بایدن می گوید چهار سیاه و سفید زنان در معاونت لیست, اما نمی ارتکاب به انتخاب یکی

دموکرات نامزد ریاست جمهوری و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن صحبت می کند و در یک “ساخت بهتر” انرژی پاک رویداد در تاریخ 14 ژوئیه سال 2020 در تعقیب و گریز از مرکز در ویلمینگتون ،

اولیویه Douliery | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری گفت: MSNBC در روز دوشنبه که او دارای چهار سیاه خود کوتاه برای معاون رئیس جمهور — قرار دادن او را نزدیک تر به انتخاب یک همسر در حال اجرا یک ماه قبل از او می پذیرد و این حزب نامزدی.

بایدن گفت: MSNBC شادی رید در والاتر از زمان نخست نشان می دهد “ReidOut” با این حال که او متعهد به سیاه و قطعا بودن خود را-در حال اجرا همسر.

“من مرتکب هیچ اما مردم من را به نام و در میان آنها چهار سیاه می شود.”

اگر انتخاب بایدن, 77, خواهد بود, قدیمی ترین-همیشه رئیس جمهور منتخب است که قرار دادن شدید تمرکز خود را برای انتخاب همسر در حال اجرا. بایدن گفته اغلب از دیدن خود به عنوان یک انتقالی ریاست جمهوری منجر به بسیاری از سیاست-ناظران به این باور است که خود را در حال اجرا همسر در نهایت می تواند رهبر حزب دموکرات و اگر بایدن برنده در سال 2020 به احتمال زیاد نامزد دموکرات در سال 2024.

او گفت که آن را تقریبا شش هفته کامل بررسی و مبارزات انتخاباتی خود را در حال انجام یک “تحلیل دقیق” رقیب برای محدود کردن لیست قبل از ماه آینده تقریبا تمام-مجازی کنوانسیون در Milwaukee, Wisconsin.

“زنان باید از من حمایت تمام حرفه ای می شود.” “من شده اند وفادار و آنها شده اند وفادار به من — و بنابراین مهم است که دولت من قول می دهم شما را مانند امریکا است.”

او افزود: “هر دو از معاون رئیس جمهور به دادگاه عالی به کابینه موقعیت های عمده هر موقعیت در کاخ سفید است. این بسیار مهم است که باید مورد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر