سلب حق اقامه دعوی علامت در مقابل یک خانه در سال 2007.

گتی ایماژ

به عنوان این هفته 4.75 میلیون صاحب خانه در دولت و یا بخش خصوصی وام مسکن تحمل برنامه با توجه به شوالیه سیاه. که معادل 9 ٪ از همه وام مسکن برجسته است. تجزیه و تحلیل جدید این نشان می دهد که سهم زیادی از این وام در ابتدا نیاز ندارد, نجات, اما در حال حاضر بیشتر انجام دهید.

این مثال از برنامه هایی که اکثر آنها در مورد حمایت دولت وام اجازه می دهد تا وام گیرندگان به دست پرداخت های ماهانه برای حداقل سه ماه. پرداخت آن باید ساخته شود تا در آینده از طریق گزینه های مختلف.

در حالی که تعدادی از وام گیرندگان جدید ورود به طرح کاهش پیدا کرده است و به طور چشمگیری از زمان آغاز این برنامه در اوایل ماه آوریل شوالیه سیاه یافت می شود تعجب آور و تاب در داده ها: از 4.25 میلیون صاحبخانه که در تحمل در پایان ماه آوریل نزدیک به نیمی از آنها در واقع خود را ماهانه پرداخت وام مسکن به هر حال در حالی که 54 درصد نیست.

چیزهایی که تغییر قابل توجهی در ماه مه. به عنوان از آوریل 19, فقط 21 درصد از کسانی که در تحمل برنامه های ساخته شده خود را ممکن است پرداخت. این بدان معنی است که حدود 1.4 میلیون صاحبخانه که در تحمل ساخته شده اما خود را مارس پرداخت در حال حاضر در معرض خطر تبدیل شدن به جنحه در وام های خود را در ماه مه. این توضیح می دهد که چرا ملی بزهکاری نرخ آن را بی سابقه ماهانه پرش در ماه آوریل بود به عنوان بالا به عنوان انتظار می رود.

“این واقعیت که تنها 54 درصد از وام گیرندگان در تحمل در واقع از دست رفته خود را پرداخت می کند توضیح تفاوت بین آوریل بزهکاری و تحمل نرخ” گفت: Anthony Jabbour مدیر عامل شرکت شوالیه سیاه. “اما فقط 21 درصد از وام گیرندگان در تحمل ساخته اند خود را ممکن است پرداخت که می تواند منجر به یکی دیگر از افزایش شدید ملی بزهکاری نرخ ممکن است در صورتی که این پرداخت ها را دریافت نمی کند و قبل از پایان ماه.”

ممکن است که برخی از وام گیرندگان با استفاده از برترین برنامه به عنوان یک شبکه ایمنی فقط در مورد آنها به از دست دادن شغل خود. برخی از ساخته شده جزئی پرداخت وام مسکن به طوری که برای اجرا کردن بدهی های خود را.

این داده های جدید jibes با یک بررسی اخیر توسط وام درخت است که فقط 5 درصد از کسانی که مورد تایید برای وام مسکن گفت: تحمل آنها را نداشته اند قادر به پرداخت وام مسکن خود را بدون آن. حدود 1 در 4 گفت: آنها می تواند پرداخت وام مسکن خود را, اما می ام و نیاز به جست و خیز دیگر ضروری صورتحساب. نزدیک به 70 درصد گفت: آنها به سادگی رو تحمل زیرا آنها “می خواستم برای لذت بردن از برخی از زمان در خارج از عادی خود پرداخت” با توجه به گزارش. سه نفر از 4 گفت: آنها احساس کردند حداقل تا حدودی گناه در مورد آن است.

هنگامی که برنامه دولت اعلام شد, از طریق مراقبت در قانون فدرال coronavirus بسته امداد وجود دارد و به اعتراض در صنعت به دلیل دستورالعمل به طور خاص اظهار داشت که وام گیرندگان نمی نیاز به اثبات هر گونه مشکلات مالی. هیچ مدارک لازم بود. آنها به سادگی به حال به خود بگویید کنندگان است که آنها نیاز به کمک.

در مصاحبه ای در تاریخ 1 آوریل به عنوان کمک مالی بود که نورد, علامت, Calabria, مدیر مالی مسکن فدرال آژانس که تنظیم Fannie Mae و Freddie Mac در واقع توصيه به مصرف کنندگان به بازی سیستم.

“ما در عامل افتخار نظام است. ما می خواهیم و ما در حال قرار دادن با هم یک اسکریپت برای کنندگان. این است که قرار بود محدود به اگر شما از دست داده ایم و کار خود را از دست داده اید درآمد” گفت: Calabria. “لطفا اگر شما از دست رفته نیست کار خود ادامه پرداخت. اگر شما می توانید پرداخت وام مسکن خود را لطفا انجام این کار از آنجا که ما واقعا نیاز به تمرکز بر روی افرادی که نمی توانند.”

کالابریا دست کم گرفت تعدادی از وام گیرندگان که بخواهید برای تحمل گفته او انتظار می رود آن را به افزایش به 2 میلیون نفر در پایان ماه مه. آن است که در حال حاضر بیش از دو برابر و افزایش است.

به 4.75 میلیون وام مسکن در تحمل برنامه های نمایندگی فقط بیش از 1 تریلیون دلار در پرداخت اصل توازن. حدود 7.1 درصد از تمام GSE-حمایت وام و 12.6 درصد از FHA/و وام های مسکن در حال حاضر در تحمل. در حالی که تعدادی از وام گیرندگان فعال در تحمل افزایش فقط 93,000 در هفته گذشته به مراتب بالاتر از 325,000 افزایش در هفته اول ماه مه دوره آغاز شده است به کنه تا دوباره کمی.

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی