به عنوان جهان گرم تا تبدیل به انرژی کارآمد سیستم های خنک کننده را محدود کردن انتشار گازهای گلخانه ای

یک زن در گلندیل کالیفرنیا با استفاده از یک چتر به از خورشيد پنهان در مه 26, 2020.

Al Seib | لس آنجلس تایمز | گتی ایماژ

به عنوان جهان گرم تا تبدیل به انرژی کارآمد سیستم های خنک کننده عمده راه برای محدود کردن انتشار گازهای گلخانه ای و محدود کردن تغییرات آب و هوایی با توجه به یک گزارش جدید از U. N. برنامه محیط زیست و آژانس بین المللی انرژی.

یک تغییر به انرژی کارآمد لوازم تهویه مطبوع می تواند به همان اندازه که کاهش 460 میلیارد تن متریک جهانی انتشار گازهای گلخانه ای — یا حدود هشت سال از انتشار گازهای گلخانه ای بر اساس 2018 سطح در چهار دهه آینده بر اساس این گزارش با عنوان “خنک کننده گازهای گلخانه ای و سیاست سنتز.”

دو برابر بهره وری انرژی از سیستم های تهویه مطبوع در سراسر جهان نیز می تواند صرفه جویی در $2.9 تریلیون دلار تا سال 2050 فقط از کاهش تولید برق و هزینه های توزیع در این گزارش گفت:. آژانس بین المللی انرژی گفت اضافی $1 تریلیون دلار در هزینه های بیش از سه سال آینده می تواند به افزایش تولید ناخالص داخلی با 3.5 درصد کاهش جهانی کربن تولید گازهای گلخانه ای و ایجاد میلیون ها شغل.

در زمان گرم شدن مسیر آن را تقریبا مسلم است که سال 2020 خواهد بود در میان گرمترین سال در تاریخ ثبت شده است. 2019 دوم-داغترین سال تا کنون, دربندی خاموش جهان, داغ ترین دهه در تاریخ ثبت شده است. شش نفر از گرمترین سال در تاریخ ثبت شد و همچنین در دهه گذشته است.

تعدادی از واحدهای تهویه مطبوع در سراسر جهان است انتظار می رود به چهار تا اواسط قرن از 3.6 میلیارد دلار به 14 میلیارد دلار است. به عنوان یک نتیجه از زمین نیاز به استفاده از پنج برابر بیشتر انرژی برای خنک کننده از آن را امروز. برق برای خنک کننده به تنهایی حساب برای بیش از 80 درصد از آژانس بین المللی انرژی پیش بینی ظرفیت انرژیهای تجدید پذیر تا سال 2050.

“به عنوان دولت رول عظیم محرک اقتصادی بسته برای مقابله با بحران اقتصادی و اجتماعی اثرات Covid-19 بحران آنها یک فرصت منحصر به فرد برای سرعت بخشیدن به پیشرفت در کارا آب و هوا-دوستانه خنک کننده گفت:” Fatih Birol مدیر اجرایی آژانس بین المللی انرژی.

مردم در اسپری از شیر آتش نشانی. در 3 و صنوبر مرکز تفریح و سرگرمی در خواندن بعد از ظهر چهارشنبه 24 ژوئن 2020 برای اولین حواس پرت آب در چهار شنبه.

بن شتابزده | خواندن عقاب | گتی ایماژ

“بالاتر از استانداردهای بهره وری یکی از موثر ترین ابزار دولت برای پاسخگویی به انرژی و محیط زیست اهداف” Birol گفت. “بهبود خنک کننده بهره وری آنها را کاهش می دهد نیاز به قدرت گیاهان کاهش تولید گازهای گلخانه ای و صرفه جویی در مصرف پول است.”

یک تناسب تعداد افرادی که کم درآمد و یا اقلیت در حال حاضر لازم نیست که تهویه هوا در خانه های خود و مقدار زیادی از درآمد افرادی که واحدهای در خانه تنها می تواند هزینه کمتر انرژی کارآمد سیستم های که در حال بدتر برای محیط زیست است.

مشکل این است که در حال حاضر تشدید بیماری همه گیر کوروناویروس پس در مکان خنک کننده مراکز سخت تر برای دسترسی به داده های اجتماعی فاصله محدودیت — و خطرناک از آنجا که این ویروس می تواند از طریق هوا.

به عنوان کشور سرمایه گذاری در coronavirus بازیابی و ایجاد محرک اقتصادی بسته های سازمان ملل و آژانس بین المللی انرژی توصیه می کنیم در این گزارش که دولت ها در پیاده سازی برنامه ای برای انتقال به خنک کننده کارآمد برای کاهش اثر تغییر آب و هوا با بهبود کیفیت هوا و کاهش مواد غذایی از دست دادن و اتلاف.

یکی از راه های کشور می تواند انتقال به آب و هوا-دوستانه مبرد از طریق جهانی تصویب کیگالی اصلاحیه پروتکل مونترال در یک توافق بین المللی به امضا رسید و در سال 2016 به تدریج کاهش مصرف و تولید آب و هوا و گرم شدن کره زمین گازهای مبرد به نام hydrofluorocarbons.

این گزارش همچنین توصیه می شود که کشورهای توسعه و پیاده سازی حداقل بهره وری-استانداردهای عملکرد و بهره وری انرژی شوی برای بهبود, لوازم و همچنین ترویج مقررات ملی ساختمان که کاهش تقاضا برای مبرد و مکانیکی خنک کننده.

“سازمان ملل به عنوان سرمایه گذاری در Covid-19 بازیابی آنها را فرصتی برای استفاده از منابع خود را عالمانه به کاهش تغییرات آب و هوا محافظت از طبیعت و کاهش خطرات ناشی از بیشتر بیماری های همه گیر” گفت: Inger اندرسن, مدیر اجرایی UNEP.

“کارآمد آب و هوا-دوستانه خنک کننده می تواند کمک به رسیدن به همه این اهداف” اندرسن گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر