یک خانه برای اجاره در کالیفرنیا است.

گتی ایماژ

در اولین سرمایه گذاری مشترک با JP Morgan مدیریت دارایی یکی از بزرگترین کشور های تک خانواده صاحبخانه است ساختمان خود را اجاره خانه در نزدیکی لاس وگاس, NV, بانکداری, جدید هزاره فشار به حومه–فشار در حال حاضر شتاب با توجه به کوروناویروس.

خانه های آمریکا 4, اجاره, کالیفرنیا مبتنی بر تک خانواده اجاره REIT به تازگی بسته در یک معامله برای ساخت 34 خانه در Sovana و بهار دره سابق در حومه لاس وگاس و دومی نزدیک در حومه. آنها بزرگتر خواهد بود, خانه, 12 سه خوابه واحد و 22 چهار اتاق خواب.

این معامله این است که به وضوح تلاش برای سرمایه گذاری بر روی یک میل جدید در میان شهرستان ساکنان برای پیدا کردن فضای اضافی در بکر خانه های جدید در خارج از متراکم downtowns محاصره مرگبار شیوع کروناویروس.

“ما این تغییر را به عنوان به ویژه در میان نسل هزاره, بزرگترین متحده آمریکا گروه سنی که به دنبال انتقال دور از آپارتمان زندگی می کنند گفت:” مایک کلی از املاک و مستغلات آمریکا در J. P. Morgan مدیریت دارایی ها. “حرکت به سمت بیشتر گسترش-از زندگی نیز انتظار می رود به شتاب در پی COVID-19 همه گیر و پیش بینی ما قوی اشغال و اجاره نرخ رشد در سراسر خواص.”

اولین خانه تحویل انتظار می رود در ماه ژوئن امسال و تکمیل است و پیش بینی اکتبر سال 2020 است. و این فقط آغاز است. این دو به دنبال به صرف $625 میلیون دلار برای توسعه حدود 2,500 تک خانواده اجاره در سراسر بازارهای متعدد در غرب و جنوب شرق است.

به عنوان در مارس 31, 2020, خانه های آمریکا 4 اجاره متعلق به 52,776 single-family خواص در 22 متحده است. J. P. Morgan صاحب مشابه تعداد چند واحد از طرف سرمایه گذاران نهادی در سراسر ایالات متحده با توجه به انتشار.

“همراه با ما نوآورانه فن آوری تلفن همراه پلت فرم را قادر می سازد که آینده نگر ساکنان به تور خانه های بدون عامل و مدیریت خود را تجربه اجاره آنلاین ما معتقدیم که ما ساخته شده است-برای-اجاره برنامه توسعه پتانسیل انقلابی تک خانواده اجاره میباشد. این واقعا یک مورد از استراتژی مناسب در زمان مناسب با حق شریک گفت:” کریستوفر لاو, رئیس امور مالی در آمریکا خانه 4 اجاره.

در مصاحبه ای در ماه آوریل خانه های آمریکا 4, اجاره, مدیر عامل شرکت, دیوید Singelyn گفت: این شرکت نیز ممکن است در افزایش خرید از خانه به خصوص اگر قیمت تضعیف و بیشتر خواص مضطرب آمده در بازار است. میلیون ها نفر از وام گیرندگان در حال حاضر بخشی از وام مسکن تحمل برنامه های به تاخیر انداختن پرداخت های ماهانه خود را.

“من نمی خواهد حکومت آن را. سوال این است که وقتی که تحمل دوره به پایان می رسد, چگونه این همه باز کردن? وجود دارد که به طور بالقوه برای رفتن به یک تعداد زیادی از مردم صاحبخانه یا مالکان که اصلا درآمد و دشواری حفظ که محل اقامت” گفت: Singelyn.

is.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی