در رسانه های اجتماعی برخی از دانش آموزان به طعنه که نخبگان خود را تجربه کالج در حال حاضر شبیه به دانشگاه ققنوس.

اما کسانی که آنلاین موسسات ممکن است آخر خنده.

“اگر آنها در حال رفتن به رفتن آنلاین به هر حال ممکن است آنها می خواهند به انجام آن را با یک مدرسه است که در این 30 سال گفت:” جان جنگل شهردار و رئیس دانشگاهی افسر در دانشگاه ققنوس.

“ما هیجان زده در مورد این احتمال حتی در زمان های دشوار است,” او گفت:.

بیش از دهه گذشته کالج های آنلاین را ساخته اند گام های بلندی در آموزش از راه دور ارائه شده و در حالی که مدارس دیگر در حال حاضر در تلاش برای رسیدن به سرعت.

بیشتر از امور مالی شخصی:
ثبت نام کالج احتمال دارد به رها کردن به عنوان مدارس ماندن بسته
ورودی دانشجویان در نظر گرفتن یک سال فاصله
کالج ها می تواند افزایش محبوبیت

به طور معمول مدارس آنلاین در خدمت یک نوع متفاوت از اغلب و ایجاد توازن میان کار و مسئولیت های خانوادگی و قادر به ارتکاب به یک برنامه زمان.

در حال حاضر این مدارس در حال جلب توجه مخاطبان گسترده تر از جمله بالا اخیر-فارغ التحصیلان مدرسه که قبل از همه گیر رفته اند به سنتی چهار سال نهاد.

به طور فزاینده ای به دانش آموزان به دنبال جایگزین هایی برای در نظر گرفتن کلاس های آنلاین در حال حاضر ارائه شده توسط آجر و ملات و کالج ها. آنها گفته اند که از راه دور ارائه شده فقط باید همان مقدار به عنوان فرد در مطالعات و شهریه tab نیز بیش از حد بالا است.

شهریه و هزینه های, به علاوه اتاق و هیئت مدیره برای چهار سال در کالج های خصوصی به طور متوسط $49,870 برای 2019-2020 سال تحصیلی در چهار سال در دولت کالج عمومی آن بود $21,950 با توجه به کالج مدیره.

که تا حدودی به همین دلیل فارغ التحصیلی دبیرستان ارشد ونسا Simoes, 18, به تازگی ثبت نام در کالج برکلی افتخارات برنامه آنلاین.

در حالی که برکلی نیز فیزیکی دانشگاه در نیویورک و نیوجرسی را در نظر گرفته اند که یکی از بهتر آنلاین کارشناسی برنامه.

به عنوان اولین فرد در خانواده اش به حضور در دانشگاه, Simoes گفت: نمی مجموعه های خارج برای پیدا کردن یک مدرسه آنلاین. “من تا به حال انتظارات بالا از رفتن به کالج” او گفت:. “من می خواستم برای پیوستن به برخی از باشگاه ها با افراد جدید ملاقات کرده است و در کالج واقعی را تجربه کنند.”

هنوز, او گفت که او خوشحال است که او تصمیم یک نهاد گسترده با قابلیت آنلاین با توجه به آب و هوای فعلی.

من را دیده اند تعداد بیشتری از دانش آموزان از دبیرستان که پرسیدن اگر من واقعا نیاز به صرف $40,000, 50.000 دلار یا $60,000 وقتی که من می تواند صرف دو سال آنلاین و انتقال است.

دنی Babb

مشاور آموزش و پرورش

آنلاین مدارس مزایای اضافی نیز مانند جلسات کوتاه تر است که اجازه می دهد تا دانش آموزان برای شروع دیر و پایان سریع تر است. نه به ذکر است قیمت.

“اکثر مدارس آنلاین ارزان تر از آجر و ملات و آنها نیز تمایل دارند برنامه هایی که حرکت دانش آموزان از طریق یک کمی بیشتر به سرعت گفت:” دنی Babb آموزش و پرورش مشاور که دارای تخصص در کمک به کالج ها و دانشگاه ها حرکت ترم آنلاین.

“من را دیده اند تعداد بیشتری از دانش آموزان از دبیرستان که پرسیدن اگر من واقعا نیاز به صرف $40,000, 50.000 دلار یا $60,000 وقتی که من می تواند صرف دو سال آنلاین و انتقال” Babb گفت.

در واقع Simoes که قصد دارد به مطالعه قانون کیفری در حال حاضر آغاز شده خود را در مقطع کارشناسی ترم و حتی جلوتر از دبیرستان فارغ التحصیلی در ماه ژوئن.

ونسا Simoes, 18 پذیرفته شد به برکلی کالج افتخارات برنامه.

منبع: ونسا Simoes

در مقایسه با این زمان در سال گذشته تعدادی از فارغ التحصیلی دانش آموزان دبيرستانی که اعمال می شود به برکلی کالج, شروع به پریدن کرد و 12 درصد با توجه به دیوید برتون, معاون رئیس جمهور از ثبت نام.

کالج های سنتی نیست گفت: برای برخی از آنچه در سال آینده خواهد بود در بخشی به دلیل ترس آنها را تبدیل به آموزش آنلاین رانندگی را از دانش آموزان دور.

یکی در 6 دانش آموزان که در حال حاضر ساخته شده سپرده دیگر قصد حضور در یک کالج چهار ساله تمام وقت با توجه به اطلاعات جدید توسط شرکت مشاوره, هنر و علم که آرای بیش از 1000 سالمندان دبیرستان از مارس 21 به 24.

“که تعداد سرسام آور گفت:” اریک Greenberg رئیس جمهور گرینبرگ آموزشی گروه مستقر در نیویورک شرکت مشاوره.

به عنوان دانش آموزان بیشتر وزن گزینه های خود را در میان جهانی coronavirus بحران بسیاری از مدارس را تمدید مهلت برای سالمندان دبیرستان را انتخاب کنید که کالج آنها را شرکت تا ژوئن 1.

به جای متعهد به آموزش از راه دور در گران موسسه چهار ساله سقوط می آیند بسیاری از دانشگاه موظف سالمندان نیز با توجه به فاصله یک سال و یا گرفتن یک ترم یا دو در یک کالج به جای.

قبل از ثبت نام در یک درجه آنلاین برنامه دانش آموزان باید بررسی کنید که آیا این مدرسه معتبر است و اگر اعتبارات آنها کسب درآمد وجود دارد انتقال به دانشگاه های دیگر. (ایالات متحده وزارت آموزش و پرورش دانشگاه, Navigator ابزار یک راه آسان برای بررسی مجوز رسمی از هر مدرسه به عنوان به خوبی به عنوان انتقال نرخ در میان دیگر آمار.)

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی