(دسته کوچک موسیقی جاز) این ترکیب از تصاویر ایجاد شده در جولای 07, 2020 را نشان می دهد (L-R) Facebook مدیر عامل مارک زوکربرگ در پاریس در مارس 23, 2018, مدیر عامل گوگل Sundar Pichai برلین در ژانویه 22, 2019, مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک در 28 اکتبر 2019 در نیویورک و آمازون موسس و مدیر عامل شرکت جف بزوس در لاس وگاس, نوادا در 6 ژوئن 2019.

گتی ایماژ

صدای کوس یا طبل برای شکستن بزرگترین شرکت های فن آوری است که روز به روز بلندتر اما مورگان استنلی معاون رئیس رابرت Kindler در حال پخش نیست که لحن.

Kindler که همچنین مورگان استنلی جهانی سر از ترکیب و ادغام گفت: CNBC یک نمای از بالا که شکستن بزرگترین شرکت های فن آوری “معنا ندارد.” به طور خاص او می گوید: آمازون کاهش قیمت و تحویل در همان روز در طول بیماری همه گیر در حال پاک کردن مصرف کننده مزایای که نشات گرفته از این شرکت در اندازه و مقیاس.

“من فکر می کنم شرکت هایی مانند آمازون شده اند کاملا فوق العاده برای اقتصاد و برای مصرف کننده” Kindler گفت. “آنچه را که ما انجام داده اند در طول این همه گیر اگر ما نیست که شرکت هایی مانند آمازون ؟ من فقط می توانید تصور کنید که مردم فکر نمی کنم که این فوق العاده هستند, چیزهایی که همه این شرکت های بزرگ را به ارمغان آورد.”

مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس, Facebook, مدیر عامل شرکت, مارک زوکربرگ مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک و الفبا و مدیر عامل گوگل Sundar Pichai تمام خواهد شد و شهادت روز شنبه قبل از مجلس نمایندگان ایالات متحده’ آنتی تراست کمیته فرعی. سوالات آنها را دریافت خواهید کرد می توانید یک پنجره را به تفکر از 15 نفر از اعضای کنگره که خواهد شد و سپس توصیه های بالقوه درمان مانند رقابت جدید قوانین و یا شرکت breakups. خانه قضائیه آنتی تراست کمیته فرعی شده است به دنبال به دره سیلیکون تسلط سهم بازار در کسب و کار از جمله تبلیغات دیجیتال و تجارت الکترونیکی برای بیش از یک سال است.

کمیته فرعی است که انتظار می رود به بررسی Facebook بازار به اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی از جمله مالکیت آن از واتساپ و Instagram به همراه آن co-تسلط تبلیغات رسانه های دیجیتال با الفبای گوگل. کمیته فرعی نیز انتظار می رود به پروب اپل کنترل برنامه از طریق فروشگاه برنامه خود را با سیاست ها و آمازون خفقان رقابت با اعمال نفوذ شخص ثالث تجاری داده ها به قهرمان خود محصولات.

“وجود دارد در حال رشد است شواهدی وجود دارد که یک تعداد انگشت شماری از gatekeepers آمده اند به گرفتن کنترل بیش کلیدی شریان تجارت آنلاین محتوا و ارتباطات” قضایی مجلس رئیس جری Nadler گفت: زمانی که کمیته اعلام کرد دو حزبی تحقیقات سال گذشته است. “با توجه به رشد جزر و مد از غلظت و تحکیم سراسر اقتصاد ما حیاتی است که ما بررسی وضعیت فعلی رقابت در بازار دیجیتال و سلامت قوانین ضد تراست.”

سیاستمداران و مدیران فناوری صحبت کرده تا در دو سال گذشته در مورد رشد تسلط از بزرگترین شرکت های فن آوری — به طور خاص Amazon, Apple, Facebook و گوگل — که در ترکیب ارزش بازار نزدیک به $5 تریلیون. الیزابت وارن بالقوه معاون ریاست جمهوری انتخاب برای presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن بارها استدلال برای فروپاشی بزرگ با تکنولوژی. Ex-Facebook اجرایی و سرمایه داری Chamath Palihapitiya گفت: در ماه گذشته او معتقد است بزرگترین شرکت های فن آوری شکسته خواهد شد تا این دهه است.

“آنها به شکسته ؟ بله. خواهد هر دولت پس از رفتن آنها ؟ کاملا. دولت های محلی و فدرال … همه در سراسر جهان” Palihapitiya گفت. “اولین آنها مشمول مالیات به مرگ و سپس آنها اعتماد-گران.”

اما Kindler گفت: شکستن تا شرکت هایی مانند Facebook و حروف الفبا را در خدمت کمی مصرف کننده بهره مند شوند و در مورد آمازون در واقع ممکن است ضرر مصرف کنندگان است. وی با اشاره به وجود قوانین در وجود برای جلوگیری از تثبیت قیمت و مسائل مربوط به حریم خصوصی اما در مورد سوال مفهوم فروپاشی بر اساس اندازه تنهایی.

“من نمی بینم به همین دلیل شما می شکستن آنها را” Kindler گفت. “آیا شما رفتن به چرخش خارج Instagram? یوتیوب ؟ …من فکر می کنم این شرکت ها نه در خدمت مصرف کننده ؟ البته آنها. من فکر می کنم آن است که یکی از چیزهایی که اتفاق افتاده است به مصرف کننده.”

بیشتر بخوانید از Kindler در این هفته یک نمای از بالا Q&A در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر