بایدن ملاقات خصوصی با جورج فلوید خانواده را ضبط پیام برای تشییع جنازه

ناصرو | No comments

ایالات متحده دموکرات نامزد ریاست جمهوری و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن صحبت می کند در طول سفر به بتل AME Church در ویلمینگتون, U. s. 1 ژوئن 2020.

جیم Bourg | ایسنا

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن را به هوستون در روز دوشنبه به پرداخت خود را احترام به خانواده جورج Floyd the بایدن کمپین گفت: در روز یکشنبه.

“معاون رئیس جمهور بایدن سفر خواهد کرد به هوستون شنبه برای ابراز تسلیت خود را در شخص به فلوید ، او همچنین ضبط یک پیام ویدئویی برای تشییع جنازه خدمات” کمپین سخنگوی T. J. Ducklo در بیانیه ای گفت به NBC News.

بایدن این, presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد شد و در ابتدا انتظار می رود برای حضور در مراسم تشییع جنازه خصوصی در هوستون در روز سه شنبه با توجه به بنیامین Crump یک وکیل برای Floyd خانواده. به جای بایدن در حال حاضر خواهد شد دیدار با خانواده, بخش خصوصی برای ارائه تسلیت خود را بدون اخلال در خدمات.

فلوید مراسم تشییع جنازه در هوستون زیر یادبود خدمات در مینیاپولیس در روز پنج شنبه و خدمات دیگر در کارولینای شمالی در روز شنبه.

فلوید درگذشت در روز یادبود پس از یک افسر پلیس kneeled در گردن او برای بیش از هشت ساعت با وجود فلوید گریه می کند که او نمی تواند نفس بکشد. اخراج افسر درک چوین با اتهام قتل درجه دوم, سوم, قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس.

پس از فلوید مرگ اعتراضات فوران در سراسر کشور و سایر نقاط جهان به عنوان مردم در محکوم کردن نژادپرستی و خشونت پلیس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>