خانم Abzug و Hardhats: دلیل تا به حال هیچ چیزی برای انجام با آن

21 مه 1970

کارگران ساختمانی نشسته در مقابل ساختمان جدید در 160 خیابان آب morosely در مورد هر دو grayness از روز یا از روح خود را.

دست باسواد mimeographed ورق جا به جا به احتکار در نزدیکی بخوانید: “کارگران ساختمانی. جنبش صلح است و نه دشمن خود را. جنگ با دشمن خود است. اجازه دهید بحث در مورد آن. بلا Abzug دموکراتیک نامزد کنگره 19th, C. D.”

در حال حاضر یک خردل-رنگی وحشی سوار و disgorged خانم Abzug و چند حامیان. خانم Abzug دلربا در آبی بارانی rainhat و جوراب پوشیدن یک دکمه بزرگ — “سلام من بلا Abzug” — squared شانه های او و strode با Churchillian استحکام بیش به loungers و گفت: “من آمده ام با شما صحبت کنم fellas در مورد جنگ.”

ساخت و ساز کارگران مدنی و عجیب و غریب. یکی از آنها ساخته شده strangulated سر و صدا که ممکن است شده اند یا تمسخر یا تعجب.

خانم Abzug تحویل کوتاه تجدید نظر نشان می دهد که 63 سنت افزایش در مالیات دلار که قرار بود به حمایت از جنگ که جنگ بود و صدمه زدن به اقتصاد و که وجود دارد کمتر از خانه برای ساخت به دلیل جنگ.

ساخت و ساز از بچه ها رفت و در خوردن خود ساندویچ. اما یک مرد در یک سرعت باد و نگاه کرد تا با نور معنوی وحی در چشم او. “هیچ کس می خواهد جنگ,” او گفت: “البته که نه.”

یکی از خانم Abzug ‘s, مشاوران, یک جوان دختر بچه لرز در تابستان لباس را شکست و در دفاع از صلح راهپیمایان. “حداقل آنها نمی کشتن هر کسی است. آنها صلح آمیز,” او گفت: به شدت.

“Ahhhh همه آنها صلح آمیز” گفت: سرعت باد با تحقیر.

خانم Abzug, در تلاش برای نگه داشتن dialogue تا اطراف راه می رفت پرسید “چه چیزی شما فکر می کنم در مورد آن؟” تعداد کمی از کارگران منتظر عصبی دیگران مورد بررسی قرار تاپس از خود Dunhams.

خانم Abzug gazed در اطراف به دنبال جویند. “ما دلار مالیات برای موشک ها و بمب های” او ادامه داد: شجاعت.

“و به ماه” به سرعت باد مرد گفت روشن. “ما رفت و به ماه هنگامی که” او اضافه کرد که اگر یادآوری برخی از مدتها پیش اما گرامی بهره برداری.

“جنگ مورد نیاز است برای کاهش جمعیت” مشاهده یک ناپیدا پیرو عقیده توماس مالتوس.

خانم Abzug بود یک چیز جزیی شوکه کرد. “شما باور نمی کنم که.”

اجتماعی و متفکر نگاه خیره. “گاهی اوقات آن را فقط کار می کند که در راه است.”

“C’mon,” همچنان نامزد. “من نمی خواهم به شما را بکشند و شما نمی خواهید برای کشتن من می توانم شما را ؟

ساخت و ساز مرد در نهایت اجازه به او نیست — اما آن را به نظر می رسید که او در زمان distressingly مدت زمان طولانی به آمده تا با پاسخ صحیح که فقط ممکن است مجبور است غیرمجاز و اگر وجود دارد 24-قانون دوم در اخلاق.

خانم Abzug گفت: “شما باید با پیوستن به یکدیگر برای گفتن واشنگتن برای جلوگیری از این مزخرف و آن را که پول به خانه برگشت. شما باید من را دعوت به جلسه بعدی خود را. من دوست دارم به آمده است.”

ساخت و ساز كه در واقع رنگ پریده اما تمایل بیش از حد تصادفی. که می تواند آنها را سرزنش ؟ این قانع کننده نفوذ از مادر یهودی باید با اندازه گیری در پایین megaton محدوده. علاوه بر خانم Abzug در تلاش بود به همین دلیل با آنها و هر کسی که در برخورد با عکس برگردان-پرچم میهن پرستان می داند که دلیل تا به چیزی برای انجام با آن. سرگشتگی و احساس گناه و نه کمی حسادت و کسل کننده و بی بند خشم در راه عجیب و غریب جهان در دوران مدرن باید یک معامله بزرگ با طغیان ناگهانی خشونت از پایین-وسط کلاس (نامزدی Procaccino برای شهردار شد یک نوع زیبایی شناسی خشونت).

“این جنگ است که مصرف از طبقه متوسط” یکی از ساخت و ساز ها به توافق رسیدند. “از $40,000-یک-بچه ها سال می تواند کسر خود را کرایه مترو.”

خانم Abzug ادامه داد: سعی کنید به نگه داشتن این گفت و گو در حال اجرا است. یکی از دستیاران او تا به حال مونتاژ یک گروه از کارگران در یک گوشه ای از ساختمان. به عنوان نامزد رفت و به صحبت با آنها ساخت و ساز سرپرست دستور داد آنها را به عقب بر روی این کار است. “آن را برای حفاظت از خود شما” او توضیح داد: “مشکل می تواند وجود داشته.”

که این قابل لمس بار گه پیشنهاد شد با حضور یک زن و شوهر از سیاه پوستان در این گروه است. سکوت تحقیر سیاه و سفید ساخت و ساز مردان احساس برای خود اتحادیه برادران در این بهار شراب خواری بوده است به طور گسترده ای گزارش شده است. بعید بود که آنها در نظر گرفته شده به قرض دادن یک دست در stomping از یک دسته از peaceniks. بعلاوه این گروه نگاه علاقه مند نه قهر و متوسط تمایل سرپرست به نام او به خبرنگاران پس از یک خیرخواه و روحیه عمل مشکوک ساخت.

یک زن و شوهر از مردان سعی اسلاید و دستور داده شد در کار باشد. در نهایت یک شکست دور با وجود تکرار دستورات به بازگشت. او, او ادعا می کند در برابر جنگ شد اما خشم توسط دانش آموزان که پاره پاره, پرچم آمریکا یک ساختمان است. او عاشق کشور خود و پرچم خود را. بسیاری از این مردان گفت: با اشاره به گروه فیلترینگ به کار داد و جان خود را برای پرچم.

از جایی که خبرنگاران ایستاده بودند به کارگران نگاه کرد دلچسب اما یکی می تواند درک خشم است. خانم Abzug استدلال کرد که برای صلح بود که در برابر پرچم, اما به طور معمول این گفت و گو به پایان رسید که دو طرف ديپلمات.

زمانی که کارگران در کار خانم Abzug چپ. ماشین تضعیف تا دیوار بین خیابان سه گانه پلیس موانع و سواره نظام دیده می شود در این بخش از واشنگتن محوری در لانگ آیلند. در این آشفته بهار, دلیل به نظر می رسید چیزی از یک شخص بالغ در اواخر اما شما تا به حال به تحسین خانم برای تلاش.

“این اتفاق می افتد به منطقه من و من احساس می کنم این مهم است به برجسته کردن برخی از سوالات. من فکر می کنم بسیاری از مردم باید در انجام این نوع از چیزی.”

بانوی گفت او خواهد بود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی