به نیویورک بازگشایی هادسون متری طول می کشد با تکنولوژی بالا احتیاطی

به عنوان شهر نیویورک بازگشایی برای کسب و کار, بنابراین بیش از حد خواهد ادارات در این شهر بزرگترین مرکز جدید توسعه املاک و مستغلات هادسون متری.

آن را نمی خواهد, اما, کسب و کار به طور معمول پس از ورود به 30 هادسون متری و نه در طول 2.6 میلیون فوت مربع برج و نه هیچ یک از دیگر ساختمان های اداری در این مجموعه.

مستاجران اسکن خواهد شد در راه های مختلفی با استفاده از برخی از آخرین هویت فن آوری است.

در حالی که برخی از کارگران ضروری شده اند وجود دارد در طول تعطیلی این دفاتر در بیش از 100 داستان برج شده اند تا حد زیادی خالی تا به حال. توسعه دهنده آن مربوط به درخواست است که در آن مستاجر مشتریان تلو تلو خوردن در زمان و آنها انتظار دارند بیشتر خواهد شد شروع با فقط 25 درصد از نیروی کار خود را و افزایش وجود دارد.

“روز از هشت تا هشت زوم تماس آن نیست که مولد و من فکر می کنم بزرگ خلاقیت و نوآوری اتفاق می افتد زمانی که مردم با هم هستند” گفت: جف بلو مدیر عامل شرکت مرتبط است. “بنابراین من فکر می کنم مردم در نهایت دوباره به دفتر.”

به عنوان کارگران بازگشت به 30 هادسون متری آنها مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک و استقبال خواهد شد در اولین پله برقی با دستورالعمل ها را به ماندن حداقل سه پله مراحل را از هم جدا.

پس از رسیدن به لابی اصلی کارگران مورد نیاز خواهد بود برای رفتن از طریق یک متوسط اسکن. عنبیه-Q ترموگرافی دستگاه به طور خاص طراحی شده برای آنفولانزای غربالگری است و برای استفاده در مقیاس بزرگ مانیتورینگ دما در شلوغ اماکن عمومی. آن را می تواند تشخیص افراد مبتلا به تب بلافاصله. وجود 32 از این سیستم در سراسر پیچیده است.

اگر یک فرد متوسط بیش از 100.4 درجه آنها و سپس مجددا در دست اسکنر. در صورتی که تایید خواندن کارگر باید به خانه بروند. در حالی که این اسکن ممکن است به نظر می رسد مانند نهایی تهاجم به حریم خصوصی به معنای واقعی کلمه به دنبال در داخل بدن شما چه افتضاحی گفت که نمی خواهد نگه داشتن سوابق از مردم تبدیل به دور.

کارکنان راه رفتن را از طریق حرارت اسکن دستگاه در 30 متری هادسون

CNBC

“این همه ناشناس ما در حال پیگیری هر یک از این. آن را فقط چک کردن درجه حرارت خود را به عنوان شما را از طریق” او گفت:.

یک بار از طریق حرارت اسکن کارگران و سپس ضربه تند وشدید زدن دست خود را بیش از یک گردان اسکنر با استفاده از MorphoWave تکنولوژی از Idemia جهانی هویت شرکت فن آوری. آن را نه تنها به آنها ورود اما می گوید آسانسور که در آن آنها می رویم. آنها می تواند باطل است که از طریق یک برنامه تلفن هوشمند اگر آنها به رهبری به یک طبقه متفاوت است.

آسانسور خواهد بود محدود به چهار سواران با موقعیت نقطه روی زمین برای فاصله. علائم در مقابل آسانسور یادآوری مردم “5 جمعیت.”

هادسون متری در حال حاضر دولت از هنر فیلتر هوا سیستم اما نمایندگان مرتبط می گویند که آنها در حال بررسی راه هایی برای بهبود سیستم های تصفیه هوا نمونه سازی فن آوری های مانند دوقطبی یونیزاسیون که ممکن است حذف و حتی بیشتر ذرات ناخواسته را از هوا در ساختمان های تجاری است.

دفتر بخش شده است ضربه سخت coronavirus بیماری همه گیر. دفتر ملی نرخ خالی بود 12.3 درصد در سه ماهه اول سال جاری با توجه به CBRE تجاری شرکت املاک و مستغلات. این پیش بینی در اتاق خالی را در رسیدن به بالا از 14.9 درصد در سه ماهه اول سال 2021 و پس از آن بهبود می یابند به قبل از همه گیر سطح سه ماهه اول سال 2022. همان را نگه واقعی برای اجاره که از بینی به پایین در پایان این سال است.

انتقال به امن تر دفاتر خواهد آمد در هزینه به صاحبخانه و توسعه دهندگان به طور یکسان وجود آن سخت است برای قرار دادن دقیق یک برچسب قیمت بر روی نشده است. در حالی که کار از خانه روند ممکن است تغییر راه آمریکایی ها کار خوب, آن را نمی خواهد نگه داشتن آنها را از دفتر به طور دائم.

“اعتقاد ما آن است که خیلی زود به نوشتن این نوشته روی سنگ قبر برای دفتر کل به عنوان بخش وجود دارد تعدادی از counterbalancing نیروهای در محل کار” جاناتان Woloshin املاک و مستغلات تحلیلگر UBS. “شرکت خواهد بود در مواجهه با واقعیت های اینصورت فضا برای جای مناسب اجتماعی فاصله. صاحبخانه مواجه خواهد شد با سرمایه قابل توجهی هزینه های مورد نیاز به منظور افزایش ایمنی ساختمان.”

بلو گفت: او فکر می کند که برخی از شرکت های خواهد شد در واقع به دنبال فضای بیشتر.

“برخی از مستاجران که ساخته شده است بسیار متراکم فضاهای آیا آن را طبقه تجاری و یا صندلی نیمکت تصمیم گرفته اند که در نهایت آنها می خواهم که بیشتر جدایی,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme