بایدن حفظ سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 نوسان متحده, new CNBC/تغییر نظرسنجی پژوهش می گوید

دموکرات آمریکا نامزد ریاست جمهوری و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن صحبت می کند در مورد برنامه های خود را برای مقابله با تغییرات آب و هوایی در طول یک رویداد کمپین در ویلمینگتون, 14 جولای سال 2020 است.

لی میلیس | ایسنا

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در حال برگزاری است به سرب خود را بر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در شش سال 2020 نوسان متحده به عنوان رای دهندگان به رئیس جمهور کم علامت در او چگونه به کار گرفته طیف وسیعی از مسائل با توجه به جدید CNBC/تغییر نظرسنجی پژوهش.

بایدن دارای یک لبه بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در آریزونا و فلوریدا و میشیگان و پنسیلوانیا و ویسکانسین در حالی که رقبا تقریبا در کارولینای شمالی با بررسی های منتشر یکشنبه یافت. بایدن آگهی مغلوب ساختن پیشی جستن با 49 درصد به 43 درصد حاشیه در میان پاسخ دهندگان در تمام این شش کشور در حالی که آزادیخواه و سبز نامزدهای حزب جو Jorgensen و Howie هاوکینز 4% و 1% از پشتیبانی بود.

در اینجا چگونه بایدن این, presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد و خواه مغلوب ساختن پیشی جستن همسان در کشورهای فردی:

 • آریزونا: بایدن 51 درصد تهمت 45%
 • فلوریدا: بایدن 50 درصد تهمت 43%
 • میشیگان: بایدن 48 درصد تهمت 42%
 • کارولینای شمالی: بایدن 47 درصد تهمت 46%
 • پنسیلوانیا: بایدن 50 درصد تهمت 42%
 • ویسکانسین: بایدن 48 درصد تهمت 42%

نسخه های اخیر از نظرسنجی گرفته شده هر دو هفته نشان می دهد یک مسابقه است که لحظه ای چرخش در بایدن به نفع به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به تاخت و تاز ایالات متحده است. آن را نشانه یک تغییر از CNBC/تغییر پژوهشی نظرسنجی انجام شده در ماه مارس و آوریل نشان داد که مغلوب ساختن پیشی جستن پیشرو بایدن در بسیاری از نوسان متحده است.

نظرسنجی منتشر شده روز شنبه مورد بررسی 4,332 به احتمال زیاد رای دهندگان در سراسر شش کشور از روز جمعه تا یکشنبه. آن را به یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 1.5 درصد است.

این نظرسنجی تأکید نارضایتی چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن است مدیریت ریاست جمهوری خود — حتی در شش ایالت که او برنده در سال 2016. این battlegrounds که شامل coronavirus نقاط آریزونا و فلوریدا را یک بار دیگر تعیین کند که چه کسی برنده کاخ سفید در این سال است.

در سراسر شش متحده اکثریت رای دهندگان تصویب چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن است دست زدن به تنها یک موضوع: بازار سهام است. در اینجا علائم به احتمال زیاد رای دهندگان به مغلوب ساختن پیشی جستن بر او چگونه است مدیریت هفت موضوعات مختلف:

 • Coronavirus: 43% تایید 57 درصد رد (در فلوریدا فعلی کانون در ایالات متحده شیوع تنها 40 درصد از پاسخ دهندگان تایید از کار ناروا انجام شده است)
 • اقتصاد: 48% تایید 52% رد
 • کمک به کیف بغلی خود را: 47% تایید 53 درصد رد
 • بازار سهام: 51% تایید 49 درصد رد
 • مهاجرت: 45% تایید 55% رد
 • حصول اطمینان از اقتصادی برای کمک به COVID-19 می رود به کسانی که به آن نیاز دارید به جای ثروتمند و به خوبی متصل: 47% تایید 53 درصد رد
 • ساخت امریکا مورد احترام در سراسر جهان: 45% تایید 55% رد

منفی نمایش در مغلوب ساختن پیشی جستن عملکرد شغلی آمده است که او به عنوان roiling سلامت و بحران اقتصادی ناشی از کوروناویروس مورد خوشه در سراسر جنوب و غرب ایالات متحده است. آمریکا هفت روز به طور متوسط جدید کروناویروس موارد صدر 60,000 برای اولین بار در روز دوشنبه ،

به عنوان رئيس جمهور خواستار متحده به kickstart اقتصاد خود را به عنوان سریع که ممکن است وقوع است و آنها را مجبور به تجدید نظر خود را بازگشایی برنامه. کالیفرنیا دستور بسته شدن تمام میله, ناهار خوردن در رستوران ها و طیف وسیعی از دیگر فعالیت های داخلی دوشنبه به عنوان مورد تعداد در پرجمعیت ترین کشور ایالات متحده آمریکا موج.

در شش نوسان متحده رای دهندگان اعتماد بایدن بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن به آدرس چندین موضوع کلیدی است. در دست زدن به coronavirus 54 درصد پاسخ داد که بایدن و دموکرات ها خواهد انجام یک کار بهتر در حالی که 46 درصد انتخاب تهمت و ایران.

خبرگزاری مهر به نقل از 55 درصد و 53 درصد بود گفت: بایدن و دموکرات ها خواهد انجام یک کار بهتر از مراقبت های بهداشتی مقرون به صرفه تر و قرار دادن وسط کلاس اول. رای دهندگان بودند به طور مساوی تقسیم که بهتر است رسیدگی به اقتصاد است.

— گرافیک توسط CNBC جان, هاردکور, کون بزرگ

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر