به عنوان افزایش ویروس موارد روح بازارهای سرمایه گذاران تماشای این معیارهای نیست تبدیل نزولی در عین حال

امدادگران صبر را به یک بیمار به اتاق اورژانس در مرکز پزشکی منطقه ای در تاریخ 21 مه سال 2020 در سن خوزه ،

جاستین سالیوان | گتی ایماژ

با شتاب از coronavirus سرفصل شروع به وزن در بازار سهام ایالات متحده استراتژیست می گویند آنها در حال حاضر با توجه به بیشتر تصفیه شده مجموعه ای از بیماری, معیارهای برای هدایت تجارت خود از استراتژی است.

هر چند گزارش از عفونت های جدید در فلوریدا و تگزاس و کالیفرنیا و آریزونا دستگیر کرده اند عناوین در طول هفته گذشته وال استریت جوانب مثبت می گویند آنها کمتر متمرکز در مورد رشد و بیشتر در رابطه با net بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر پس از آنها بهتر تضمینی برای استرس در سیستم مراقبت های بهداشتی.

در اصلی شیوع “مورد جدید رشد در آن زمان بود به طور مستقیم در ارتباط با افزایش در بستری نرخ خالص اساس” Evercore ISI استراتژیست دنیس DeBusschere روز سه شنبه گفت. “در حقیقت ما می دانیم که بسیاری از 65 سال-به همراه مردم است. شما نیز تا به حال مناطق خاص مانند خانه های سالمندان به عنوان بخش قابل توجهی از آن است.”

استراتژیست توضیح داد که از آنجا که متوسط سن تایید Covid-19 عفونت در مارس بالاتر از آن را تایید کرد در ماه ژوئن برخی امیدوار هستند که زمان افزایش عفونت در میان جوان آمریکایی ها ممکن است منجر به استرس زیادی در کشور بیمارستان ها و علت اقتصاد به تعطیل یک بار دیگر.

در واقع روزانه متوسط سن جدید Covid-19 بيمار در فلوریدا موارد کاهش یافته است از 55 سال در ماه مارس به زیر 35 در ماه ژوئن با توجه به Evercore داده است. که در مقایسه با دولت ميانه بستری سن 66 سال و متوسط سن مرگ 80.

حتی دکتر اسکات Gottlieb سابق غذا و داروی کمیسر اجازه خود را برخی از خوش بینی در مورد این شماره این هفته است.

“به عنوان بيمارستان را پر کنید تا با Covid بیماران ما در حال رفتن برای دیدن چقدر میزان مرگ و میر کاهش می یابد به عنوان یک تابع از آن را در یک گروه جوان گروه سنی بلکه ما باید بهتر از درمان,” او گفت: CNBC در روز سه شنبه.

در سطح ملی, کسانی که بین سنین 18 سال و 64 سال حساب 74.3% از مجموع ایالات متحده عفونت اما فقط 19.8 درصد از مرگ و میر با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. کسانی که 65 سال یا مسن تر شامل 20% از موارد اما 78.6 درصد از مرگ و میر.

منبع: Fundstrat جهانی مشاوران COVID-19 ردیابی پروژه.

چنین آمار جمعیتی مهم هستند DeBusschere گفت: پس از آن بود که ترس از قریب به اتفاق ایالات متحده بهداشت و درمان-مراقبت از ظرفیت که دولت مجبور حکام در ماه مارس به اعمال کسب و کار تعطیل.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو ابراز این نگرانی تقریبا کلمه به کلمه در یک اطلاعیه در مارس 16, زمانی که او اعلام کرد که دولت در ورزشگاه و سینما خواهد دید.

“هدف اصلی ما در حال حاضر است که برای کند کردن روند گسترش این ویروس به طوری که موجی از عفونت های جدید سقوط نمی کند و سیستم مراقبت های بهداشتی ما, و هر کس موافق اجتماعی فاصله بهترین راه برای انجام این کار” کومو گفت: در آن زمان.

و در حالی که مقامات بهداشتی می گویند مستند اقدامات ابزاری بودند در کاهش بستری شدن در بیمارستان داشتند از اثرات جانبی منفی از آوردن اقتصاد ایالات متحده به توقف ناگهانی و ارسال S&P 500 به پایین 30% در ماه مارس است.

اما اگر یک جوان کوهورت و تا حدودی مفید کوکتل از درمان می تواند در حفظ و بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر در خلیج بازار همچنان به بوسیله اسباب گردنده در سطح فعلی به عنوان سرمایه گذاران را صبر کنید و ببینید رویکرد DeBusschere گفت.

“به طور کلی در حالی که موارد در حال افزایش جمعیتی انحراف به کمک نگه داشتن بستری در ICU و تعداد مرگ و میر پایین است. اکثریت قریب به اتفاق موارد جدید در سن و سال بود در حالی که بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر به شدت اریب نسبت به افراد مسن” Evercore را DeBusschere نوشت: پنج شنبه. که “چرا دور دیگری از رسمی اقتصادی آتن باقی مانده بعید است.”

به مطمئن شوید که آن را به احتمال زیاد خیلی زود به اطمینان گفت که کاهش در متوسط سن افراد مبتلا به تازگی در ایالات فلوریدا خواهد شد در نتیجه کاهش نرخ مرگ و میر. کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci هشدار نمایندگان مجلس به عنوان مقدار این هفته زمانی که او اشاره کرد که روز سه شنبه مرگ و میر تاخیر بستری شدن در بیمارستان و عفونت آمار.

که می تواند منجر به نتایج منفی در این هفته آمده است مانند افزایش روزانه جدید و میر گزارش شده که شروع به پریدن کرد و بالاتر در ژوئن 23 و باعث موجی از فروش این هفته.

S&P 500 و Dow Jones Industrial Average با هر دو پایین در حدود 2 ٪ در هفته به عنوان سهام شرکت هایی که سود اقتصادی بیشتر تحت بازگشایی سوم این ماه در میان سرمایه گذاران ترس از سختگیرانه قرنطینه سیاست.

خطوط هوایی آمریکا, وین استراحتگاه و نروژی کروز خط سه سهام در معرض روند در صنعت سفر منجر شد و S&P 500 با کاهش این هفته با از دست دادن 22.9% و 17% و 16.6 درصد بود.

هنوز Fundstrat رئیس تحقیقات تام لی تصریح کرد DeBusschere تمرکز بر بستری شدن در بیمارستان و گفت: در حالی که موارد جدید هستند هرگز خوب Covid خروش در میان افراد جوان است که به اندازه کافی دلیل برای امید خفیف تر تاثیر بر سلامت کشور زیرساخت ها است.

یک “نکته مهم تاکید شده است که افزایش در مواردی است که منجر به همان افزایش بستری شدن در بیمارستان و موارد” لی نوشت: پنج شنبه. “مطمئن در بسیاری از کشورهای بستری شدن در بیمارستان هستند اما این گریه به دور از ICU/اورژانس افزایش دیده می شود در نیویورک tristate.”

“اگر بستری روند پیگیری موارد با کاهش شرکت کارا” (به معنی برای هر مورد جدید وجود دارد کمتر بستری شدن در بیمارستان) و سپس این یک پیشرفت مثبت است. COVID-19 باقی می ماند یک بیماری مرموز بنابراین ما نمی خواهد می خواهید به آن حدس است که این را ادامه خواهد داد” او اضافه شده است.

بیشتر بخوانید از CNBC coronavirus پوشش در اینجا. اشتراک به CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de