وثیقه تعیین شده در دلار تا 1 میلیون دلار برای سه ex-مینیاپولیس افسران پلیس به اتهام معاونت در جرم اتهام قتل جورج فلوید

این ترکیبی از عکس های ارائه شده توسط Hennepin شهرستان کلانتر دفتر در مینه سوتا در چهار شنبه 3 ژوئن سال 2020 نشان می دهد درک چوین از سمت چپ J. Alexander Kueng توماس خط و Tou Thao. چوین است به اتهام قتل درجه دوم از جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از مهار توسط او و دیگر مینیاپولیس افسران پلیس در مه 25. Kueng خط و Thao متهم شده اند با کمک و معاونت در جرم چوین.

Hennepin شهرستان کلانتر دفتر | AP

در حال حاضر سه-سابق مینیاپولیس افسران پلیس تا به حال وثیقه تعیین شده در دلار تا 1 میلیون دلار در تفهیم اتهام پنج شنبه در دادگاه به اتهام کمک و معاونت در جرم یک چهارم پلیس در اتهام قتل جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید که روز یادبود مرگ در حالی که در بازداشت خود منجر به بیش از یک هفته از اعتراضات در سراسر کشور بیش از خشونت پلیس.

با شرایط خاصی این سه مرد می تواند با قرار وثیقه از $750,000 هر کدام قاضی پل Scoggin گفت: قبل از سفارش آنها را به بعد ظاهر می شود در دادگاه در ژوئن 29.

کسانی که شرایط در حال کار در هر اجرای قانون ظرفیت تسلیم سلاح گرم ادرار خود اسلحه گرم اجازه داشتن هیچ ارتباطی با فلوید خانواده و موافقت با چشم پوشیدن از استرداد باید آنها را ترک دولت است.

این جلسه در شهرستان Hennepin دادگاه یک روز پس از مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون شارژ مردان: J. Alexander Kueng, 26, توماس کوچه 37 و 34 ساله Tou Thao. هیچ یک از themen وارد درخواست به اتهامات عنوان شده علیه.

در همان زمان به عنوان جلسه یادبود برای فلوید یکی از چندین برنامه ریزی شده برگزار می شد در مرکز شهر مینیاپولیس.

سه نفر از مردان که به نظر می رسد در دادگاه بود با کمک یکی دیگر از مینیاپولیس, افسر پلیس, Derek چوین در دستگیری 46 ساله فلوید در مارس 25 ظن از ساخت یک خرید با تقلبی $20 bill را خرید.

چوین که سفید است به زانو در Floyd گردن برای نزدیک به نه دقیقه که در طی آن فلوید گفت: بارها و بارها “من نمی توانم نفس بکشم.”

باقی مانده از جورج فلوید گرفته برای برگزاری مراسم یادبود به افتخار او در 4 ژوئن سال 2020 در مینیاپولیس, مینه سوتا.

Kerem Yucel | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

چوین, 44 متهم به قتل درجه دوم و سوم قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس.

توماس Plunkett یک وکیل مدافع برای Kueng ارائه تسلیت به Floyd خانواده در تفهیم اتهام,.

Plunkett گفت که Kueng شد با نام تجاری جدید افسر که حتی کامل سوم خود را تغییر زمانی که دستگیری فلوید اتفاق افتاده است.

وکلا گفت که Kueng خود گفت همکار پلیس “شما نباید این کار را” در هنگام حادثه.

الیسون اضافه قتل درجه دوم اتهام چوین در روز چهارشنبه زمانی که او تسلیم اولین اتهامات از هر نوع در برابر سه مرد دیگر: کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم و کمک و معاونت در جرم درجه دوم قتل نفس.

تمام چهار افسران اخراج شدند یک روز پس از فلوید درگذشت زمانی که گرافیک تصویری از دستگیری او رفت و ویروسی.

الیسون در اعلام اتهامات چهارشنبه گفت: “ما امروز در اینجا چون جورج فلوید است که در اینجا نیست.”

“جورج فلوید اهمیت. او عاشق بود. خانواده اش مهم بود. زندگی او ارزش” الیسون گفت. “و ما به دنبال عدالت برای او و برای شما” الیسون گفت. او اشاره کرد که برنده شدن در این موارد “خواهد بود که یک چیز آسان است. برنده شدن در یک محکومیت سخت خواهد بود.”

ایالات متحده دادستان کل ویلیام بار در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه اشاره کرد که ایالات متحده آمریکا وزارت دادگستری و اف بی آی در حال “انجام موازی و مستقل رسیدگی به نقض احتمالی فدرال حقوق مدنی قوانین.”

Barr گفت که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “به کارگردانی من به هیچ تلاشی” در آن شد.

او همچنین گفت که “تصویری از پلیس انجام در این فیلم به من گفت: قبل از دلخراش است.”

“هنگامی که شما آن را تماشا کنید و تصور کنید که یکی از عزیزان خود بود که درمان این راه گدایی زندگی خود را, آن است که غیر ممکن است برای هر انسان عادی نمی شود زده به قلب با وحشت” Barr گفت.

Barr به نام پنجشنبه “یک روز عزای عمومی” برای Floyd.

“و آن روز است که به زودی من مطمئن هستم که عدالت خدمت خواهد شد,” او اضافه شده است.

“جورج فلوید مرگ بود و نه اولین از نوع خود و آن را در معرض نگرانی هایی است که رسیدن به مراتب فراتر از این مورد خاص است. در حالی که اکثریت قریب به اتفاق افسران پلیس انجام کار خود را شجاعانه و شایسته آن است که غیر قابل انکار است که بسیاری از آفریقایی-آمریکایی ها عدم اعتماد به نفس در ما آمریکا سیستم عدالت کیفری. این باید تغییر کند.”

این اخبار. بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme