فرماندار نیویورک اندرو کومو را نشان می دهد یک ماسک صورت در یک جلسه توجیهی روزانه در ساحل شمالی دانشگاه بیمارستان در طی شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در منهست, نیویورک, ایالات متحده, مه 6 سال 2020 است.

برندان McDermid | ایسنا

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: تعداد روزانه Covid-19 بستری شدن در بیمارستان به حال بازگشت به سطح آن را در زمانی که او صادر ایالت بسته شدن غیر ضروری از کسب و کار نزدیک به دو ماه پیش است.

کومو گفت: 521 نفر در بیمارستان بستری شدند با این بیماری در روز شنبه و 207 آن درگذشت. بستری شکل او گفت: “ما حق بازگشت به جایی که ما شروع به این جهنمی سفر.”

“جایی که ما امروز اساسا با تعداد موارد جدید است که اساسا سمت راست جایی که ما هنگامی که ما آغاز شده است. از آن شده است دردناک مدت زمان بین ماه های مارس تا 20 آوریل 9,” کومو گفت.

مرگ چهره های عقب مانده آن ردیابی بستری شدن در بیمارستان. کومو گفت که 207 مرگ و میر “به ما طول می کشد تقریبا به جایی که ما آغاز شده و حدود یک هفته در تعداد مرگ و میر شروع به افزایش است.”

“هنوز خیلی بالا اما بهتر” کومو گفت.

کومو امضا “‘ایالت نیویورک در مکث” فرمان اجرایی در 20 مارس که بسته غیرضروری کسب و کار و دستور داد ساکنان به اتخاذ اجتماعی فاصله گرفته است.

تعداد موارد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر نیز در این هفته است که به دنبال اما پس از شروع به کاهش است.

“همه از این کار همه از این پیشرفت تبدیل که جزر و مد از کاهش میزان عفونت است که همه به لطف به نیویورک و آنچه در نیویورک انجام داد” کومو گفت.

تعداد کل تایید Covid-19 نفر در نیویورک در 20 مارس بود 7,102. بیش از 330,000 در دولت سخت ترین ضربه در کشور باید پس از آزمایش مثبت با توجه به ردیاب نگهداری شده توسط دولت و مقامات بهداشتی. بیش از 20 ، 000 فوت کرده اند.

کومو گفت: دولت به دنبال باز کردن اقتصاد آن را به بالا و در منطقه ای بر اساس.

“ما به دنبال منطقه به منطقه در سراسر کشور به عنوان جایی که این امر می تواند مناسب برای بازگشایی,” او گفت:.

مارس 20, اقامت در خانه منظور شده است با توجه به منقضی جمعه آینده هر چند کومو به تازگی یک فرمان اجرایی را امضا را قادر می سازد او را به عقب براند مهلت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی