فراتر از گوشت سهام سقوط پس از مک دونالد به پایان می رسد کانادا محاکمه بدون گوشت برگر

از “P. L. T.” ساندویچ چیده شده است به صورت یک عکس در مک دونالد Corp. رستوران در لندن, انتاریو, کانادا در چهارشنبه ، 8, 2020.

کول برتون | بلومبرگ | گتی ایماژ

مک دونالد را متوقف کرده است تست برگر ساخته شده با فراتر از گوشت patty در کانادا.

سهام فراتر از 7 درصد سقوط کرد در معاملات صبح در حالی که مک دونالد سهام معامله شد پایین 1%.

در یک صدای جیر جیر به یک مصرف کننده درخواست در مورد همبرگر مک دونالد در کانادا گفت که این آزمون به پایان رسید مارس 6. زنجیره ای هیچ برنامه ای برای بازگرداندن آیتم در این زمان.

“ما تنها می تواند نظر به طور کلی و به اشتراک گذاری است که ما خوشحال شدند و با آزمون” فراتر از یک سخنگو در بیانیه ای گفت به CNBC.

فراتر از گوشت و مدیر عامل شرکت اتان براون گفته تحلیلگران در اوایل ممکن است که این تست به این نتیجه رسیدند “بدون هیچ دلیل منفی در همه.”

“منظورم این است که ما احساس بسیار خوبی در مورد رابطه ما با مک دونالد. و آنچه را برای رفتن به اتفاق می افتد هر دو وجود دارد و به طور بالقوه در جای دیگر” براون گفت. “بنابراین با ماهیت آن در حال تست آن را به حال یک آغاز و یک پایان است.”

در ماه سپتامبر مک دونالد پیوست و فشار بیشتر برای گوشت جایگزین در آمریکای شمالی که از آن آغاز شده تست رایگان-گوشت P. L. T. برگر در جنوب غربی انتاریو است. آزمون گسترش یافته و به یکی دیگر از 24 نقطه در ماه ژانویه است.

دیگر بین المللی مک دونالد بازار پیدا کرده اند و موفقیت های بیشتر با meatless همبرگر. رستوران در آلمان برای مثال اضافه شده اند برگر گیاهی ساخته شده توسط نستله به منوهای خود را.

در ایالات متحده مک دونالد هنوز برای تست یک وگان برگر. Coronavirus همه گیر چراغ های زنجیره ای برای ساده کردن آن منوها به طور موقت و به عقب راندن عرضه محصول از جمله جدید ساندویچ مرغ.

رقیب برگر کینگ بوده است در خدمت غیر ممکن است اندازه بزرگتر در سراسر کشور برای نزدیک به یک سال است. رستوران مارک های زنجیره ای بین المللی به تازگی اعلام کرد که از آن خواهد بود با اضافه کردن گوشت-صبحانه رایگان ساندویچ ملی منوها.

فراتر از سهام که ارزش بازار از $8.9 میلیارد دلار افزایش یافته است حدود 84% تا کنون این سال است. سهام مک دونالد است که ارزش بازار از $140 میلیارد دلار کاهش یافته است 8 درصد در سال 2020 است.

مک دونالد بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de