عمه Jemima به نام تجاری خود را با تغییر نام و حذف تصویر که لرزنده می گوید این است که “بر اساس نژادی کلیشه’

بطری PepsiCo, Inc. عمه Jemima شربت نمایش داده می شود برای فروش در ShopRite Holdings Ltd. فروشگاه مواد غذایی در استراتفورد, Connecticut.

Paul Taggart | بلومبرگ | گتی ایماژ

عمه Jemima به نام تجاری از شربت و کلوچه مخلوط را به یک نام جدید و تصویر, Quaker Oats چهارشنبه اعلام کرد و گفت: این شرکت به رسمیت می شناسد که “عمه Jemima به ریشه ها بر اساس نژادی کلیشه.”

130 ساله با نام تجاری ویژگی های یک زن سیاه و سفید به نام عمه Jemima که در اصل به عنوان یک خنیاگر شخصیت.

این تصویر در طول زمان تغییر کرده است اما لرزنده گفت: حذف تصویر و نام بخشی از تلاش های این شرکت “برای پیشرفت به سوی برابری نژادی.”

بیشتر از ان بی سی نیوز:
غفلت جوامع سیاه در آلاباما دیدن coronavirus خروش
برخی از افسران گریز اتحادیه ها برای حمایت از پلیس اصلاحات
آنچه که در مورد Juneteenth رهایی تعطیلات

“ما می دانیم عمه Jemima به ریشه ها بر اساس نژادی کلیشه ها” کریستین Kroepfl معاون رئیس جمهور و رئیس بازاریابی افسر لرزنده غذاهای آمریکای شمالی گفت: در آزادی مطبوعات. “همانطور که ما برای پیشرفت به سوی برابری نژادی از طریق چند طرح ما نیز باید یک نگاه سخت در نمونه کارها ما را از برندها و اطمینان حاصل شود آنها منعکس کننده ارزش های ما و دیدار ما مصرف کنندگان انتظارات است.”

Kroepfl گفت: این شرکت کار می کرد به “به روز رسانی” با نام تجاری به “مناسب و محترمانه” اما آن را متوجه این تغییرات کافی نیست.

لرزنده گفت: بسته بندی جدید آغاز خواهد شد به نظر می رسد در پاییز سال 2020 و یک نام جدید برای مواد غذایی اعلام خواهد شد در تاریخ بعد.

این شرکت همچنین اعلام کرد آن اهدا خواهد شد حداقل 5 میلیون دلار طی پنج سال آینده “برای ایجاد معنی دار حمایت مداوم و تعامل در جامعه است.”

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme