بایر می رسد بیش از 10 میلیارد دلار حل و فصل در ارزیابی سرطان دعاوی

ناصرو | No comments

خلاصه علف های هرز قتل محصولات ارائه شده برای فروش در فروشگاه های بهبود خانه در مارس 14 2019 در شیکاگو, ایلینوی.

اسکات اولسون | گتی ایماژ

بایر خواهد پرداخت بیش از 10 میلیارد دلار برای حل هزاران نفر از پرونده های حقوقی در مورد ادعا می کند که آن علف خلاصه باعث سرطان می شود این شرکت اعلام کرد که روز شنبه.

مونسانتو که بایر خریداری شده در سال 2018 از دست رفته یک طرح دعوی در دادگاه است که در همان سال به ارمغان آورد یک مدرسه groundskeeper که مدعی آن weedkiller باعث شده بود او لنفوم غیر هوچکین. از آن پس هزاران نفر از ایالات متحده دعاوی واصل شده اند و در مقابل شرکت.

بایر مدیر عامل شرکت ورنر Baumann به نام تصمیم به حل و فصل دعاوی یکی از سمت راست به منظور پایان یک دوره طولانی از عدم قطعیت است.

“این تصمیم به حل و فصل خلاصه دادخواهی ما را قادر به تمرکز به طور کامل در بحرانی تامین مراقبت های بهداشتی و مواد غذایی” او در بیانیه ای گفت:. “آن نیز بازگشت به گفتگو در مورد ایمنی و ابزار از glyphosate مبتنی بر علف کش ها به صورت علمی و قانونی عرصه و به تمام بدن از علم است.”

حل و فصل نمی کند شامل هر گونه پذیرش خطا یا مسئولیت.

بایر پرداخت خواهد شد $8.8 میلیارد دلار به 9.6 میلیارد دلار برای حل و فصل دعاوی موجود و سپس یکی دیگر از $1.25 میلیارد دلار است که پوشش هر گونه بالقوه دادخواهی در آینده این شرکت گفت: در آزادی مطبوعات روز شنبه.

کنت فینبرگ دادگاه منصوب میانجی برای حل و فصل نام این معامله یک “سازنده و معقول” قطعنامه.

“پیشرفت قابل توجه ساخته شده تا به امروز که بیش اولیه نرخ مشارکت از دیگر ادعاهای قطعنامه دادرسی — فراهم می کند یک چارچوب مقاوم را قادر خواهد ساخت که احزاب را بسته به زمان خلاصه دادخواهی در موعد او گفت:” در این بیانیه از بایر.

بیشتر از ان بی سی نیوز:

دعاوی ادعا می کنند که مونسانتو نادیده گرفته هشدارهای که در آن علف کش های موجود و بالقوه سرطان زا مواد شیمیایی و سپس پنهان تهدید به مصرف کنندگان است.

هیات داوران اهدا کالیفرنیا groundskeeper, Dewayne جانسون نزدیک به 290 میلیون دلار خسارت در ماه اوت سال 2018 پس از آن یافت می شود مونسانتو موفق به هشدار جانسون و دیگر مصرف کنندگان در مورد خطرات ناشی از آن علف های هرز-قتل محصولات است. یک قاضی را تایید کرد تصمیم بر تجدید نظر شود اما کاهش خسارت به $78 میلیون با توجه به آنچه او در نظر گرفته شود یک نفس بیش از حد خسارت تنبیهی تصمیم هیئت منصفه.

و در سال گذشته در کالیفرنیا هیات داوران اهدا شد و بیش از 2 میلیارد دلار خسارت در یک دست کت و شلوار که ادعا خلاصه ناشی از خود بیماری است.

آلمانی داروسازی و شیمیایی غول بایر خریداری مونسانتو در سال 2018 تنها چند ماه قبل از جانسون برنده کت و شلوار خود را علیه این شرکت است. بایر حذف مونسانتو نام اما حفظ برندها و خورده آنها را به نمونه کارها خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>