“Beastie Boys: چگونه Ya مانند ‘Em در حال حاضر؟”

اوت 15, 1989

در رپ گزارش کارت Kool Moe Dee گیر به چه Ya مثل من در حال حاضر در ’87 قدیمی مدرسه ابتدایی ثابت آسان نشانگر — تنها دو نفر از 25 دانش آموزان کاهش یافت و به زیر دشمن عمومی در 80 B. رمز nonentity بوگی پسران کردم 7 یا 8 در آموزش 10 دسته بندی برای یک 77 C+ و راه زیر که عاملان تاریخ پرفروش رپ آلبوم Beastie Boys با 10 در چسبیده به تم 8 در سوابق و مرحله حضور و 6 یا 7 در واژگان صدای همه کاره, بیان و خلاقیت و اصالت و نوآوری ریتم. مجموع: 70 به سختی یک C.

شما می توانید به خنده کردن این نمرات اما با Moe دی آرشیوی L. L. Cool J گره خورده است برای پنجم در 90 یک آنها نمایندگی خود را صادقانه تلاش برای رسمی ارزش خود را محو هنری نسل — ارزش طرح میتوانست توسط دشمن عمومی و Beasties. حرفه ای nondropout که به دست آورده ارتباطات B. A. در حالی که پیشرو خائنانه سه Moe Dee آرمانی درست مروت; آمده در عملکرد های حیاتی جامعه او را در نظر نمی سوابق مهم به اندازه کافی به علامت قلاب, مخلوط, نمونه, قدم زدن, نوآوری, بافت, و آنچه شما باید. مانند بسیاری از پیشگامان راک او نمی تواند درک تحول او می خواهم کمک بکشاند: موسیقی تشکیل شده در استودیو توسط شرکتی در عشق با رپ که آنها فکر هیچ چیز از کشش آن به آن مخرب آن, بهره برداری از آن — رفتن بیش از حد مصرف آن را بالا و بیش از داخل و خارج و اطراف آن را بهتر است.

اگر دشمن یک تهدید بود — collegians با رادیکال برنامه متکبرانه دفن خود لذت عمیق — این Beasties شد توهین; آنها dissed همه چیز Moe Dee ایستاده بود. پسران هنری بالا-وسط کلاس (معمار, هنر, فروشنده, نمایشنامه نویس) آنها خندید در آموزش و پرورش, Chuck D ساخته شده و چیزی از Moe Dee آرد (دو سال در برد یک اصطلاح در Vassar دو ساعت در منهتن جامعه). مانند میلیون ها نفر از bohos قبل از آنها بودند هیچ چیز به جز راست پسران و نه مردان به عنوان طولانی به عنوان آنها می تواند دور با آن. به عنوان متولد aesthetes آنها برداشت بر روی رپ موسیقی با کیفیت و پتانسیل; به عنوان بازتابی شورشیان آنها جشن آن امری غیرقابل قبول در خرده فرهنگ پانک و جهان خارج است. و البته آنها در نوع اختراع و به صورت سیاه و نوجوانان که نژادی آگاهی عمیق زد و به زودی می توانید به بزرگ است.

راه Beasties شنود گذاشته هیپ هاپ مخاطبان می گوید زیادی برای فراست و بسیار زیبا از سیاه و سفید خود را مدیر و بچه ها او اعتقاد آنها را نسبت به, بلکه شهادت به خود غریزه و استعداد. از سیاه زخم به Maroon کسانی که چند سفید مقلدان که صرفا وحشتناک نمی آیند نزدیک به Beasties’ خیابان اعتبار. ما احتمالا حق به اعتبار ریک روبین با تمام آنچه-باید-شما که از اواخر سال 1986 ساخته شده مجاز به بیمار تاریخچه بزرگترین رپ آلبوم اما در یک نگاه به گذشته به یاد می آورد یک بار-شیک مغالطه است که جورج مارتین پنجم Beatle. قطعا Beasties’ unduplicable افراد و زمان کامل شد چه روبین گسترده فلز-rap فروش بود و به احتمال زیاد یک سهم عادلانه از موسیقی ایده های خود را. ما نمی فکر می کنم آنها می تواند خود را نه به این دلیل که آنها احمق و یا untalented — به جز چند cretins در بریت شایعات هیچ کس واقعا بر این باور بودند که — اما از آنجا که خود دستاورد بود untoppable تعریف. خشم می شود سریع و رپ می خورد آن پادشاهان شبیه هیچ پاپ subgenre تا کنون.

بسیاری از چیزها تغییر کرده از اواخر سال 1986. این Beasties’ خیابان اعتبار dimmed به عنوان “مبارزه برای حق خود را” رفت و پاپ و دشمن تبدیل هیپ-هاپ به سیاه و ناسیونالیسم. تا حدی به علت Beasties و بیشتر به چقدر خوب گه بود, Yo! MTV Raps آورده سیاه رپ به مخاطبان است. تاریخچه بزرگترین فروش, رپ, تک (و اولین شماره یک سیاه رپ آلبوم) ثبت شد در L. A. توسط سابق مخزن ، پس از اختلافات با سیاه و سفید خود را شریک ریک روبین بدل به یک فلز تولید کننده و پس از اختلافات خود را مدیریت Beasties شد کنگره اول East Coast rap پس از امضای این بوگی پسران. چاک D. و هنک amber skye noyes متعهد به مخلوط کردن یک پس-سقط آلبوم Beasties’ Def Jam دید. و اگر Beasties’ پل بوتیک نیست بالا Licensed To Illهر چند در برخی از راه های آن را نشانی از آن وجود دارد با De La Soul در یک سال که L. L. Cool J است برگزاری تاج و Kool Moe Dee نشان دادن سن خود را.

Avant-garde, رپ مجاز به بیمار شد پاپ فلزی برجسته سازي ریف و نگرش هر hedonist می تواند عشق را در حالی که از بین بردن wack تکنوازی و dumb-ass ذکراست (درست مثل Kool Moe Dee, فلز, طرفداران فکر می کنم David Coverdale بیشتر “صدا” از جانی رعد و برق). پل بوتیک نیست و کاربر پسند — من نمی شنیدن rock anthem مانند “مبارزه برای حق خود را” یا خیابان ضربان مانند “آن را نگه دارید در حال حاضر آمار آن را”‘s یا. اما آن سه نمایشنامه و یک نیم j غلظت و آن را به تعجب و لذت شما با آن با سرعت بالا volubility و ریف از هیچ جا. آن را سخاوتمندانه tour de force — کاملا بی تکلف و unsententious تاکید تنوع فرهنگی که در آن از آنها آمد و جایی که آنها از آنجا رفت.

برای تطبیق پذیری و یا حداقل انواع آنها را رها نام: چک کردن نام آنها رها: سزان, هودینی, نیوتن, سالینجر, Ponce de Leon, Oh Sadaharu فیل Rizzuto, جو, ضربه باب دیلن Jelly Roll Morton, جری لی Swaggart جری لی فالول. و یا نمونه های بهره برداری از آنها کمتر به عنوان قلاب نسبت به عنوان برچسب ها: Funky چهار به علاوه یک (دو بار), Johnny Cash, چارلی, دهنی, عمومی دشمن Wailers Eek-a-Mouse (از نظر من) ژان شوالیه, Ricky Skaggs (من فکر می کنم). برای نوآوری ریتم های بی شماری وجود دارد فانک و فلزی هنرمندان من می نمی شناسه حتی زمانی که من آنها را تشخیص دهد. برای واژگان شروع با “من آدم و من قاطعانه در مورد زندگی بزرگ” و یا شاید “بیان من محیطی از طریق اسکیزوفرنی آیه کلمات” (قافیه با کلمات لعن و نفرین) و سپس اندیشیدن این جفت: snifter-دزد خودخواه-صدف بی خانمان-phoneless تلفن همراه-hell شما با این-Butkus. نه آنچه Moe Dee تا به حال در ذهن ، اما قطعا آنچه همه آواتار از اضافه بار اطلاعات را در ذهن داشته و یا برخی از آن: “اگر من تا به حال یک پنی برای افکار من, من می خواهم به یک میلیونر است.”

این Beasties نیست به عنوان stoopid یا احمق به عنوان آنهایی که ریک روبین به جهان (یا به عنوان ریک روبین). در واقع یکی از قابل توجه ترین چیز در مورد پل بوتیک است که فقط می تواند خود را با نام های اخلاقی تن. این Beasties هنوز بد — آنها گذاشته و آنها را مواد مخدر آنها را به شکستن قوانین آنها کاهل در اطراف. اما این بار آنها می دانند که تفاوت بین بد و بد. کرک و کوکائین و زن-همزن و stickup بچه ها در انتظار آنهاست; آهنگ یکی می رود به یک بی خانمان rockabilly wino دیگر به پایان می رسد “نژاد پرستی است که شکاف جدی در نوک.” خشونت در خیابان ما شگفت انگیز “مرد تخم مرغ” که در آن آنها pelt مختلف straights سقوط و miscreants با “نمادی از زندگی”: “نمی خواهم این کرک که شما را در یک لوله/اما این نرم افزار بر روی پیشانی خود را در اینجا/یک حوله در حال حاضر پاک است.” خصمانه? چرا که نه ؟ مخرب? اگر آنها می تواند کمک به آن را بدون تلاش بیش از حد سخت است. آنها در حال خرید.

فقط به قطع Def Jam — بررسی “ماشین دزد” که همچنین در ریاست جمهوری — به Beasties نمی توانست برداشت بیشتر راسخ همکاران از L. A. در گرد و غبار برادران یکی از آنها شرکت-تولید فوق شماره یک رپ آلبوم. اما در جایی که Loc-ed پس از تاریک است ساده آن می تپد و قلاب راهپیمایی در یک زمان پولس بوتیک است مربا بسته بندی شده اتشی کامل. آن را نمی شیار با مثبت تکبر راه رفتن Kool Moe Dee یا L. L. Cool J و آن catholicity بسیار زیادی را در خود چهره — همانطور که در آن ناگفته avowal که موسیقی نوپای Afrocentrism هنوز هم می تواند کشیده (تمسخر? غرق?) پسران سفید هنری بالا-وسط کلاس. داشتن بدست غنی کردن رپ های Beasties در حال حاضر فرض برای انطباق با آن را به خود ریشه به پل بوتیک یک پیروزی پست مدرن “هنر”. نمونه برداری خود را پایین می آید در کنار تفکیک نمی سنتز — از یک خرده فرهنگ با خوشحالی در پایان آن افسار به جای نوپای هر چیزی. آن impolitely نشان می دهد که ممتاز حکیم بچه ها می repossess رسانه ها گزینه های Moe Dee شد و مبارزه برای بازگشت به زمانی که آنها هنوز هم پانک در دبستان مدرسه. پس از همه این عمدا مشکل قطعه از محصول را outsell دانش پادشاه است. یکی تنها می تواند امید Moe Dee نژاد مرد به اندازه کافی برای گرفتن رضایت در شکست خود را به رسیدن به راه رفتن با یک پلنگیا Loc-ed پس از تاریک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی