بایدن می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن است اولین نژادپرستانه رئیس جمهور ایالات متحده

دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن صحبت می کند در مورد بهبود اقتصادی در طول یک رویداد کمپین در استعمار آموزش و پرورش در اوایل برنامه در Colwyck مرکز در 21 ژوئیه سال 2020 در New Castle, Delaware.

درو Angerer | گتی ایماژ

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن روز چهارشنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین نژادپرستانه رئیس جمهور در تاریخ ایالات متحده است.

صحبت کردن در یک شهر مجازی سالن سازمان توسط کارکنان خدمات بین المللی اتحادیه بایدن ارائه ارزیابی از رئیس جمهور پس از سوک کیم کره جنوبی مهاجر دقیق یک تجربه او در حال نواخته برفلد در یک سوپر مارکت و ابراز نگرانی بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus شعارهای از جمله با اشاره به COVID-19 به عنوان “چین virus.”

این presumptive 2020 دموکرات نامزد ریاست جمهوری گفت که او “خیلی عصبانی” پس از یادگیری از تجربه خود را قبل از انتقاد برای مغلوب ساختن پیشی جستن “خود را گسترش نژادپرستی است.”

بیشتر از ان بی سی نیوز:

“راه او در معاملات با مردم بر اساس رنگ پوست خود را منشاء ملی که در آن از آنها کاملا مشمئز کننده می شود.” “هیچ رئیس جمهور نشسته است تا کنون از انجام این کار هرگز.”

“هیچ رئیس جمهوری جمهوریخواه انجام داده است و این هیچ دموکراتیک رئیس جمهور” او ادامه داد. “ما تا به حال نژادپرستان و آنها وجود داشته است و آنها سعی کردم به عنوان رئیس جمهور انتخاب شد اما او یکی از اولین بار است که. و راه او چاله مردم در برابر یک دیگر است که همه طراحی شده برای تقسیم کشور تقسیم مردم آنها را با هم.

خواسته در مورد این اظهارات را در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه تهمت اشاره به گذشت از اولین مرحله عمل و کاهش نرخ بیکاری در میان سیاه و اسپانیایی آمریکایی در طول مدت خود را “قبل از چین طاعون در آینده است.”

“من انجام داده ام بیشتر برای آمریکایی های سیاه و سفید از هر کسی با استثنای احتمالی آبراهام لینکلن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “هیچ کس دیگری حتی نزدیک بوده است.”

تهمت متهم شده است که از دامن زدن به ضد آسیایی, احساسات با اشاره به رمان coronavirus به عنوان “چین ویروس” “کونگ آنفولانزا” و “چین همه گیر.”

شایان ذکر است که چند تن از کشور را روسای جمهور گذشته هم برگزار برده و یا در غیر این صورت ابراز نژادپرستانه views. کاخ سفید خود را ساخته شده بود که کار برده است.

این بایدن کمپین در بیانیه ای بعد اذعان گذشته نژادپرستانه رئیس جمهور اما گفت: تهمت و خارج از غرفه در میان آنها است.

“شده اند وجود دارد تعدادی از نژادپرستانه رئیس جمهور آمریکا اما تهمت و خارج از غرفه را — به خصوص در تاریخ مدرن — به خاطر او ساخته شده و در حال اجرا بر روی نژادپرستی و بخش خود را تلفن و کارت برنده” بایدن کمپین مشاور ارشد Symone ساندرز گفت. “او به عمد foments هر دو عمدا باعث وصف ناپذیر درد چرا که او فکر می کند آن مزایای سیاسی و اجتماعی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا ادعا کرد بایدن به نام او را “نژادپرستانه” و “بیگانه” برای محدود کردن سفر از چین در اوایل این سال است. بایدن دارای برچسب مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و همه گیر به عنوان بیگانه هر چند نمی کراوات که ادعا می کنند به طور خاص به محدودیت های مسافرتی.

بایدن نظر یکشنبه به نظر می رسد برای اولین بار معاون سابق رئیس جمهور به طور مستقیم به نام مغلوب ساختن پیشی جستن یک نژادپرست است. معاون سابق رئیس جمهور است که قبلا متهم به تهمت داشتن “دامن زد شعله های آتش از سفید برتری” و در مقایسه با رئیس جمهور سابق آلاباما رژیم صهیونیستی است. جورج والاس که فرار رئیس جمهور در یک segregationist پلت فرم.

کاترینا پيرسون یک مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور ارشد گفت: در بیانیه ای که مغلوب ساختن پیشی جستن “را دوست دارد همه مردم با این نسخهها کار سخت برای توانمند سازی همه آمریکایی ها و پشتیبانی شده توسط بسیاری از رای دهندگان از هر جمهوری خواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری در تاریخ مدرن است.”

“هیچ کس نباید در سخنرانی های نژادی و عدالت از جو بایدن” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme