمهور نشده انجام کار خود را. رئیس جمهور انجام نشده آنچه که او قرار است به انجام.”

بایدن در ادامه سوزان تهمت برای این ادعا که “هر کسی که می خواهد یک تست یک تست” در ماه مارس است.

مقامات بهداشت هشدار داده اند در مورد کمبود آزمون در سراسر کشور است. که کمبود همراه با محدودیت های که می تواند مورد آزمایش قرار داده است که افراد آلوده به نایافته و گسترش بیشتر آن مقامات بهداشت گفته اند.

“هر کسی نمی تواند یک آزمون در سراسر کشور می شود.”

معاون سابق رئیس جمهور همچنین انداخته پژمرده حمله مغلوب ساختن پیشی جستن در واکنش به شیوع و همه گیر.

“اعطا تست های بیشتر می آیند اما نگاه, این نیازی خوشنودی رئیس جمهور است درگیر از همان ابتدا. او می دانست که در مورد این بحران تمام راه برگشت در ژانویه و فوریه می شود.” “او شده است بی راه که در آن او به آن پاسخ دادند. ما 80,000 مرگ و میر. ما باید بیشتر از این ویروس بیش از هر کشور در جهان است. داستان چیه اینجا ؟ منظور من بیا. این فقط فانتزی زمین که او صحبت کردن در مورد.”

به عنوان بایدن بود به مصاحبه خود مغلوب ساختن پیشی جستن انداخته tweetstorm که در آن او در دفاع آمریکا در پاسخ به کوروناویروس.

“تست ما این است که بهترین در جهان تا کنون! شماره در حال پایین آمدن در اکثر نقاط کشور ما است که می خواهد برای باز کردن و دوباره رفتن. آن است که اتفاق می افتد با خیال راحت!” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

کاخ سفید کاهش یافته است به نظر. مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 مبارزات انتخاباتی است و در پاسخ به یک درخواست برای نظر از CNBC.

شیوع گسترش یافته است به ده ها تن از کشورهای جهان با بیش از 4.1 میلیون موارد تایید شده در سراسر جهان و بیش از 286,336 مرگ و میر تا کنون با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. وجود دارد حداقل 1.3 میلیون نفر در ایالات متحده و حداقل 79,528 مرگ و میر با توجه به آخرین برگه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی