به عنوان خانواده های ثروتمند فرار, شهر نیویورک خصوصی مدارس بریس برای نامشخص سقوط

زمانی که coronavirus بحران نیویورک بسیاری از این شهر ثروتمندترین خانواده در جای دیگر رفت.

بدون دانستن اینکه چه چیزی پاییز را مانند برخی از آنها بحث اگر آنها بازگشت به نیویورک در همه, که می تواند باز کردن یک تعداد بی سابقه ای از نقاط در حتی بسیاری از نخبگان موسسات با توجه به امیلی Glickman جمهور از چرتکه راهنمای آموزشی مشاوره.

“من 21 سال از عمل من را دیده اند هرگز چیزی مانند این را در نظر شدید سطح بوسیله اسباب گردنده و عدم قطعیت” او گفت:.

بیشتر از امور مالی شخصی:
دانش آموزان هنوز هم نمی دانم چه انتظار می رود در پاییز امسال
کالج دانش آموزان به دست از میلیاردها دلار کمک مالی
به عنوان کلاس های درس کالج حرکت آنلاین انتظار نداریم که یک تخفیف شهریه

تا به حال رقابت بوده و معروف شدید در منهتن بالا و مدارس با خانواده ها رفتن به اقدامات شدید به اسب دوانی به صورت یک لبه در پذیرش.

اما به عنوان آنها سر خم کردن به طور نامحدود در مرفه محدوده هایی مانند Greenwich, Connecticut; Westchester County شمال شهر نیویورک; و Hamptons منطقه لانگ آیلند برخی از شهرستان پدر و مادر به دنبال دارد و حومه مدارس به جای.

زندگی در خارج از شهر وعده کاهش خطر عفونت و اغلب قابل ملاحظه ای کاهش هزینه ها. نه تنها حومه مدارس خصوصی کمتر گران است اما برای کسانی که خود را خانه دوم ثبت نام در مدرسه برای یک سال یا بیشتر — است که به طور فزاینده ای جذاب گزینه است.

به طور کلی میانگین هزینه شهریه در مدارس خصوصی در سراسر تمام نمرات دلار است 26,866 یک سال با حدود یک چهارم از تمام خانواده های دریافت کمک های مالی, با توجه به انجمن ملی مدارس مستقل.

در شهر نیویورک سالانه شهریه $50,000, به طور متوسط, و تا زمانی که دانش آموزان در حال یادگیری از راه دور, پدر و مادر می گویند آن را فقط به ارزش هزینه.

از 2019-2020 سال تحصیلی حدود 20 درصد از این شهر 1.24 میلیون دانش آموزان با حضور در مدارس خصوصی در مقایسه با حدود 10 درصد از دانش آموزان در بقیه امور خارجه با توجه به داده ها از شهر وزارت آموزش و پرورش.

“می تواند وجود داشته باشد مردم است که ممکن است پذیرش در سال آینده گفت:” ماریا Castelluccio سر از مدرسه در Léman منهتن مدرسه مقدماتی.

ما به دنبال در یک 10% به 25% کاهش می دهد … در این نقطه است.

ماریا Castelluccio

سر از مدرسه در Léman منهتن مدرسه مقدماتی

“ما در حال کار سخت برای به دست آوردن همه تعهد,” او گفت:. اما در میان Covid-19 حتی اگر پدر و مادر باید توانایی مالی آنها وجود دارد گفت: دیگر عامل بازدارنده برای بازگشت به مدرسه ای در نیویورک مانند در نظر گرفتن حمل و نقل عمومی ،

“ما به دنبال در یک 10% به 25% کاهش [در ثبت نام] در این مرحله” Castelluccio گفت.

“رقابتی ترین مدارس باید یک دست قوی” Glickman گفت. “این بسیار سخت تر برای خانواده ها به نقطه خود را در دالتون تثلیث یا هوراس مان.”

شبیه به آنچه که اتفاق می افتد در سطح کالج بالا ردیف ابتدایی و متوسطه ممکن است از دست دادن برخی از دانش آموزان اما به دست آوردن جایگزین به عنوان خانواده جدید گام به کسانی که لکه های, او گفت:.

آن را به کمتر رقابتی مدارس هستند که پیدا کردن آن سخت تر به جای دانش آموزان که در حال ترک Glickman اضافه شده است.

تقاضا برای نیاز بر اساس کمک های اولیه افزایش می یابد

در همان زمان بسیاری از خانواده ها نگران هستند که چگونه آنها را استطاعت خصوصی-مدرسه آموزش و پرورش به عنوان رکورد بیکاری طول می کشد تلفات.

اما اگر تعداد فزاینده ای از ثروتمند پدر و مادر به دنبال کمک های مالی می تواند وجود داشته باشد کمتر کمک در دسترس برای کاهش درآمد و دانش آموزان که به آن نیاز دارید بیشتر.

“برای ما این یک نگرانی” گفت: Francisco Tezén, رئيس جمهور و مدیر عامل شانس بهتری غیر انتفاعی است که کمک می کند تا اقلیت وسط مدرسه و سن مدرسه کودکان دسترسی به مدرسه خصوصی. “همانطور که ما از طریق زمان اقتصادی نامشخص وجود دارد کمتر خواهد بود منابع مالی برای خانواده های جدید در سال های پس از آن.”

“ما به نقطه کانونی است برای اطمینان حاصل شود که دانش آموزانی که در غیر این صورت ممکن است دسترسی به این فرصت هنوز هم باید یک مسیر است.”

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme