ایالات متحده coronavirus بستری شدن در بیمارستان را رخنه بالاتر متحده به طور فزاینده ای شل Covid-19 محدودیت و سعی کنید برای بازگشت به برخی از صورت ظاهر از حالت عادی سابق غذا و داروی کمیسر دکتر اسکات Gottlieb گفت CNBC.

“ما در حال حاضر یک روند در یک چشم انداز مثبت در بستری شدن در بیمارستان. این یک چشم انداز مثبت, اما آن است که یک چشم انداز مثبت و آن را بی تردید و آن است که احتمالا در نتیجه بازگشایی مجدد” گوتلیب گفت: در CNBC “Squawk Box.” “ما در حال رفتن به سازمان دیده بان آن است.”

بستری شدن در بیمارستان یک شاخص کلیدی که اپیدیولوژی سازمان دیده بان نزدیک برای درک دولت از شیوع بیماری است. بستری شدن در بیمارستان نیست که وابسته به در دسترس بودن تست به عنوان دیگر نزدیک تماشا اقدامات مانند تعداد موارد جدید است که محدود تعدادی از تست های مستقر و تاخیر با کمبود تجهیزات مانند سواب.

اما بستری شدن در بیمارستان به احتمال زیاد عقب مانده نشانگر این واقعیت اساسی به دلیل آن می تواند هفته مردم برای تبدیل شدن به آلوده به توسعه علائم و تست شده دریافت نتایج آزمون و تبدیل شدن به بیمار به اندازه کافی به بستری در بیمارستان.

“ما انتظار می رود موارد برای بالا رفتن و بستری شدن در بیمارستان به دست انداز تا زمانی که ما بازگشایی شد و من در صحبت کردن به بسیاری از کشورهای در مورد برنامه های خود را و آنها انتظار داشتند که وجود دارد رفتن به یک چشم انداز مثبت” گفت: Gottlieb که نشسته بر روی تخته از Pfizer و بیوتکنولوژی شرکت Illumina. فایزر است Covid-19 واکسن تحت توسعه است. “همین دلیل است که همه آنها اجرا بسیار صحنه reopenings که در آن آنها بازگشایی در مراحل و پس از آن مجددا اطلاعات را به مطمئن شوید که هر گونه افزایش نیست بی اندازه افزایش می دهد.”

هر ایالت در حال حاضر بازگشایی غیر ضروری کسب و کار و کاهش حداقل برخی از محدودیت ها به منظور جلوگیری از گسترش ویروس. اما متحده در حال حرکت در بسیار متفاوت قدم. ویسکانسین بازگشایی بیش از شب و پس از دولت به دیوان عالی کشور رد فرماندار stay-at-home سفارشات در حالی که نیوجرسی نگه داشته است بیشتر غیر ضروری کسب و کار بسته شده است.

برخی از مقامات دولتی از جمله گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ, ساخته شده اعلام بازگشایی با وجود شکست برای دیدار با معیارهای تعیین شده توسط کاخ سفید از جمله پایدار در کاهش عفونت های جدید برای حداقل دو هفته.

Florida Georgia, ویرجینیا, آلاباما, مریلند, می سی سی پی, ویسکانسین, مینه سوتا, اوهایو و آریزونا را همه دیده اند یک چشم انداز مثبت در بستری شدن در بیمارستان گفت: Gottlieb که CNBC مشارکت کننده. CNBC نمی تواند تایید اطلاعات Gottlieb اشاره به تمام دولت را بستری داده ها در دسترس است.

وجود دارد امید است که این ویروس گسترش بیشتر به آرامی در طول ماه های تابستان گرمتر حتی به عنوان مردم شروع به در هم آمیختن بیشتر Gottlieb گفت. وجود شواهد کمی در این نقطه نشان می دهد که Covid-19 فصلی است که ویروس اما دیگر انسان coronaviruses نشان داده اند فصلی با بسیاری از موارد اوج در ماه های زمستان.

“امید است که وجود دارد یک اثر فصلی در اینجا” گوتلیب گفت. “و این اثر فصلی امیدوارم جبران افزایش تعامل اجتماعی است که به علت موارد به بالا برود به طوری که ما به ماه های ژوئیه و اوت چیز شروع خواهد شد به هر دو سطح یا پایین رفتن.”

مردم هنوز هم باید عمل اجتماعی فاصله احتیاطی و که در آن تجهیزات حفاظتی مانند ماسک به عنوان جامعه همچنان به بازگشایی Gottlieb گفت. او اضافه کرد که تصاویر از اجتماعات بزرگ در سراسر کشور بیش از آخر هفته روز یادبود نگران او.

“من نگران مردم وجود دارد که فکر می کنم این همه روشن و من فکر می کنم آنچه ما واقعا نیاز به انجام است تعریف جدیدی عادی,” او گفت:. “ما در حال رفتن به نیاز به متفاوت زندگی می کنند تا زمانی که ما یک واکسن.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی