فراتر از گوشت به فروش ارزان تر ارزش بسته از آن بدون گوشت همبرگر

فراتر از گوشت را Cookout کلاسیک value pack

فراتر از گوشت

فراتر از گوشت چهارشنبه اعلام کرد که آن را به فروش بستههای ارزش آن بدون گوشت همبرگر — فقط در زمان برای فصل تابستان کباب فصل است.

10-پک یک قیمت خرده فروشی پیشنهاد از $15.99 یا $6.40 هر پوند آوردن آن نزدیک به قیمت گوشت گاو سنتی. بتس گوشت گاو به فروش برای $5.26 در هر پوند در این هفته با توجه به وزارت کشاورزی ایالات متحده گزارش در آگهی قیمت گوشت گاو.

فراتر از ارزش بسته خواهد شد در فروش این هفته از 22 ژوئن در خارج, هدف, و دیگر خرده فروشان را انتخاب کنید در سراسر ایالات متحده اما جدید ارائه شده تنها در دسترس خواهد بود تا اواسط مرداد ماه و یا تا زمانی که منابع تاریخ و زمان آخرین.

Coronavirus همه گیر تحت فشار قرار دادند تا بسیاری از مصرف کنندگان به خرید گوشت جایگزین. بیشتر مصرف کنندگان در حال پخت و پز در خانه به جای غذا خوردن در رستوران ها و شیوع ضربه زدن به صنعت بسته بندی گوشت می آمد و صدمه زدن به تولید. فروش گوشت تازه جایگزین افزایش یافت 168.5% در هفته منتهی به ژوئن 6 در مقایسه با سال پیش دوره با توجه به نیلسن داده است.

سهام فراتر از آن است که ارزش بازار دلار رقم 9.46 میلیارد دلار را دو برابر ارزش خود را تا کنون در سال 2020 از روز سه شنبه نزدیک است. سهام شد تا حدود 3% در premarket معاملات روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme