ورشکسته هرتز اعطا تصویب به فروش برای $1 میلیارد دلار در سهام

ناصرو | No comments

علامت Hertz Global Holdings, Inc. می ایستد در یک محل اجاره در برکلی, کالیفرنیا, ایالات متحده در سهشنبه, مه 5 سال 2020 است.

دیوید پل موریس | بلومبرگ | گتی ایماژ

هرتز اعطا شد تصویب جمعه با ورشکستگی در ایالات متحده دادگاه منطقه از دلاور به فروش برای $1 میلیارد دلار در سهام.

سهام ورشکسته و شرکت های کرایه اتومبیل بود را حدود 12 درصد در طول تمدید ساعت معاملات پس از صعودی 37.4% جمعه در $2.83.

تصویب فروش می آید یک روز پس از هرتز ارائه اضطراری تشکیل پرونده به دادگاه روز شنبه درخواست مجوز به طور بالقوه فروش 246.8 میلیون unissued سهام به Jefferies, LLC.

“اخیر قیمت ها در بازار و حجم معاملات در هرتز سهام عادی بالقوه در حال حاضر یک فرصت منحصر به فرد برای بدهکاران برای افزایش سرمایه در نظر است که به مراتب برتر به هر بدهکار در اختیار داشتن منابع مالی” شرکت گفت: در این پرونده که در دادگاه است و هنوز برای تصمیم گیری در مورد.

این شرکت نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است.

هرتز گفت: درآمد حاصل از شبکه استفاده می شود برای کل سرمایه در گردش اهداف است. پر کردن در یک “اورژانس اساس با توجه به فرار دولت از تجارت در هرتز سهام.”

اضافه کردن به نوسانات بالقوه برای سهام به delisted. هرتز در یک پرونده با کمیسیون بورس و اوراق بهادار در این هفته گفت که این درخواست یک delisting درخواست توسط بازار بورس نیویورک.

این اخبار در داستان است. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>