Beastie Boys: قابل حمل پایین سمت شرق

Beastie Boys: قابل حمل پایین سمت شرق

ژوئن 14, 1994

از همان ابتدا — goofing در تام Carvel و رپ بیش از AC/DC ریف مانند اتاق خواب stoners که آرزو میکردند با dirtbags — وجود تفاوت بین چگونه آنها صدا و آنچه در آنها و یا حداقل آنچه که آنها پیش بینی شده است. این صدای whiny و جوان, ابلاغ در ثانیه یک جهان بینی آن را گرفته بود یک عمر کوتاه کاتد-ray overexposure و پاپ-فرهنگ بیش از مصرف به منظور توسعه یک پسر فانتزی به طور کامل شکل دقیق و بی وقفه در کاوش به عنوان هر که رابرت گیاه witchy هیپ ذوب فریاد زدن همیشه مصرانه خواست. بالا و تنگ, خود spiel صحبت از بلوغ از نارسی از سال آن را در زمان برای رفتن از مکیدن هلیوم از بالن در نوار mitzvahs به مکیدن نیتروژن خارج از whippets در خوابگاه احزاب است. آنها نمی تواند به توقف صحبت کردن یا بی انرژی میراث خستگی که می دانستم که هیچ پایین تهدید به پاره کردن گلوی خود را. چیزی وجود دارد مانند اعتماد به نفس در همه است که بحث, اما آن را بیش از حد مشتاق هم ناخواسته به چیزی واقعی است. این شکست ناپذیری از pranksters که نیاز به پنهان شدن در پشت تلفن از عملی jokers می دانستند که آنها می خواهم سنجش لگد اگر آنها گرفتار شدم. نه آنچه از شما در برابر شورش? چه باید می کردم ؟ اما آنچه که شما در حال ساخت سرگرم کننده ؟ چه باید می کردم ؟

حتی در آغاز هر چند وجود دارد بیش از آبجو اسپری و تفنگ دود فلزی ریف و آهنگ ضربان. وجود دارد, عشق بیش از حد از خطر و تفاوت حیاتی جاذبه به خود جلب کرد که آنها را مانند یک آهنربا دور از همینطور نوه ها از بروکلین ارتفاعات روستای گرینویچ و قسمت فوقانی سمت غرب به سمت شرق پایین که در آن مانند هر نسل از bohemians قبل از آنها در مورد بازسازی خود را دارند. آن اوایل ’80s, یک لحظه ای که اصلی پانک بودند آگاهانه رها کردن خود سفیدی به حفاری های عمیق به سیاه ریتم — البته این برای تلفن های موبایل از گذشته (James Brown) و یا آینده (Grandmaster Flash) به جای رقص و موسیقی در حال حاضر. آن زمانی بود که در حومه شهر جدید مردد می تواند یادگیری در مورد رگی از الویس کاستلو و در مورد رپ از این برخورد زمانی که پانک و استودیو 54 وبلاگ و برانکس MCs و بقیه جهان علاوه بر همه در مدار اطراف همان موسیقی: bassline و باور فنری گیتار شیک را “خوب.”

“هنگامی که ما 13 و 14 و رفت و به باشگاه ها و شنیده DJ mix بزرگ جوانان و خائنانه سه با جیمز سفید یا دلتا 5,” Mike D. اخیرا گفته Simon Reynolds “این نبود ‘هی در حال حاضر ما در حال پیدا کردن در مورد آنچه که مردم از فرهنگ دیگری هستند.’ آن را فقط به موسیقی بزرگ است. همه بچه ها در مدرسه بودند به Led Zeppelin و عقاب و این چیزی بود که من تعریف خودم را در برابر. پس از آن بود که بیشتر از یک مورد از موسیقی های سرد در مقابل بد موسیقی است.” این افکار واهی و پوچ, البته تقلیل سرد-مقابل-بد رویکرد مطرح شده به سطح بالا نظریه توسط یکی دیگر از مجموعه ای از B-پسران Beavis و ته قنداق تفنگ سر. بیشتر احتمال دارد آن را کمی از هر دو — موسیقی بزرگ و یک راه برای پیدا کردن آنچه که مردم از یک فرهنگ دیگر بودند — اما این آرزو شمارش برای چیزی. چرا که در اوایل پسران بیستی ساخته شده که آرزو به حقیقت می پیوندند.

گوش دادن به juvenilia جمع آوری شده در برخی از مزخرف و شما می توانید بشنوید که می خواهید در نظر گرفتن فرم. آنها شیرجه, هاردکور, فشار پانک که ثابت سفیدی ناله و آمد از طرف دیگر به عنوان خواننده های رپ که گستاخ بی توجهی به مرزهای اجتماعی نظير اخلاقی و موسیقی — برنده خواهد بود و آنها را بسیار بد نامی در Licensed To Ill. آرزو بود که فقط آن را به عنوان ساده به عنوان موسیقی خوب در مقابل بد موسیقی بلکه به این است که موسیقی خوب ایجاد یک راه تعلق به یک “جنگ انقلاب” (به عنوان برخی از مزخرف‘s ragamuffin مسیر آن قرار می دهد) جایی که در آن فرهنگ می تواند ارتباط برقرار کردن به صورت پویا و unceasingly همانطور که در منهتن Beastie Boys در ادامه به ادعا می کنند به عنوان خانه سال پس از رفتن به کالی. به طور خاص آن است که یک integrationist کاش یکی به درستی خلاصه نام تور میلیون-فروش Beastie Boys of Licensed To Ill سوار بر با میلیون-فروش Run-D. M. C. از بالا بردن جهنمدر 1987: با هم برای همیشه لطفا برای.

دوباره افکار واهی و پوچ — به عنوان ’80s, شد ’90s نه موسیقی و نه گروه مشاغل را کسب به رخ کشیدن. یک بار hiphop وارد عصر هویت سیاسی با دیگر 1987 رویداد های دشمن اولین نوازندگان ساخته شده است که یک نقطه از آلوده کردن خطوط بین مخاطبان و فرهنگ کم رنگ تر از جیر Pumas سمت چپ در باران. توسط 1989 Beasties’ پل بوتیک نمی توانست بیشتر از مرحله است. رها Licensed To Ill‘s گانگستری کارتون در سال N. W. A. را مستقیم Outta Comptonآنها نزدیک hiphop به عنوان هنر پاپ یا “B-boy Bouillabaisse” را به عنوان آنها به نام مجموعه ای است که بسته کردن آلبوم. آنها نمونه Johnny Cash پنج سال قبل از ریک روبین رو به او یک ضربه بونگ دو سال قبل از Cypress Hill ساخته شده dope علت célèbre و شیرین و Isley Brothers چهار سال قبل از Lenny Kravitz میانجیگری ازدواج. آنها prescient درخشان مطابق ته شوخ طبعی با ته موسیقی اختراع. همه آنها فاقد یک مخاطب است.

و یا پس از آن به نظر می رسید. بسیار شده است که موسیقی woodshedding که رفت به سال 1992 را بررسی کنید سر خود را — این آلبوم که در آن آنها همچنین ابزار خود را! — اما سه سال بین پل بوتیک و بررسی سر خود را بیشتر قابل توجه برای کیفیت خود را جمعیتی پژوهش است. داشتن مخاطب است که هیچ کس می دانست که وجود داشته و سپس آن را از دست داده و به “املاک niggas” و پاپ تقلبی بار سوم از آنها راضی واقعی وفاداران و نیروهای جدید با رضایت خودشان. در این روند آنها در بر داشت در حال ظهور مثالی از ’90s ستارگی به عنوان متبلور شده توسط antistars از نیروانا به مکعب یخ: عدم سازش. “درست به خودتان می شود و شما هرگز سقوط” Mike D. توصیه می شود در بررسی سر خود را‘s first تک “تصویب میکروفون….” هیچ کس به نظر می رسید به خاطر داشته باشید که آهنگ ها به نظر می رسید دیگر در ایده هایی از شوخ طبعی و یا نوازندگی چرا که Beasties در بر داشت راه برای جولان دادن هم پیر-همیشه آرزو می کنم بدون فروش ، از عنوان — back-in-the-day عبارت پردازی برای “فکر می کنم آن را بیش از” که اشاره به Dischord بسیار مهم DC, هاردکور, تالیف فلکس سر خود را به شیار, در اینجا دو آهنگ دو فرهنگ یک مردم است. وجود دارد یک حیله گر آهنگ سنگ انجام می شود تا هارد stylee وجود دارد backing tracks که تصور Curtis Mayfield, روش سوارکاری با جیمز باند وجود دارد اسکیت-رمپ به سنگسار روح پیکنیک و کانال های کابل نشان داد که چیزی جز کشتار بزرگ Rip-Off و حومه بیش از و بیش از دوباره. اما Dischord مرجع در اشاره به عنوان یک مشکل هست. داشتن ساخته شده دو تا از بزرگترین آلبوم از ’80s در Beasties بودند در معرض خطر تبدیل به Fugazi — یک گروه افتخار بیشتری برای آن اصول و دستاوردهای گذشته یک باند دوست داشتم بیشتر برای آنچه در آن نشان داده شده که چگونه این صدا.

مطمئن شوید به اندازه کافی در تعجب هنرمندان برای تبت سود در آکادمی دو جمعه پیش, Mike D. سخنرانی جمعیت در سیاست moshing درست مثل پسر Picciotto و ایان MacKaye در Fugazi کنسرت. “شما می توانید به تماشای MTV در خانه و انجام آن گه گفت:” بعد از اختصاص “Tough Guy” — یکی از سه هاردکور slammers جدید بیمار ارتباطات (کاپیتول/Grand Royal) — به قلدر پسر پله در سر افراد دیگر: “در حال حاضر شما مجبور باشید من در چشم/لایحه Laimbeer صبح, وقت آن است برای شما برای مردن.” بیمار ارتباطی است که در آن Beastie Boys سعی کنید به رشد موسیقی — آهنگ اول و تک “مطمئن شات” می بالد با افتخار از مو خاکستری (MCA) ازدواج (Mike D.) و کار سخت (Mike D.) قبل از ارائه این فریاد از وصول: “من می خواهم بگویم یک چیزی کمی که دیر شده/که بی احترامی به زنان است باید از طریق/به تمام مادران و خواهران و همسران و دوستان/من می خواهم به پیشنهاد من عشق و احترام به پایان است.” MCA — که به کالیفرنیا و نگه داشتم غرب تا زمانی که او کشف کرد بودیسم تبتی — است که در مرکز بیماری های ارتباطی و قطعا به عنوان آگهی راک تنها مصر wiseass چپ در این دسته بود که در این مرکز مجاز به بیمار. نماینده شیفتگی خود را با سلاح گرم در فوق العاده سرویس کامل بیستی-آشپزی Grand Royalدادن احترام به hiphop آفریقایی تبار در “خوب شنیدن” و یا تماس برای محیط زیست اقدام با Rastalike intimations از آخرالزمان در “به روز رسانی” او کفاره برای گناهان گذشته. فقط به عنوان او به اندازه کافی هوشمند به می دانم که او هرگز نوسان مانند فانک جاز journeymen این Beasties در حال حاضر الگو (“بازی باس های مورد علاقه من است گه/من ممکن است یک هک در شوی اما من در این کار”) او به اندازه کافی هوشمند به صدا مانند یک prig (“من نه موعظه مزخرف/فقط زبان ذهن من”). او نتیجه می گیرد “مطمئن شات” با این آلبوم را از نسخه های قدیمی آرزو: “ارسال من قافیه را به همه ملت ها/مانند Ma بل من رو بد ارتباطات است.”

شما را به تحسین Beasties برای تمایل به نشان دادن آنها می تواند به عنوان بسیار سرگرم کننده به عنوان مسئول بزرگسالان به عنوان آنها را به عنوان stoopid بچه ها اما رشد موسیقی است خطرناکی نزدیک به بلوغ به عنوان هنرمندان به عنوان بزرگ سنگ کلیشه به عنوان تماس های سازگار با محیط زیست-اکشن — بزرگتر است. آن را سطحی داستان بد ارتباطات راه یادگیری برای بازی سازهای خود بود سطحی داستان از بررسی سر خود را. یک نسخه پیچیده تر از داستان شروع می شود با این عنوان — که به نظر می رسد به مراجعه کمتر به بازخورد صوتی جوانان و آسفالت سوابق و یا “آیا من می توانم سفارش خود را آقا ؟” squawk جعبه آنها در حال حاضر شیفته تر به یک روش متعادل اختلال و انسجام یک راه illing و چک کردن سر خود را در همان زمان. آیا آن ها مهمان ستاره Q-Tip و قطع رمز جلسه با “تلفن زنگ oh my god” آگهی راک گرفتن احمقانه با “من مادر هازل و یک مادر بزرگ تیلی” (که یهودی قافیه این یهودی رپرهای تا کنون ظهور) یا Mike D. پر حرف در مورد بازی گلف بیمار ارتباطی freestyles تا آن را بسیار نزدیک به combusts. هدف آن را به هر آنچه در ذهن خود را و آن را مشخص نمایند.

موسیقی هم با این نسخهها کار خارج-از-بالا-از-خود-سر پرنیان اگر بیشتر دقت کنید. یک مصمم اینده آلبوم طراحی شده برای صدای ترق و تروق مثل LP بیمار ارتباطات با استفاده از فناوری به فشار رو به جلو و رو به عقب در همان زمان. همانطور که با بررسی سر خود را درآن ارائه می دهد وینیل-تنها صرفه جویی-فروشگاه چانه زنی در ’70s سبک: blaxploitation, سازهای کوبه ای, مرداب-سنگ ریش ریش شدن باس, دیسکو, رابطه جنسی, پانک loudhardfast و کلی دوبله جنون. این Beasties پیدا کرده اند صدای خود را در میان خود وسواس — زیبایی fucked-تا hiphop که به ارمغان می آورد یک اخلاق کاری به indie-rock accidentalism — اما هنوز هم با خود به تبادل نظر cred. اغلب آنها پس از فلزی عجیب و غریب, اتفاقی, فانک و اتفاقی ریتمیک اختراعات از مایلز دیویس را در گوشهو آنها ممکن است هرگز به اندازه کافی فرماندهی بیش از سازهای خود را به تصرف خود در حال سقوط از هم جدا-at-the-درز-اما-در-جیب شیار (شخصی به درامر Mike D.: پس از ضربه زدن خاموش بن دیویس طرح های خوبی کار کرده است در shmatte تجارت چرا فقط نمونه ضربان?). اما آنها بیش از اندازه کافی قافیه مهارت — می توان آنها را سست و در کنترل در همان زمان در حال حرکت با قدرت فیزیکی قهرمانی درایو و بی دست و پا اقتدار آنها می تواند فقط به عنوان به خوبی آموخته اند که از معشوق خود نیکز. جریان بی پایان از آزاد اطناب باعث می شود بیمار ارتباطات به نظر می رسد بیشتر شبیه به این نتیجه مهمانی از woodshedding.

و از آن می رود عمیق تر از آن است. برای همه کار سخت خود را و اورژانس صنایع دستی این Beasties دیگر در مورد سوابق — امروز آنها را کشت. در ’90s — که هر ستاره جدید صعود تا بر روی صلیب به ما بگویید که در مورد ترس از شورش و یا قربانی پاپ مخاطب — no other major-برچسب عمل می کنند با این نسخهها کار به عنوان سخت به طرفداران خود را به یک جامعه است. مجله آنها شروع به جواب نوشتن در, درخواست, برای, شعر برای بررسی سر خود را ارائه می دهد هر دو زیبایی و هدایت معنوی به عنوان انجام و هنر-funk سوابق انتشار آنها بر روی برچسب خود از همان نام; Mike D. X-فروشگاه های بزرگ که تنها بیش از حد خوشحال به مخاطبان خود را به لباس نیاز دارد. سوابق خود را باید تنها به عنوان یک تابع قابل حمل پایین سمت شرق شرق روستای ذهن یک محل که در آن 14 سال بچه ها که می خواهید برای دیدن گله آنها را در معجزه در تابستان امسال — و که در مهد کودک هنگامی که “مبارزه برای حق خود را” ضربه MTV — می توانید به شنیدن موسیقی خوب و پیدا کردن که چگونه مردم از فرهنگ دیگری زندگی می کنند. آنها به تبدیل شدن به DJ مخلوط کردن بزرگ جوانان و خائنانه سه با اس اس Decontrol و لذیذ جکسون. شما حتی ممکن است فکر می کنم که طرح خود را از ابتدا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme