به عنوان داده های جدید نشان می دهد نشانه های اولیه از بهبود اقتصادی, سیاه, کارگران در حال ترک کردن

یک دانا مجمع تکنسین می پوشد یک ماسک صورت او به عنوان مونتاژ محور برای خودروسازان به صنعت خودرو آغاز می شود بازگشایی میان coronavirus بیماری (COVID-19) شیوع در دانا گیاه در تولیدو اوهایو, مارس 18 سال 2020 است.

ربکا کوک | ایسنا

بازارهای تشویق جمعه به عنوان داده های جدید نشان داد که تعجب آور کاهش بیکاری اما کارگران سیاه پوست را به جشن می گیرند.

سیاه نرخ بیکاری اندکی افزایش یافت و در ماه مه با وجود کاهش تقریبا دو درصد برای کارگران تیره و تار اما آشنا یادآوری از نابرابری اقتصادی است که می تواند در خدمت به عنوان یک علامت هشدار دهنده برای بازیابی آمده است.

داده های جدید می آید به عنوان اعتراض به مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست کشته شده در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در هفته گذشته همچنان در ده ها تن از شهرستانها در سراسر کشور. در حالی که معترضان به طور مستقیم در پاسخ به نابرابری های موجود در پلیس آنها نیز با اشاره به مشکلات سیستمیک از درآمد و ثروت نابرابری که تشدید در هنگام بازیابی از بحران مالی 2008.

سفید کاهش نرخ بیکاری به 12.4 درصد از 14.2 درصد در ماه آوریل در حالی که سیاه و نرخ بیکاری به 16.8 درصد از 16.7%.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که برای انتخاب مجدد در ماه نوامبر به تبلیغ رکورد خود را در نظارت بر اقتصاد است که در آن سیاه و کارگران رونق اشاره کرد که خود این نرخ بیکاری برای این گروه رکورد پایین در حالی که دستمزدها افزایش یافت.

در طول یک کاخ سفید رویداد روز جمعه به آدرس جدید اقتصادی در مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او امیدوار است که فلوید دنبال شد از آسمان خوشحال با آنچه که او را دیدم.

امیدوارم جورج است که به دنبال پایین سمت راست در حال حاضر و گفت: “این چیزی است که اتفاق می افتد برای کشور ما است.’ این یک روز بزرگ برای او این یک روز بزرگ برای همه است. این یک روز بزرگ برای همه است. این, بزرگ, بعد, از نظر برابری.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا

“این یک روز بزرگ برای او این یک روز بزرگ برای همه است. این یک روز بزرگ برای همه است. این, بزرگ, بعد, از نظر برابری” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. رئیس جمهور حاضر به پاسخ به پرسش های خبرنگاران در حال افزایش در نرخ بیکاری است.

در حالی که تهمت رنگ یک عکس از یک بهبودی که در آن سود به طور مساوی به اشتراک گذاشته کارشناسان نشان می دهد بیشتر دور نتیجه می تواند در فروشگاه.

اقتصاددانان هشدار می دهند که ویرانی های ناشی از Covid-19 همه گیر است که در حال حاضر به کشته شدن نامتناسب تعداد آمریکایی های سیاه و سفید نیز می تواند تحمیل دراز مدت اقتصادی آسیب ناکارآمدی سود ساخته شده توسط آمریکایی های آفریقایی تبار بیش از دهه گذشته است.

“چیزی که باعث اختلال و من چقدر طولانی تر از آن خواهد آنها را به را تشکیل می دهند شکاف” گفت: Jared برنشتاین یک عضو ارشد در مرکز بودجه و اولویت های سیاست که در خدمت رئیس جمهور باراک اوباما تیم اقتصادی.

بیشتر بخوانید: ممکن است می بیند بزرگترین شغل افزایش تا کنون 2.5 میلیون به عنوان اقتصاد شروع به بهبود می یابند از coronavirus

“از آن زمان 10 سال را به آنچه آنها می خواهم از دست رفته در رکود بزرگ,” برنشتاین گفت: با اشاره به آمریکایی های آفریقایی تبار. “آنها از دست رفته است که در دو ماه مارس و آوریل. این پله و آسانسور پایین.”

برنشتاین هشدار داد که برای کارگران بازیابی از زمان رکود می تواند حتی بیش از این بهبود از بحران گذشته.

هر چند اخیر اسلاید منحصر به فرد است در آن با سرعت و شدت روند اشتغال نابرابری همراه جمعیتی خطوط جدید است.

نرخ بیکاری در طول تاریخ شده است دو بار به عنوان بالا به صورت سیاه و سفید کارگران که به صورت سفید کارگران یک اختلاف دیده می شود در داده ها به عنوان دور برگشت به عنوان در دسترس است.

نرخ بیکاری در حالی که به طور گسترده ای ذکر شده به عنوان یک کلید اندازه گیری اقتصادی ایالات متحده بهداشت و درمان دیده می شود توسط برخی به عنوان یک محدود تعریف می کند که گرفتن عکس کامل از بازار کار است.

این نرخ رسمی منتشر شده توسط اداره آمار نیروی کار آهنگ “تعداد بیکاران به عنوان درصدی از نیروی کار” که تنها شامل کسانی که مشغول به کار و یا به طور فعال به دنبال کار می کنند.

آمریکایی که با توجه به در به دنبال یک شغل و یا پاره وقت کار بدون مزایای مانند Uber راننده و یا Instacart خریداران را شامل می شوند نیست در اندازه گیری.

به همین دلیل اقتصاددانان همچنین نگاه گسترده تر اقدامات بیکاری از جمله بیکاری, نرخ, همچنین شناخته شده به عنوان U-6 رای برای یک تصویر کامل تر از سطح اشتغال.

این اندازه گیری شامل کسانی که قبلا ذکر شد گروه — افرادی که می خواهید به کار می کنند اما متوقف کرده اند جستجو و کسانی که کار می کنند بیشتر اگر آنها می تواند — در علاوه بر این به کسانی که به طور سنتی به عنوان تعریف بیکار.

به دنبال گذشته تیتر اندازه گیری بیکاری رنگ حتی bleaker تصویر به صورت سیاه و سفید کارگران است.

در حالی که BLS نیست انتشار ماهانه اطلاعات دموگرافيک در underemployed کارگران برنشتاین برآورد نرخ بیکاری برای آمریکایی های آفریقایی تبار در حال حاضر می تواند بالاتر از 30 درصد است.

اقتصاددانان نقطه به انواع عوامل به توضیح نژادی اشتغال شکاف مانند مسکن منحصر به فرد سیاست های دسترسی نابرابر به آموزش و پرورش و کمبود ثروت گذشت از نسل قبل. اما معمولی توضیحات ممکن است بگویید داستان کامل.

“اگر شما عامل همه چیزهایی که شما می توانید توضیح دهید سنتی با استفاده از ابزار اقتصادی — آموزش و پرورش, سن تجربه شما توضیح خواهد داد که تنها بخش نسبتا کوچکی از آن تفاوت گفت:” برنشتاین که توصیه ظاهری دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن در طول مبارزات انتخاباتی. “بنابراین شما باید به خودتان بپرسید چه چیزی شما را به سمت چپ و پاسخ این است که تبعیض است.”

والری ویلسون مدیر موسسه سیاست اقتصادی برنامه بر نژاد و قومیت و اقتصاد با اشاره به همان توضیح. “من نمی توانم اسمش را هر چیزی غیر از تبعیض نژادی در بازار کار” او گفت:.

برای ویلسون یکی از قوی ترین سیگنال از تبعیض نژادی اختلاف در نرخ بیکاری توسط آموزش و پرورش در سطح. در هر سطح از آموزش و پرورش, سیاه و سفید بیشتر کارگران بیکار از همتایان سفید.

“حداقل در تئوری آنها در حال انجام همه چیز را به آنها گفته شد که آنها باید انجام دهید” گفت: Wilson سیاه آمریکایی ها با سطح بالایی از آموزش و پرورش است. “در عین حال آنها هنوز در سطح بالاتر از بیکاری و شکاف در حقوق و دستمزد.”

یک راه طولانی برای بازیابی

به عنوان ایالات متحده در تلاش برای ایجاد راه خود را در گذشته آسیب های انجام شده توسط coronavirus همه گیر قانونگذاران با توجه به سیاست هایی که ممکن است ارائه اضافی امداد به محرومان و کارگران در کوتاه مدت مانند گسترش مزایای بیکاری عرضه شده توسط مراقبت عمل می کنند و ممکن است دور دوم محرک چک.

برای برنامه های طراحی شده برای ارائه تسکین موقت یا دراز مدت کمک به باریک شدن شکاف اشتغال Wilson, یادداشت اهمیت مطمئن شوید که سیاست در واقع اهداف خود را.

“ما واقعا نیاز به آگاهی و به فرض که هیچ سیاست نژاد خنثی به دلیل تمام این موجود و اساسی نابرابری های تولید شده توسط سیاست های قبلی و تصمیمات حقوقی,” او گفت:. “در ساخت سیاست وجود دارد همیشه باید چشم نسبت به چگونه آن را تحت تاثیر جوامع مختلف متفاوت است.”

بسیاری به خصوص در سمت چپ می گویند که بدون در نظر گرفتن سیاست های خاص تغییر خواهد نیاز به شناخت سیستمیک نابرابری یک نقطه است که مرکزی در این تظاهرات بیش از جورج فلوید مرگ است.

در Floyd را مینیاپولیس مراسم یادبود برگزار می شود در روز پنج شنبه رهبر حقوق مدنی Rev. Al Sharpton چنین نقطه analogizing گسترده سیستمیک بی عدالتی علیه آمریکایی های سیاه و سفید به افسر زانو برگزار شد در برابر فلوید گردن خود را در طول روز یادبود دستگیری که دادستان مدعی شده اند که منجر به مرگ او.

“همیشه از 401 سال پیش به همین دلیل ما هرگز نمی تواند بود که ما می خواستیم و خواب بودن است که شما را نگه داشته زانو خود را بر ما گردن” Sharpton گفت: با اشاره به 1619 سال به طور کلی درک به عنوان آغاز, سیاه, برده داری در مستعمرات که تبدیل به ایالات متحده است. وی افزود: “ما می تواند اجرا شرکت ها و نه فشار در خیابان اما شما تا به حال خود را به زانو در گردن ما. ما تا به حال مهارت های خلاق ما می تواند هر کاری که هر کس دیگری می تواند انجام دهد اما ما نمی تواند زانو را خاموش گردن ما.”

نیکول اسمیت اقتصاددان ارشد در دانشگاه جورج تاون مرکز آموزش و نیروی کار گفت که آن را خسته کننده است که “اکثر مردم تشخیص آنچه در آن است اما هنوز هم تمایلی به انجام هر چیزی در مورد آن.”

“و این به آن دلیل انجام هر چیزی در مورد آن را واقعا ما نیاز به شرکت در یک گفتگوی جدی در مورد عدالت اجتماعی” او گفت:.

در آن نقطه تهمت و بایدن معاون سابق رئیس جمهور در حال مطالعه در تضاد.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن گفته است که یک بهبود اقتصادی خواهد شد را به نفع آمریکایی های سیاه و سفید بایدن فشرده است به طور خاص برای هدف قرار دادن جوامع سیاه با کمک های اقتصادی و جمع آوری اطلاعات در این مسابقه و بهره مند از فدرال برنامه های بازیابی.

در طول یک آدرس در فیلادلفیا در شنبه بایدن که رو موشکافی بیش از رکورد خود در مسابقه گفت: “لحظه ای برای ملت ما برای مقابله با نژادپرستی نظاممند.”

“برای مقابله با رشد نابرابری اقتصادی در کشور ما. و برای مقابله با انکار وعده این کشور به بسیاری از می شود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme