به عنوان ایالات متحده coronavirus موارد سنبله کشور خواهد بود ‘از دیدن مرگ و میر بیشتر,’ دکتر Fauci می گوید

ناصرو | No comments

به عنوان coronavirus موارد سنبله بیشتر در سراسر آمریکای جنوبی و غرب کشور به زودی “دیدن بیشتر مرگ” در کاخ سفید, سلامت, مشاور دکتر Anthony Fauci جمعه هشدار داد.

مرگ و میر ناشی از Covid-19 تاخیر در پشت دیگر نقاط داده ها مانند بستری شدن در بیمارستان که تاخیر تایید عفونت به عنوان بیماری می تواند هفته به طور کامل توسعه در یک فرد است. ایالات متحده گزارش 39,972 موارد جدید پنج شنبه, بیشتر موارد در یک روز تنها تر از همیشه قبل از با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

به عنوان موارد افزایش یافته است در هفته های اخیر, جدید مرگ و میر به طور پیوسته کاهش یافته است اما Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی هشدار داد که این روند ممکن است برای مدت طولانی گذشته.

“وجود دارد بیشتر موارد. وجود دارد بیشتر بستری شدن در بیمارستان در برخی از این اماکن و به زودی شما شاهد خواهید بود بیشتر مرگ و میر” Fauci گفت: در مصاحبه ای با CNBC مگ erp pmi که پخش شد توسط hariri. “حتی اگر مرگ و میر در حال پایین آمدن به عنوان یک کشور به این معنی نیست که شما در حال رفتن به شروع به دیدن آنها را در آینده در حال حاضر.”

این ویروس آلوده عمدتا افراد جوان در حال حاضر Fauci, اشاره, به عنوان مخالف به پیش از آن در شیوع زمانی که مسن تر و آسیب پذیر تر مردم قرار گرفتند که منجر به علائم شدید میان بیماران و رانندگی میزان مرگ و میر ، با توجه به داده ها از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در غیر این صورت سالم افراد جوان کمتر احتمال دارد برای تبدیل شدن به شدت بیمار و مرگ از Covid-19 در مقایسه با افراد مسن تر.

مقامات در برخی از کشورها با گسترش شیوع بیماری مانند فلوریدا و تگزاس با اشاره به تغییر در عفونت نسبت به افراد جوان به عنوان نشانه ای است که ایالات متحده به طور موثر محافظت از آسیب پذیر ترین ساکنان. اما Fauci گفت: افت بیشتر عفونت به معنی خطر بیشتر برای همه در جامعه است.

“جوان از افرادی که آلوده می شوند و نمی دانند که آنها در حال آلوده … آنها ممکن است سهوا آلوده کردن افرادی که بیشتر مستعد ابتلا به عوارض. سپس شما شروع به دیدن بیشتر بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر” Fauci گفت. “این ممکن است چند هفته طول بکشد اما خواهیم دید که و که من نگرانی است.”

بعد جمعه, معاون رئیس جمهور, مایک پنس گفت که آمریکایی ها می تواند “نگاهی به برخی از راحتی در این واقعیت است که مرگ و میر در حال کاهش است در سراسر کشور است.” او اضافه کرد که تقریبا نیمی از موارد جدید در ایالات متحده در میان افراد جوانتر از 35 سال که به نام او “بسیار دلگرم کننده اخبار است.”

“این هفته دو روز که در آن ما از دست رفته کمتر از 300 آمریکایی و شما می توانید از این نمودار چه بوده است کاهش ناگهانی از برخی از بدترین لحظات این بیماری همه گیر به عنوان آن نهفته مناطق نیویورک و نیوجرسی و شمال شرقی گفت: در coronavirus وظیفه نیروی جلسه با Fauci و دیگران. “واقعیت این است که ما در یک مکان بسیار بهتر است.”

در این جلسه اما Fauci تاکید کرد که اگر افراد جوان موفق به اقدامات احتیاطی را برای جلوگیری از گسترش ویروس آنها را آلوده و مردم آسیب پذیر است.

“مردم در حال آلوده کردن افراد دیگر و در نهایت شما را آلوده کسی که آسیب پذیر,” او گفت: پس از پنس صحبت کرد. “این بخشی از یک فرایند است که ما می تواند بخشی از راه حل و یا بخشی از مشکل است.”

فراتر از تغییر در سن متوسط فرد آلوده بهتر از درمان است و همچنین کمک به جلوگیری از مرگ و میر Fauci گفت CNBC. از آنجا که پزشکان شروع به درمان برای اولین بار Covid-19 بيمار در ایالات متحده در اوایل سال جاری استاندارد مراقبت از بیماران تکامل یافته و تبدیل شدن به بیشتر موثر است.

حتی اگر هنوز هم وجود دارد هیچ داروی مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا برای درمان و یا جلوگیری از Covid-19 محققان دریافته اند برخی از موفقیت در تسریع بهبودی بيماران مبتلا به جلعاد را remdesivir. و در اوایل این ماه, محققان در انگلستان دریافتند که دگزامتازون ارزان و به طور گسترده ای در دسترس استروئید کاهش خطر مرگ یک سوم برای Covid-19 بيمار در هواکش و یک پنجم برای کسانی که در اکسیژن اضافی.

“قطعا ما می دانیم که چگونه به درمان مردم بهتر است. قطعا” Fauci گفت. “اما به یاد داشته باشید مرگ و میر عقب بستری شدن در بیمارستان است که تاخیر در پشت افراد بیمار شدن که تاخیر در پشت مردم آلوده شدن.”

افزایش اخیر در موارد جدید به خصوص در فلوریدا و کالیفرنیا و آریزونا و تگزاس جدی است “وضعیت” Fauci, گفت:, و اضافه کرد که او “بسیار نگران است.” وی گفت: افزایش موارد “نه فقط به دلیل آنها در حال انجام تست های بیشتر.”

مردم در آن کشورها Fauci گفت: به دنبال بازگشایی و در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی به عنوان یک “همه یا هیچ پدیده” است که باعث مشکلات.

“در هر صورت ما در حال قفل شده است و یا اجازه دهید طوفان میله رفتن به ساحل, هیچ, ماسک,” او گفت:. “اگر شما می خواهید برای باز کردن شما رو به انجام این کار در گام به گام, محتاطانه مد. اگر شما از lockdown برای تکمیل احتیاط به باد, شما در حال رفتن به مشکل دریافت کنید.”

برخی از ایالت ها ممکن است مجبور به در نظر گرفتن تعطیل کسب و کار و اجرای محدودیت در حرکت دوباره به نگه داشتن سیستم مراقبت های بهداشتی از غرق Fauci گفت. روز پنجشنبه مقامات در هر دو فلوریدا و تگزاس گفت: آنها توقف بازگشایی مجدد اما روز جمعه تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت اعلام کرد دولت خواهد سفارش برخی از کسب و کار به بستن دوباره در میان رکورد خوشه در موارد وجود دارد.

“اگر به شما می گویند شما در حال رفتن به رفتن به مستند وجود دارد می تواند مطلق مقاومت مواجه است. شما ممکن است مجبور به انجام آن است. شما هرگز آن را از روی میز” Fauci گفت. “اما قبل از شما انجام دهید که چگونه در مورد انجام کارهایی که به ما گفت: همراه همه شما باید انجام دهید. به خاطر خوبی اجتناب از جمعیت. ماسک می پوشند.”

Fauci همچنین گفت که تلاش ها برای انجام تماس ردیابی هستند “خوب پیش نمی رود.”

تماس با ردیابی زمانی رخ می دهد که پرسنل آموزش دیده و تماس با افراد آلوده به بررسی که در آن آنها ممکن است آلوده شده اند و که آنها ممکن است در معرض ویروس. آن است که یک راه برای جلوگیری از گسترش ویروس به ویژه هنگامی که در ترکیب با گسترده تست و توانایی جداسازی به طور بالقوه عفونی مردم است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>