تصاویر قهرمان | Hero تصاویر | گتی ایماژ

شرکت های فن آوری اعم از عمده خدمات حرفه ای شرکت های پاره پاره و راه اندازی برنامه های کاربردی ساختمان و wearables برای کسب و کار برای پیگیری و جلوگیری از شیوع کروناویروس در میان کارکنان در محل کار.

تکنولوژی دیجیتال نامیده می شود, تماس, ردیابی و اگر چه چند سازمان های بزرگ را علنا متعهد به استفاده از این ابزار تا کنون شرکت های فن آوری جدید دسته به عنوان یک فرصت بزرگ به عنوان دفاتر بازگشایی و اغلب repurposing فن آوری های موجود برای تمرکز بر Covid-19 ردیابی است.

تماس با دیجیتال ردیابی برای سرمایه گذاری جدید در این زمینه گفت: Laura بکر یک تحلیلگر پوشش کارمند با تجربه و مزایای IDC. اما دیجیتال تماس با ردیابی برای شرکت ها می تواند به ارزش میلیاردها او تخمین می زند که شرکت ها دوباره باز دفاتر و به دنبال راه هایی برای اطمینان از کارکنان آن را امن است.

“به دنبال در سازمان های بزرگتر که احتمالا بیشتر apt به موسسه چیزی شبیه به این مثل سازمان است که استخدام بیش از 1000 نفر و اگر من را از یک درصد از کسانی که نمی انتخاب کردن حتی با همه این فرضیات من هنوز به دنبال مانند یک رقم 4.3 میلیارد بازار بالقوه برای این” بکر گفت.

اپل و گوگل در میان گروه های غیر انتفاعی در حال ایجاد نرم افزار برای تماس ردیابی بیش از حد, اما سیستم خود را هدف قرار داده است در عموم و استفاده خواهد شد توسط مقامات بهداشت عمومی در اروپا به رایگان تماس با ردیابی نرم افزار که کار بر روی یک مقیاس ملی است. اپل و گوگل نرم افزار است که نمی تواند خرید و فروش, ساخت سازمانی ردیابی نرم افزار که به احتمال زیاد بازار که در آن مردم را از این فن آوری است.

آن را نیز ممکن است کار بهتر در محل کار به این دلیل که بیشتر افرادی که با استفاده از این برنامه ها بیشتر موثر هستند و کارفرمایان به لحاظ نظری می تواند قیمومیت آنها به دست آوردن پوشش کامل در ادارات و دانشگاه ها.

PwC است که ساخت یک تماس ردیابی نرم افزار می گوید که نزدیک به یک چهارم از CFOs آنها مورد بررسی گفت: آنها برنامه ریزی برای ارزیابی تکنولوژی به عنوان بخشی از بازگشایی دفتر خود استراتژی است.

برخی از سوالات هنوز هم باقی می ماند قبل از اینکه شرکت های بزرگ شروع به برش چک برای شرکت Covid-19 تکنولوژی از جمله اینکه آیا این باعث می شود کارکنان احساس امن تر اگر آن را قانونی و مناسب برای اعزام به کارکنان و اگر این فن آوری کار می کند در مقیاس بزرگ در این زمینه است.

“الکترونیک تماس با ردیابی و تست مفید هستند. آنها لازم است اما کافی شرایط را برای کنترل این در محل کار” گفت: Mark Barnes, بهداشت شریک در طناب و خاکستری یک شرکت حقوقی. “من تا به حال یک مشکل با تلاش برای توضیح به کارفرمایان است که آن را پیچیده تر از فقط اتخاذ اجباری برنامه و تست اجباری.”

شرکت تماس با ردیابی فن آوری می تواند کشف کردن که در آن یک کارمند شده است و که آنها شده اند در تماس با شرکت را قادر می سازد به آنها بگویید برای رفتن به خانه و جدا اگر آنها در معرض خطر بالا برای پایین آمدن با Covid-19 به طور بالقوه به عنوان یک بزرگتر شیوع.

بارنز نوشت: اوایل این ماه آن است که به احتمال زیاد قانونی برای کارفرمایان خصوصی در ایالات متحده به قیمومیت که کارکنان با استفاده از یک تماس-ردیابی برنامه به عنوان یک وضعیت اشتغال است. او در مصاحبه ای گفت که هر فردی محصول متفاوت است و مسائل از جمله اینکه آیا آنها پیگیری کردن مردم از ساعت و, آیا کارکنان خود گزارش آنها مثبت برای این ویروس بسیار مهم هستند.

Repurposing موجود tech

بسیاری از شرکت ها که اعلام کرده اند جدید Covid-19 ردیابی ابزار repurposed تکنولوژی های موجود و سیستم های به تمرکز بر روی ردیابی coronavirus.

یک مثال Kinexon خصوصی آلمانی شرکت فن آوری که در اصل ultra-wideband سنسور به جمع آوری اطلاعات برای ورزشکاران — برای مثال ردیابی پرواز یک توپ فوتبال است. در حال حاضر آن است که فروش یک محصول است که آن را می گوید می تواند اطمینان اجتماعی فاصله و ردیابی عفونت با استفاده از همان سنسور و گفت: مهدی Bentanfous ایالات متحده مدیر عامل در Kinexon.

“هنگامی که شما به خود را تغییر و یا شما به کار می آیند شما با قرار دادن سنسور اختصاص داده شده به شما در دستبند خود را در یک کلیپ و یا در جیب شما” Bentanfous گفت. “اولین هدف این است که به عنوان به زودی به عنوان دو سنسور دریافت بیش از حد به یکدیگر نزدیک شما را ببینید نور بر روی سنسور تبدیل به قرمز و اساسا چشمک می زند به طوری که شما می دانید” من در واقع بیش از حد نزدیک به شخص دیگری است.'”

Kinexon سنسور می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای اطمینان اجتماعی فاصله در کارخانه طبقه است.

Kinexon

Kinexon فروش سنسور بین 140 $و $200 همراه با $1 به $2 software-as-a-service هزینه هر سنسور. آن را پیش بینی “SafeZone” محصول استفاده می شود در کارخانه طبقه و آن را در حال آزمایش با مشتریان فعلی از جمله عمده خودرو, تولید کننده در آلمان و یک تولید کننده مواد غذایی در ایالات متحده Bentanfous گفت.

شیکاگو راه اندازی Proxfinity فروش Covid-ردیابی محصول, نام, نجات, نشان هوشمند است که در اصل طراحی شده برای کمک به مردم شبکه در رویدادهای بزرگ است. “ما می توانیم بسیار خاص اطلاعات در مورد فرد به فرد تعامل بدون توجه به برنامه های تلفن GPS یا واقعا نیاز به هر گونه اطلاعات شخصی” Proxfinity مدیر عامل لیزا کارل گفت.

ESRI خصوصی شرکت فناوری مستقر در ردلندس کالیفرنیا اضافه کرده است Covid-ویژگی های خاص به خود را داخل نقشه های محصولات که با استفاده از Wi-Fi و بلوتوث سیگنال های دریافت شده توسط گوشی های هوشمند به سه گوش که در آن کسی است و ایجاد یک نقشه. هدف اصلی مشتریان موسسات بزرگ مانند بیمارستان ها و فرودگاه ها اما در حال حاضر آن را فروش که همان نرم افزار به شرکت های که می خواهند برای بازگشایی دفاتر خود را.

“اولین واکنش از برخی از dev منجر شد می گویند ما باید چه کار با این محصول در حال حاضر هیچ کس در محل کار” Brian Cross مدیر خدمات حرفه ای در ESRI گفت. “سپس در مورد دو روز بعد از آن بود و دوم صبر همه را به بازگشت به دفتر. و ما فکر می کنیم این ابزار کاملا مناسب برای کمک به مردم مدیریت تنظیمات به فضا و رفتار کارکنان است.”

صلیب گفت که ESRI این نقشه ها می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای ردیابی که کسی که تست مثبت ممکن است آلوده و گفت که ESRI می خواهید مشتریان خود را به انتخاب کردن در هر دو کارفرما سطح و کارمند سطح برای این نوع از ویژگی های. آن را نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کارکنان به تعویض میز به نام “hot desking” و یا تلو تلو خوردن امواج از کارکنان بازگشت به دفتر.

حفظ حریم خصوصی می آید بسیاری در گفتگو با این شرکت ها که همه می گویند که آنها امن اطلاعات حساس مانند که در معرض خطر ابتال به این ویروس و تنها آن را در دسترس افراد مجاز مانند منابع انسانی رسمی. بارنز وکیل گفت که بهترین طراحی را از حفظ حریم خصوصی از نقطه نظر سرمایه گذاری برنامه های شبیه به اپل-گوگل سیستم برای مقامات بهداشت عمومی.

“بهینه طراحی از یک حریم خصوصی نقطه نظر از این برنامه ها خواهد بود تلفن های همراه و گوشی های هوشمند که با یکدیگر صحبت با تکنولوژی بلوتوث و کارفرما هیچ دسترسی به سرور که در فروشگاه است که اطلاعات” بارنز گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی