حداقل 80 میلیون نوزادان می تواند در معرض خطر بیماری های مختلف به عنوان coronavirus شیوع مختل معمول واکسیناسیون

ناصرو | No comments

پرستاران شاغل با WHO (سازمان بهداشت جهانی) اداره ابولا واکسن به یک دکتر محلی در این شهر همه مبندکا در 21 مه 2018 در طول راه اندازی ابولا واکسن مبارزه است.

تاریخ D. Kannah | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

حداقل 80 میلیون کودک زیر یک سال می تواند در معرض خطر بیماری هایی مانند دیفتری ، سرخک و فلج اطفال به عنوان Covid-19 مختل واکسن های معمول در سراسر جهان با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط جهانی کارشناسان بهداشت و درمان در روز جمعه.

از 129 کشور گزارش داده به سازمان بهداشت جهانی یونیسف, Gavi و سابین واکسن موسسه 53 درصد نشان داد که معمول دوران کودکی خدمات ایمن سازی شد نسبتا به شدت مختل و یا کاملا معلق از مارس تا آوریل این سال است.

“اختلال در ایمن سازی برنامه های از COVID-19 همه گیر را تهدید می کند به باز کردن از پیچ دهه پیشرفت در برابر واکسن-بیماری های قابل پیشگیری مانند سرخک” Tedros Adhanom Ghebreyesus که مدیر کل گفت: در این گزارش.

دلایل واکسن خدمات شده اند مختل متنوع است. برخی از والدین تمایلی به ترک خانه به دلیل محدودیت در جنبش عدم اطلاعات و یا اینکه آنها از ترس Covid-19 عفونت با توجه به گزارش.

بسیاری از کارگران مراقبت های بهداشتی در دسترس نیست به دلیل محدودیت در سفر و یا به دلیل منابع مستقر شده اند نسبت به این بیماری همه گیر کوروناویروس پاسخ. یونیسف گزارش داد که برنامه ریزی شده واکسن تحویل شده اند به دلیل تاخیر جهانی مستند اقدامات و کاهش پروازهای تجاری و دسترسی محدود به منشور.

بسیاری از کشورها نیز به حالت تعلیق واکسیناسیون مبارزات در نظر گرفته شده برای جلوگیری از بیماری های دیگر مانند وبا و سرخک مننژيت فلج اطفال و کزاز حصبه و تب زرد با توجه به خطر Covid-19 انتقال جهانی, مقامات بهداشت گفت: در گزارش.

واکسيناسيون مبارزات برای فلج اطفال و سرخک شده اند برخورد سخت با سرخک مبارزات انتخاباتی به حالت تعلیق در 27 کشور و فلج اطفال مبارزات را در خود نگه دارد در 38 کشور جهان است.

نتايج حاصل از جهانی بهداشت رهبران می آید پس از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری گزارش خود را روز دوشنبه که روال واکسن برای کودکان در سراسر کشور کاهش یافته است برای اولین بار نیمی از سال به عنوان خانواده در خانه بمانند با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

CDC گزارش تجزیه و تحلیل وضعیت واکسیناسیون نوزادان و کودکان نوپا در میشیگان بین 1 و 24 ماه و دریافتند که واکسن به جز هپاتیت B کاهش یافت و در تمام گروه های سنی. این سازمان هشدار داده است که وجود دارد می تواند یک سرخک در صورتی گسترده واکسن نمی رزومه.

در شهر نیویورک, شهردار, بیل د Blasio گفت: تعدادی از تجویز واکسن دوز کاهش یافته 63% برای تمام کودکان در این شهر از یک سال پیش. برای کودکان بیش از سن 2 تعداد دوزهای پایین است یک “تکان دهنده” 91%, او گفت:.

“این ضروری است به کار گرفتن خود کودک واکسینه ضروری است کار می کنند. گرفتن کودک خود را واکسینه یک دلیل به ترک خانه خود را” د Blasio گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>