بدون علامت گسترش coronavirus است “بسیار نادر” که می گوید

ناصرو | No comments

سازمان بهداشت جهانی است دکتر ماریا ون Kerkhove مذاکرات در یک نشست خبری روزانه در Covid-19. در تاریخ 11 مارس سال 2020 است.

فابریس Coffrini | خبرگزاری گتی ایماژ

Coronavirus بیماران بدون علائم نیست رانندگی از گسترش این ویروس, سازمان بهداشت جهانی گفته مقامات دوشنبه, ریخته گری, شک در نگرانی های برخی از محققان که این بیماری می تواند دشوار باشد به علت عفونت بدون علامت.

برخی از مردم به خصوص جوانان و در غیر این صورت افراد سالم هستند که آلوده به ویروس coronavirus هرگز نشانه توسعه یا توسعه علائم خفیف. دیگران ممکن است علائم تا روز پس از آنها در واقع آلوده.

شواهد اولیه از اولین شیوع بیماری نشان داد که این ویروس می تواند از فردی به فرد, تماس, حتی اگر حامل ندارد علائم. اما چه کسی حاضر مقامات می گویند که در حالی که بدون علامت گسترش می تواند رخ دهد آن است که راه اصلی آن منتقل می شود.

“از داده های ما, آن را هنوز هم به نظر می رسد نادر است که یک فرد بدون علامت در واقع انتقال بعد به ثانویه فرد” دکتر ماریا ون Kerkhove سر که در حال ظهور و بیماری های مشترک بين انسان و حيوان واحد گفت: در اخبار جلسه از آژانس سازمان ملل متحد در ژنو مقر. “این بسیار نادر است.”

پاسخ های دولت باید تمرکز بر تشخیص و جداسازی افراد آلوده علائم و ردیابی هر کسی که ممکن است در تماس با آنها را ون Kerkhove گفت. او اذعان کرد که برخی از مطالعات نشان داده اند بدون علامت یا presymptomatic گسترش در خانه سالمندان و در خانواده تنظیمات.

بیشتر تحقیقات و داده های مورد نیاز به “به راستی پاسخ این سوال که آیا coronavirus می تواند گسترش به طور گسترده ای از طریق حامل بدون علامت ون Kerkhove اضافه شده است.

“ما تعدادی از گزارش های از کشورها که انجام می دهند بسیار دقیق تماس, ردیابی,” او گفت:. “آنها زیر موارد بدون علامت. آنها زیر تماس. و آنها در حال پیدا کردن ثانویه انتقال به بعد. این بسیار نادر است.”

اگر بدون علامت گسترش ثابت می تواند یک راننده اصلی از coronavirus انتقال این مفاهیم سیاست می تواند فوق العاده ای است. یک گزارش از مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری منتشر شده در مارس 1 اشاره کرد که “بالقوه برای presymptomatic انتقال” به عنوان یک دلیل برای اهمیت اجتماعی فاصله.

“این یافته ها همچنین نشان می دهد که برای کنترل این بیماری همه گیر از آن ممکن است به اندازه کافی برای تنها افراد با علائم محدود کردن تماس خود را با دیگران چون افراد بدون علائم ممکن است انتقال عفونت” CDC مطالعه گفت.

برای مطمئن شود, بدون علامت و presymptomatic گسترش ویروس به نظر می رسد هنوز هم اتفاق می افتد ون Kerkhove گفت: اما همچنان نادر است. که پیدا کردن معانی مهمی برای چگونه به صفحه نمایش برای ویروس ها و محدود کردن گسترش آن.

“آنچه ما واقعا می خواهید به تمرکز بر این است که پس از علامت موارد” ون Kerkhove گفت. “اگر ما در واقع به دنبال تمام علامتی موارد جدا شده آن موارد پس از تماس و قرنطینه کسانی که مخاطب ما را به شدت کاهش می دهد” شیوع.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>