خودروسازان اجازه خواهد داشت به سر مکزیکی تولید پس از اجرای پروتکل های ایمنی

ناصرو | No comments

بی ام و سری 3 اتومبیل ساخته شده در مکزیک آماده برای صادرات است.

Meghan Reeder | CNBC

خودروسازان و تامین کنندگان اجازه خواهد داشت برای از سرگیری تولید در مکزیک به عنوان اوایل هفته آینده به عنوان طولانی به عنوان پروتکل های ایمنی در حال اجرا برای حفاظت کارگران از Covid-19 با توجه به به روز رسانی دستورالعمل های منتشر شده جمعه توسط دولت مکزیک.

به روز رسانی انتظار می رود برای پایان دادن به روز از سردرگمی در اطراف بازگشایی مکزیکی خودکار گیاهان. دستورالعمل تغییر کرده است حداقل سه بار در این هفته از جمله روز شنبه زمانی که دولت گفت: تولید نمی تواند شروع تا ژوئن 1.

این به روز رسانی اضافه کردن پروتکل ایمنی شرط و می گویند اگر شرکت ها یافت می شود به قرار دادن خود را به سلامت کارگران در خطر عملیات تعطیل خواهد شد.

پروتکل های ایمنی با توجه به دستورالعمل انتظار می رود عبارتند از تنظیم فضای کاری و فرآیندهای تولید و همچنین ایجاد راههای ورودی مایع و بهداشت شیوه های تعیین شده توسط وزارت بهداشت. همه شبیه به اقدامات در حال حاضر در حال تاسیس در ایالات متحده و مکزیک کارخانه توسط خودروسازان.

یک ایمیل به دست آمده توسط CNBC در روز جمعه از تجهیزات اصلی انجمن تولید کنندگان و یا OESA به اعضای متحده خودکار تامین کنندگان گروه تجارت برجسته و تایید تغییرات.

در یک بیانیه مشترک رهبران با OESA و پدر و مادر خود را در گروه موتور و تجهیزات انجمن تولید کنندگان گفت: آنها “قدردانی از تلاش” از رئیس جمهوری مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrador “به آدرس ramping تا خودرو و قطعات تولید در مکزیک است.”

“اجازه دادن به موتور خودرو و قطعات تولیدی به گام به سوی بازگشایی بخشی جدایی ناپذیر از شمال آمریکا بهبود اقتصادی” گفت: Ann Wilson, MEMA معاون ارشد امور دولتی و جولی Fream, OESA رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت. “اعضای ما در حال همکاری نزدیک با مکزیک عملیات به آدرس ایمنی و سلامت پروتکل های تعریف شده توسط دولت مکزیک.”

دولت مکزیک بلافاصله پاسخ به یک ایمیل به دنبال تایید از تغییرات.

بدون مکزیک تولید بازگشایی آن مشخص نیست که آیا ایالات متحده تولید می تواند با موفقیت از سر هفته آینده برای جنرال موتورز فورد موتور و فیات کرایسلر.

با وجود رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “امریکا برای اولین بار” سیاست ایالات متحده در صنعت خودرو به شدت متکی به مکزیک برای قطعات و تولید خودرو.

در 93 میلیارد وسایل نقلیه بودند بالای واردات به ایالات متحده از مکزیک در سال 2018 با توجه به اطلاعات فدرال. مرکز تحقیقات خودرو, گزارش $60.8 میلیارد یا 39 درصد از قطعات خودرو استفاده می شود در ایالات متحده وارد شد از مکزیک در سال 2019.

خودروهای وارداتی به ایالات متحده از مکزیک شامل وانت کامیون توسط جنرال موتورز فیات کرایسلر و تویوتا موتور را به عنوان به خوبی به عنوان خودروهای لوکس از بی ام و و مرسدس بنز و آئودی.

سخنران با جنرال موتورز و فورد و فیات کرایسلر و دیگر خودروسازان بلافاصله پاسخ برای نظر و یا کاهش یافته است به نظر برنامه های خود را برای شروع مجدد تولید در مکزیک است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>