خریداران آینده نگر می رسند با یک مسکن برای خانه برای فروش در تنسی, Illinois.

دانیل Acker | بلومبرگ | گتی ایماژ

پس از بازار مسکن تقریبا تعطیل در رقابت با خشم.

متحده در حال شل شدن اجتماعی فاصله محدودیت و homebuyers عجله به خانه باز دوباره. مشکل این است که آنها در حال پیدا کردن مقدار به خرید.

Coronavirus همه گیر باعث تاریخی رها در تامین خانه برای فروش است که در حال حاضر بسیار ناچیز است. لیست جدید کاهش یافته بود نیمه دوم ضعیف آوریل در مقایسه با یک سال پیش با توجه به املاک و مستغلات کارگزاری Redfin. ضعیف عرضه و تقاضا در حال رشد است و در حال حاضر باعث افزایش مناقصه جنگ به خصوص برای خانه های با قیمت زیر 1 میلیون.

بیش از 41 درصد از خانه ها با آن مواجه مناقصه جنگ در این چهار هفته به پایان مارس 10, با توجه به Redfin. که از تنها 9 درصد در ماه ژانویه قبل از همه گیر آمار ایالات متحده

“تقاضا برای خانه برداشت و برگشت تا پس از ضربه پایین سنگ در مارس و سربازان ارتش زوج با عدم عرضه یک دستور برای مناقصه جنگ گفت:” Redfin منجر اقتصاددان تیلور Marr. “Homebuyers برگشت وجود دارد جستجو برای فضای بیشتر به عنوان آنها را درک می کنند با استفاده از خانه خود را به عنوان یک دفتر و مدرسه ممکن است تبدیل به هنجار شده است.”

فروشندگان نیست عجله بازگشت به بازار است. برخی نگران هستند در مورد اقتصاد, در حالی که دیگران فقط نمی خواهم مردم را از طریق آمدن به تور خانه های خود.

“وجود دارد بیشتر خریدار فعالیت در سایت ما به عنوان تعریف شده توسط تعامل با نمایندگان ما در سراسر خانه است که آنها به دنبال در از جدید وجود دارد listings آینده در سایت ما به تعریف جدید لیست موجودی در بازار” رابرت Reffkin مدیر عامل شرکت کارگزاری املاک و مستغلات, قطب نما گفت: در CNBC “Squawk کوچه.”

لیست جدید بودند پایین 29 ٪ در سال برای هفته پایان مارس 9, با توجه به realtor.com و در حالی که بهبود بیش از هفته گذشته, آن است که هنوز هم پیشرفت کند.

“در حالی که لیست جدید هنوز هم رو به کاهش صورت سالانه در هفته گذشته پرش را نشان می دهد برخی از فروشندگان در حال آماده شدن برای تابستان فروش خانه — یک نشانه مثبت برای بازار گفت:” دانیل هیل اقتصاددان ارشد برای realtor.com. “اما با وجود این چشم انداز مثبت هم در بازار همچنان رو به افزایش است و وجود دارد یک راه طولانی پیش رو برای برگشت به سال گذشته سرعت جدید فروشندگان.”

منطقه ای بوستون شاهد بیشترین سهم مناقصه جنگ با بیش از 63 درصد از پیشنهادات نوشته شده توسط Redfin عوامل به نمایندگی از مشتریان خود را در مواجهه با رقابت است. سان فرانسیسکو و فورت ورث تگزاس بودند که با نرخ 63% و 62% بود. سان خوزه, کالیفرنیا., و پراویدنس, رود آیلند, گرد کردن به بالا پنج.

خریداران باید رشد انگیزه ای به عنوان نرخ وام مسکن در حفظ و تنظیم رکورد جدید پایین و اعطای وام به نظر می رسد شل شدن کمی به عنوان تنظیم کننده فدرال روشن شدن برخی از قوانین در اطراف coronavirus وام مسکن برنامه هایش.

“خریداران در حال حاضر به خود گفت:” من قفل شده است به فضا تا سه ماه است و آنها در حال ارزیابی خود را — آنها باید فضای کافی در داخل, خارج ؟ آیا آنها به اندازه کافی نور ؟ آیا آنها حق دارند خانه ، اگر پاسخ به این سوالات هیچ, آنها تماس خود را نماینده” گفت: Refkin. “و در بالا از آن شما باید رکورد نرخ بهره پایین است. و شما باید چیزی است که شما در حال رفتن به یک قیمت خوب در حال حاضر. شما نمی خواهید برای دریافت قیمت بهتر در دو سال است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی