بایدن تجاوز به شاکی تارا Reade استخدام شرکت حقوقی که نشان دهنده Harvey Weinstein قربانیان

ناصرو | No comments

در این 4 آوریل 2019, عکس تارا Reade شمار برای یک عکس طی مصاحبه ای با آسوشیتد پرس در نوادا, شهرستان, کالیفرنیا.

دونالد تامپسون | AP

زنی که می گوید فرض دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن sexually assaulted خود را حفظ کرده است یک شرکت حقوقی که نشان دهنده زنانی که ادعا می کنند که آنها قربانیان محکوم متجاوز Harvey Weinstein یک بار قدرتمند فیلم مغول این شرکت خبر داد.

اعلام این خبر توسط نیویورک شرکت Wigdor LLP آمد و به عنوان روزنامه نگار madadi آماده به انتشار مصاحبه با شاکی تارا Reade.

“ما در Wigdor LLP بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که هر بازمانده تجاوز جنسی به حق صالح مشاور حقوقی و ما را نمایندگی خانم Reade مدافع سرسخت فقط به عنوان ما را از هر گونه دیگر قربانی خشونت جنسی” گفت: بیانیه صادر شده توسط داگلاس Wigdor شرکت نام شریک است.

بایدن که در خدمت به عنوان معاون رئیس جمهور از 2009 تا سال 2017 را به شدت رد کرده Reade ادعا می کنند که او حمله پس از آن-بایدن سنا کارمند در برابر او خواهد شد در سال 1993 هنگامی که او گفته بود به او یک کیسه ورزشگاه در یک راهرو در کاپیتول هیل.

“من به صراحت گفت که آن را هرگز اتفاق افتاده است” بایدن در مصاحبه ای گفت: جمعه گذشته در MSNBC را “صبح جو.”

بایدن در آن مصاحبه به حال “کامل و رشد رکورد از تناقضات” در Reade اتهامات و گفت: “آنها درست نیست. این هرگز اتفاق افتاده است.”

Wigdor در بیانیه خود گفت: “خانم Reade شنیده خواهد شد در مدت کوتاهی در یک مصاحبه انجام شده توسط madadi و تولید شده توسط ریچارد McHugh و او را توصیف به آمریکا چه اتفاقی افتاد به او” Wigdor گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. “او دلخراش حساب معتبر و پشتیبانی متعدد ‘اعتراض’ شاهدان از چند دهه پیش است.”

McHugh سابق NBC News, تولید کننده, که, کار با روزنامه نگار و نویسنده رونان فارو در Weinstein داستان.

Reade لرزاند بایدن را در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در ماه مارس با یک مصاحبه در یک پادکست که در آن او گفت که او بایدن دوخته خود را در برابر یک دیوار و pentrated او را با انگشت خود را در یک راهرو بود که او یک سناتور از دلاور.

Reade برادر و همسایه سابق باید گفت که او Reade مورد بحث و بررسی جزئیات این اتهام حمله با آنها در 1990s.

اما تعدادی از افرادی که مشغول به کار در مجلس سنای دفتر در همان زمان Reade گفته است که او ادعا می کند تطبیق نیست با تجربه خود را برای او.

Wigdor بیانیه همچنین گفت: “این اجتناب ناپذیر است که سیاست های حزبی منجر خواهد شد مردم برای حمله به شرکت ما و آقای Wigdor به طور خاص به خصوص با توجه به پشتیبانی از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در طول سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری است.”

“هر گونه هدف نظر آقای Wigdor حرفه ای و سابقه شرکت (که تشکیل شده است از همکاران وکلا و کارکنان از تمام احزاب سیاسی) افترا چنین روایت نادرست و روشن است که ما نماینده ای است که به سادگی ادامه هدف ما حمایت از همه مشروع قربانیان” ایمیل گفت.

در این بیانیه ذکر این واقعیت است که Wigdor “آوازی بود حمایت از دکتر کریستین Blasey فورد و مشاور در طول نامزدی در حال حاضر دیوان عدالت برت Kavanaugh,” چه کسی فورد متهم به تجاوز جنسی. Kavanaugh رد فورد ادعا می کند.

Wigdor همچنین اشاره کرد که او به نمایندگی ژولیت Huddy در ارتباط با ادعاهای علیه سابق فاکس نیوز, شخصیت, Bill o’reilly و “مشاور سرب به یک گروه از کارکنان که آورده مسابقه تبعیض و آزار و اذیت در برابر ادعای فاکس نیوز.”

او همچنین آورده ادعا علیه فاکس نیوز مدعی بودند که این توطئه بود با مغلوب ساختن پیشی جستن پشتیبانی به انتشار مقاله توهین آمیز در مورد قتل غنی ست.

و Wigdor اشاره کرد که او “نشان دهنده شش Harvey Weinstein قربانیان است.”

“وجود دارد بسیاری از دیگر نمونه هایی است که ما می تواند لیست, اما ما می خواستیم را شفاف و روشن است. ما به نمایندگی از خانم Reade مطلقا هیچ چیزی برای انجام با سیاست است. ما تصمیم گرفته اند که این موضوع به دلیل هر بازمانده حق وکیل صالح و دقیقا کاری است که ما را فراهم خواهد کرد” بیانیه ای گفت:.

“همانطور که آقای بایدن خود را اذعان کرده است, ‘زنان مؤمن به معنی گرفتن زنان ادعا می کند به طور جدی هنگامی که او قدم به جلو و سپس دامپزشک[تینگ] آن و نگاه[ing] به آن … زنان باید حق شنیده می شود.’ ما کمک خواهد کرد که خانم Reade شنیده می شود.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>