Atlassian فشار به ابر پیچیده است رکود اقتصادی و تاثیر آن بر مشتریان

Atlassian موسسان مایک توپ-بروکس و اسکات Farquhar

Atlassian

Atlassian به مدت طولانی اجازه مشتریان برای استقرار آن همکاری و کد های نرم افزار خود را در مراکز داده و یا در ابر است. آن را به عنوان نزدیک آن پنج سال سالگرد در بازار Atlassian می گوید: ابر است که به وضوح در آینده است.

ابر امروز نشان دهنده کمتر از نیمی از Atlassian کل درآمد یک شکل این شرکت می خواهد به فشار به 90% یا بالاتر. ارائه ابزار آن بر روی وب با آمازون خدمات وب میزبانی این تکنولوژی می تواند ترجمه را با کیفیت بالاتر تجربه برای مشتریان بیشتر به دلیل Atlassian قادر خواهد بود به را سریع تر پیشرفت با توجه به بازخورد مشتری co-مدیر عامل شرکت اسکات Farquhar گفت CNBC این هفته است.

شرکت خدمات ابری را کاهش حاشیه ناخالص از محل محصولات تا حدودی به دلیل Atlassian پرداخت هزینه میزبانی به AWS. در حالی که ممکن است برای Atlassian را financials در کوتاه مدت آن به معنی کاهش هزینه های عملیاتی در بخش کاهش هزینه های سرور.

“مشتریان نمی خواهید در کسب و کار دانلود نرم افزار قرار دادن آن بر روی یک سیستم عامل نگه داشتن هر دو آنها را تا به امروز” Farquhar گفت.

Atlassian می بیند دراز مدت مزایای که آنقدر بزرگ است که آن را گسترش قابل توجهی تخفیف برای کاربران مایل به حرکت به ابر. مشتریان با حداقل 1,001 کاربران که شروع اشتراک سالانه قبل از Jan. 1 می توانید 55 ٪ تخفیف برای مثال.

“در بسیاری از صرفه جویی در هزینه های در حال حرکت به ابر گفت: Farquhar. “آنچه ما می خواهیم انجام دهیم این است که بگو:” تمام کسانی که صرفه جویی در هزینه ها در جیب شما در سال اول است.”

Atlassian سهام هستند تا 43 درصد در سال جاری با بهره گیری کنار دیگر اشتراک شرکت های نرم افزاری مانند زوم و شل چرا که محصولات آن را به عهده گرفت اهمیت بیشتر با توسعه دهندگان کار از راه دور در طول بیماری همه گیر.

Atlassian عملکرد این سال

CNBC

در پاسخ به نگرانی در میان برخی از کاربران در محل, محصولات, Atlassian مهندسان مشغول به مطمئن شوید که ابر عملکرد حداقل برابر آنچه آنها را تجربه کرده ام و تا به امروز که وجود دارد فقط به عنوان بسیاری از یکپارچگی در دسترس کامرون گفت Deatsch, Atlassian ارشد درآمد افسر.

این شرکت فراهم می کند ابزار خودکار برای کمک به مشتریان بزرگ مهاجرت می کنند و ابر محصولات هم اکنون می توانید مسئولیت رسیدگی به تعداد نامحدودی از کاربران است.

“ما ابر محصولات باید نیازهای همه ما پریم مشتریان امروز” گفت: Deatsch که یک بار تشویق به شرکت چشم انداز بالا به اتخاذ سرور آن محصولات است.

در روز پنج شنبه Atlassian گزارش سود و درآمد مالی خود را برای سه ماهه چهارم است که ضرب و شتم تحلیلگران تخمین می زند. اما پیش بینی خود را ازمایش کرده انتظارات ارسال سهام پایین 9 درصد در گسترش تجارت است. و با برخی از مشتریان مبارزه از رکود مدیران تصمیم به ارائه یک پیش بینی برای سال کامل.

Atlassian لغو کرده است صورتحساب برای برخی از مشتریان و یا اجازه آنها را به تاخیر پرداخت Farquhar گفت: همراه با ارائه خدمات ابری به تیم های کوچک رایگان است.

در سه ماهه خود را سهامدار نامه Atlassian گفت: ابر shift را پایین تر آن جریان نقدی آزاد حاشیه به عنوان به خوبی به عنوان آن حاشیه ناخالص. این شرکت انتظار دارد نگهداری درآمد برای سال کامل به تخت به دلیل کوچکتر تاثیر از افزایش قیمت ها و همچنین مهاجرت به ابر محصولات.

تماشا کنید: Atlassian مدیر عامل شرکت ایران ساختمان ‘خیاط ساخته شده محصولات به صورت مشترک گردش

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme