آتلانتا شهردار Keisha لنس کف می گوید او آزمایش مثبت برای coronavirus

آتلانتا شهردار Keisha لنس کف

Paras گریفین | گتی ایماژ

آتلانتا شهردار Keisha لنس پایین است که بنا به گزارش ها در حال اجرا برای تبدیل شدن به همسر در حال اجرا به presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن روز دوشنبه گفت که او دارای آزمایش مثبت برای coronavirus.

“COVID-19 به معنای واقعی کلمه آمار صفحه اصلی” کف گفت: در یک صدای جیر جیر. “من تا به حال هیچ علائم و آزمایش مثبت است.”

او بعدها گفت: در سی ان ان که یکی از فرزندان او نیز آزمایش مثبت است. در مصاحبه کف گفت: او به تازگی به حال تجربه علائم مشابه آلرژی فصلی از جمله سردرد و خفیف و سرفه های خشک و نه در ابتدا به رسمیت شناختن آنها به عنوان نشانه ای از Covid-19.

“من هیچ ایده چگونه ما در معرض” او گفت:. “من حیرت زده کرد.”

کف 50 به دست آورده توجه ملی در هفته های اخیر برای دست زدن به coronavirus همه گیر و سراسری جنبش اعتراضی علیه خشونت پلیس و نژادپرستی که هر دو باید به حال عمده اثرات در آتلانتا.

نه آتلانتا دفتر شهردار و نه بایدن کمپین بلافاصله در پاسخ به CNBC درخواست برای اظهار نظر در کف’ جیر جیر.

کف شده است یک منتقد صریح از گرجستان جمهوریخواه فرماندار برایان کمپ آنها او را متهم به عجله روند بلند کردن اجسام سخت اجتماعی فاصله اقدامات در جای خود قرار داده سعی کنید به سرعت گسترش coronavirus.

ماه گذشته کف’ شهرستان تبدیل شد به یک نقطه داغ برای ناآرامی های مدنی بیش از مسابقه و اجرای قانون است که در حال حاضر آب پز بیش از سراسر کشور در پی جورج فلوید را کشته و در مینیاپولیس.

معترضان و تظاهر کنندگان سوخته در یک وندی رستوران مواد غذایی سریع در آتلانتا که در آن یک افسر سفید پوستی در ژوئن 12 شات Rayshard بروکس, یک مرد سیاه و سفید که افتاده بود به خواب رفتن در چرخ از اتومبیل خود را در این درایو از طریق خط.

Brooks, 27, مبارزه, با دو افسر پس از سوال در مورد هوشیاری. فیلم از این حادثه نشان داد او با گرفتن یکی از افسران بی حس کردن اسلحه و فرار پس از آن ظاهر می شود به نوبه خود و نقطه دستگاه در یک افسر که از جیبش خود اسلحه گرم و شات بروکس. هر دو سابق افسران درگیر در این حادثه متهم شده اند.

“که می توانست هر یک از ما” کف گفت: در مصاحبه روز پس از حادثه. “است که می تواند هر یک از ما بچه ها و یا برادران. در این مورد این بود: آن کسی پدر.”

کف قبلا مطرح شده به عنوان امکان پذیر است معاون ریاست جمهوری انتخاب کنید با تشکر. جیم Clyburn D-S. C. نفوذ جناح اکثریت مجلس شلاق که حمایت از بایدن در ستیز اولیه فصل دیده می شد به عنوان یک نقطه عطف در مسابقه برای نامزدی حزب دموکرات.

“وجود دارد یک بانوی جوان در سمت راست وجود دارد در گرجستان که من فکر می کنم فوق العاده ای VP, نامزد, و, که شهردار آتلانتا Keisha لنس کف” Clyburn گفت.

سیاسی شرط بندی بازارهای باید پس از قرار دادن آتلانتا شهردار در نزدیکی بالای در حال اجرا برای تبدیل شدن به معاونت انتخاب کنید برای بایدن که در حال حاضر قول داد برای انتخاب یک زن به عنوان veep. بایدن است که انتظار می رود به اعلام انتخاب خود را در اوایل ماه اوت است.

کف است که به سختی سیاستمدار برای اولین بار تشخیص داده می شود با Covid-19. بیش از نیمی از اعضای کنگره باید آزمایش مثبت برای این بیماری بسیار مسری و بسیاری از نمایندگان مجلس گرفته اند حداقل برخی از اقدامات پیشگیرانه برای محافظت از خود و دیگران از ابتلا به آن است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر