نوار صاحبان حساب با هزینه توقف و شروع می شود به عنوان کشورهای نزدیک آنها را دوباره

مردم ایستاده در صف برای ورود به یک رستوران در اقیانوس رانندگی در ساحل میامی, فلوریدا در تاریخ 26 ژوئن سال 2020 است.

Chandan Khanna | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

لیست نگه می دارد دیگر.

فرمانداران در میشیگان و فلوریدا و تگزاس و کالیفرنیا کلرادو و آریزونا در حال بسته شدن هزاران نفر از میله دوباره جلوتر از چهارم جولای آخر هفته به عنوان Covid-19 نفر در این کشورها افزایش است.

برای بار صاحبان rollbacks کاشته اند سردرگمی و استرس و تهدیدی برای بقای کسب و کار خود را. بسیاری خود را صرف مقدار پول نقد مورد نیاز برای بازگشایی تنها به بستن دوباره روز یا هفته بعد.

“توقف و شروع به هزینه هزاران دلار برای هر کسب و کار” دیوید کاپلان مالک مشترک از مرگ & Co, کوکتل سالن با مکان در لس آنجلس دنور و نیویورک.

تگزاس بار و کلوپ شبانه ارتباط است که تحت پیگرد دولت بیش از رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت تصمیم به بستن میله برای دومین بار در سه ماه. ده ها تن جمع آوری شده در Austin در اعتراض به عقبگرد.

به عنوان ایالات متحده مجموعه رکورد برای موارد جدید در یک روز دیگر کشورهای در حال کاهش تلاش خود را برای بازگشایی اقتصاد خود را. نیوجرسی و نیویورک شهرستان باید هر دو به طور نامحدود به تعویق افتاد بازگشت از داخل سالن ناهار خوری.

ویروسی ویدئوها پست شده در رسانه های اجتماعی نشان می دهد مصرف کنندگان بسته بندی شده در داخل و خارج از کافه ها در سراسر کشور است. در ضمن چند شیوع مرتبط شده اند به میله های محلی از جمله نزدیک به 140 مورد در شرق و لانسینگ, میشیگان.

کاپلان گفت که میله که اجرا نمی اجتماعی فاصله اقدامات آن را مشکل تر برای کافه ها و رستوران ها که در حال تلاش برای ایمن خواهد بود. اما فشار اقتصادی بحران و ارشاد محدود از مقامات دولتی نیز به شمار یک چالش است.

“راهنمایی بسیار باریک و پس از آن اجرای این نوع وجود ندارد بنابراین آن را دشوار” کاپلان گفت. “من فکر می کنم اکثر مردمی اگر آنها در حال انجام کارهای خوب احتمالا می خواهید به یا آنها تلاش, اما این یک راه کاملا متفاوت از عامل.”

تنها دنور محل مرگ & Co که از لحاظ فنی در عمل به عنوان یک رستوران باز است دوباره. کاپلان تیم صرف در مورد $3,500 برای بازگشایی لس آنجلس نوار قبل از توقف طرح موارد در کالیفرنیا شروع خونتان دوباره. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom بسته میله و داخل سالن ناهار خوری در روز چهارشنبه در 19 استان ها از جمله لس آنجلس.

“ما باید برای پیدا کردن میانه چرا که اگر ما نمی پیدا کردن یک مسیر برای باز کردن ما به صورت دائم بسته شدن” کاپلان گفت. “این اگر و هنگامی که ما احساس امن آن اگر و هنگامی که ما احساس خطر در سطح قابل قبول و تیم ما این است که راحت به ادامه بازگشایی روند. آن را وحشتناک تصمیم صادقانه میگویم.”

تاد کانر صاحب نامتعارف و خوب Nite میله در لس آنجلس گفت که او خوشحال بود بسته شود برای ایمنی جامعه, اما این شهر ساخته شده است یک اشتباه به بازگشایی میله تا به زودی. لس آنجلس پاک میله به بازگشایی در ژوئن 19.

“من فکر می کنم آنها شروع به پریدن تفنگ در اینجا گفت:” کانر. “اگر آنها صبر کرده و آن را نجات داد من یک مقدار زیادی از زمان و منابع — منابع است که بهتر بوده است صرف وقتی که روز آمده برای بازگشایی شده است.”

زمانی که در لس آنجلس حرکت به بازگشایی میله برای بار دوم کانر گفت که او می تواند اقدام با احتیاط بیشتر.

“همه زیپو عقب و جلو و بد تصمیم گیری ما در حال شروع به از دست دادن ایمان در سیستم است که آنها پشت ما در اینجا,” او گفت:.

بارها در مقابل رستوران ها

برخی از صاحبان نوار با انتقاد از تصمیم به درمان کافه ها و رستوران های متفاوت, حتی اگر بسیاری از رستوران ها نیز الکل خدمت به مشتریان.

تاد Quigley صاحب صنعت و غرغرو یک دالاس مبتنی بر هنر و صنعت آبجو نوار. در حالی که تاسیس خود را نیز در خدمت مواد غذایی, تگزاس, طبقه بندی آن به عنوان یک نوار. زمانی که دولت دوباره باز رستوران قبل از میله خود را به فروش رفت و از حدود نیمی از قبل از همه گیر سطح به حدود 10٪. و در حال حاضر که میله ها یک بار دیگر توقیف که روند بازگشت است و پول از چک های خود برنامه حفاظت از وام اجرا شده است.

“اگر ما همان رستوران من کشته” Quigley گفت و اشاره کرد که او را اطاعت Covid-19 پروتکل.

“این یک رستوران یا نوار طبقه بندی آن مالکیت و مدیریت است. و شما رو به تعطیل مکان های که در آن درست انجام نمی,” او اضافه شده است.

در فلوریدا افسران پلیس گفت: چندین رستوران است که آنها تا به حال به دلیل آنها تا به حال بارها با توجه به کارول دوور مدیر عامل شرکت فلوریدا رستوران و محل سکونت ارتباط است.

“بسیاری از رستوران مگر اینکه شما سریع خدمات را یک بار در داخل. و وجود دارد بسیاری از سردرگمی در اجرای قانون از طرف کسانی که میله تا به حال به بسته” دوور گفت.

این حرکت صعودی نیز می تواند معنی furloughing rehired کارگران است. نرخ بیکاری در ایالات متحده کاهش یافت و به 11.1 درصد در ماه ژوئن به وزارت کار با اوقات فراغت و مهمان نوازی بخش به دست آوردن 2.1 میلیون شغل — یا حدود 40 درصد رشد است.

“من به تصمیم می گیرید, آیا من باز بماند و در همه یا نه ؟ من نه می خواهم به انجام آنچه من انجام و نگه داشتن مردم بیکاری اما ایالت تگزاس قرار داده است من در یک موقعیت” Quigley گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر