به عنوان آمازون soars در طول همه گیر ناشران است که تکیه بر آن در حال حاضر احساس می کنم پشت

پس از آمازون اطلاع اعضای آن برنامه های وابسته است که این امر می تواند برش نرخ های خود را در اوایل این ماه از بنیانگذاران درآمد مدرسه ارسال شده یک ویدیو یوتیوب با عنوان “آمازون DECIMATES کمیسیون های وابسته در تاریخ 21 آوریل سال 2020 است.”

“من در تلاش برای تصور کنید چه اتفاقی می افتد در آمازون ستاد هنگامی که آنها مانند پسر بیایید ببینید که وجود دارد در سراسر جهان همه گیر رکود اقتصادی بلندی در اطراف جهان و ناشران و حقوق در حال گرفتن کاهش پایین تر از تبلیغات و همه چیز اتفاق می افتد در این جهان دیوانه در حال حاضر” co-founder جیم Harmer می گوید به دوربین.

“و این زمانی است که جهان و ناشران واقعا صدمه زدن به ناشران است که ساخته شده است در سیستم بازاریابی آمازون و واقعا ساخته شده سایت به آنچه در آن امروز است… آن را درست در این لحظه است که آمازون تصمیم گرفت اجازه دهید بریده بریده همه حقوق 50%, در حالی که آمازون خود را بالا رفتن سرسام آور است. این مسخره است.”

Harmer و درآمد مدرسه بنیانگذاران ریکی Kesler برخی از صدها نفر از هزاران نفر از اعضای آمازون برنامه های وابسته. برنامه می پردازد ناشران آنلاین یوتیوب سازندگان و دیگر کسب و کار آنلاین یک درصد از فروش برای محصولات آنها توصیه و لینک در آمازون است. این نیز مهم است برای ناشران آنلاین مانند BuzzFeed, The New York Times و Vox رسانه که انتشار راهنمای خرید درایو که مردم برای خرید در آمازون است.

اما ماه گذشته آمازون نورد شیب تند کاهش نرخ آن به برنامه های وابسته قرار دادن کسانی که مدل های کسب و کار در خطر است. کسانی که کاهش نرخ به معنای ناشران در حال حاضر 1% نرخ کمیسیون برای مواد غذایی محصولات به جای 5 درصد یا 3 درصد از مبلمان و صفحه اصلی بهبود (persian) فروش محصول به جای 8 درصد ،

این تغییرات به این معنا کمتر درآمد برای سازندگان که بخشی از آمازون برنامه برخی از آنها گفت: CNBC آنها ناراحت خبر از کاهش در آمد در حدود همان زمان به عنوان آمازون سهام برتر جدید اوج تمام وقت و یک کلاه بازار بیش از 1 تریلیون دلار به لطف افزایش تقاضا برای خرید آنلاین در طول coronavirus مستند.

دیگران گفت: این تغییرات در یک استارک یادآوری است که تنوع جریان درآمد برای سازندگان محتوا بسیار مهم است بنابراین به عنوان نه به وابسته به هوی و هوس از تکنولوژی غول و سیاست های خود را. و برخی از آنها فکر کردن در مورد دیگر برنامه های وابسته به توجه بیشتر است. بیش از 18,200 مردم را امضا کرده اند Change.org دادخواست به نام “آمازون وابسته می خواهید میزان خود بازگشت.”

آمازون کاهش یافته است به نظر بازخورد از اعضای آن برنامه سهامداران در مورد زمان بندی آن. یک سخنگوی شرکت ماه گذشته کاهش یافته است به نظر در مورد اینکه آیا این تصمیم بود در نتیجه همه گیر و گفت آمازون به طور منظم ارزیابی برنامه های خود را ارائه شده به اطمینان حاصل شود آن را در رقابت با گسترده تر صنعت و چنین است که نرخ ارزیابی یک عمل استاندارد در صنعت.

هر چند این تغییرات را به اثر رفت در آوریل اعضا نمی بینم تاثیر بلافاصله. پرداخت های ماهانه و هزینه های پرداخت شده برای مارس به عنوان مثال ساخته نیست تا اواخر ماه ژوئن است.

این تغییرات باعث شد که برخی از بازاریابان وابسته به فکر می کنم فراتر از آمازون: ویدئوها در یوتیوب به سرعت ظهور شامل جایگزین برنامه های مانند کسانی که از هدف خارج شده و یا B&H Photo Video.

درآمد مدرسه بنیانگذاران گفت CNBC بسیاری از کسانی که جایگزین برنامه های وابسته ندارد و همان قوی کاتالوگ محصولات به عنوان یک آمازون است. برای مثال در حالی که قایقرانی سایت می توانید لیست آن میدارد از فیلترهای روغن در آمازون گزینه های ممکن است در دسترس در سایت های مختلف.

داگ Cunnington یک بازاریاب وابسته و YouTuber گفت که او خواهد بود و با توجه به دیگر برنامه های وابسته مانند eBay را از آمازون کاهش منجر خواهد شد “خیلی تاثیر بزرگ” برای خود و کسب و کار خود را. Cunnington شروع به ساخت سایت های وابسته در مناطق مانند منزل و لوازم خانگی بازگشت در سال 2013. سپس در سال 2015 او شروع به آن را انجام تمام زمان. او تخمین می زند حدود 50 درصد از درآمد خود را از چند سال گذشته آمده است از آمازون برنامه های وابسته. او همچنین به فروش می رساند یک دوره آموزش مردم در نحوه استفاده از برنامه.

“این قطعا یک دو whammy برای من” Cunnington گفت. او گفت که او در تلاش برای مشاهده این به عنوان یک فرصت به شعبه. گذشته از تلاش جدید برنامه های وابسته به او گفت که او به احتمال زیاد خواهید لاغر تر به شدت در آموزش در مورد مهارت های دیگر مانند یوتیوب, بازاریابی ایمیل و یا پادکست.

“بسیاری از مردمی را ویران کرد” Cunnington گفت. اما او گفت تا زمانی که سایت های ترافیک آنها را کشف کردن یک راه رو به جلو است. “اگر کسی یک وب سایت و آنها ترافیک آنها را به شکل از چگونه به پول در اوردن. اگر شما ترافیک شما را به یک دارایی.”

ارین Nogueira یک خالق محتوا برای, YouTube, Facebook و Instagram شده است انجام بازاریابی برای محصولات زیبایی و مد برای بیش از دو سال است. او گفت که او در بر داشت پول واقعی نمی آید از رسانه های اجتماعی شرکت خود را دارند اما کمیسیون های وابسته.

“سهام خود را در تمام زمان بالا,” او گفت:. “آنها هیچ دلیلی برای گرفتن پول از جیب ما و آنها در حال حاضر بسیار است.”

او گفت: آن را بر خلاف Instagram و یا YouTube را تغییر الگوریتم ها و اثرات آنها بر. علاوه بر این ، در گذشته شبکه های اجتماعی بهینه سازی الگوریتم خود را که تعیین می کند چه چیزی را نشان می دهد تا کاربر را خوراک خبری است که باعث کاهش ديد و ترافیک وب سایت است. Nogueira گفت که او باید به کار پنج بار به عنوان سخت به تولید درآمد او یک بار پس از ترویج محصولات در آمازون است.

Sean Cannell, لاس وگاس بر اساس بنیانگذار فکر می کنم رسانه ها گفت: اول خود را وابسته بررسی از آمازون تنها بیش از $2. در حال حاضر او برآورد خود شرکت می کند 30.000 دلار در سود حاصل از آمازون در هر ماه. او اغلب در پست های که در مورد دوربین های دیجیتال و تجهیزات برای خرید, برای کسانی که علاقه مند به ساخت فیلم از یوتیوب.

او گفت: فکر می کنم رسانه ها بخشی از بیش از 30 برنامه های وابسته اما آمازون پر سود ترین است. او گفت: فکر می کنم که خوش شانس است که در آن جریانهای چندگانه درآمد از بازاریابی وابسته به یوتیوب به محصولات و برنامه های آموزشی. Cannell, گفت که او در حال حاضر انتظار دارد درآمد خود را از آمازون وابسته به سقوط به میزان 20 درصد.

اما برای کسانی که ممکن است تکیه می کنند آمازون برنامه های وابسته تر او گفت: این یک زنگ خطر برای کسانی که استفاده از این به عنوان یک طرف فشار و یا بودند که با تکیه بر این به عنوان یک وسیله برای ترک یک کار تمام وقت است. برای دیگران “این نوع مانند کسب و کار خود و ویران میشود یک شبه.”

از بنیانگذاران سبک زندگی نشریه (که نخواست نامش فاش شود به دلیل حقوقی مداوم مکالمات داشتن با مشارکت سهامداران) گفت: این تاثیر بر ناشران آنلاین, اما این حد از تاثیر بستگی به نوع محصولات و کسب و کار به طور معمول برجسته — با مناطق مانند تجهیزات ورزشی مثلا دیدن کمتر از تاثیر از دسته ها مانند مبلمان.

“من فکر نمی کنم این یک بیدارباش برای شرکت به عنوان آن را به عنوان یک حساب” گفتند. “هر کسب و کار است که با اتکا به طور انحصاری در آمازون برنامه های وابسته برای درآمد است می ترسید این روز خواهد آمد. در حال حاضر ما در حال رفتن به ببینید که رهبران موثر prepped برای لحظه ای با برنامه های پشتیبان.”

گفتند آمازون “عمومی و مسلما سرد پیام” را امتحان کنید نه به کراوات نرخ کاهش به هر دلیل و یا رویداد است که آنان افراد سمت چپ به احتمال زیاد نا امید به خصوص در میان تمام عدم قطعیت در طول بیماری همه گیر. آنها گفت: آنها معتقد بودند آمازون رهبری فریم حرکت در اطراف نگرانی به نظر می رسد تن-ناشنوا است.

“من شخصا قدر که آمازون نمی تلاش برای توجیه این تصمیم به عنوان یک جنگ واکنش به COVID-19 بحران” گفتند. “من مطمئن هستم که همه گیر عوامل حداقل برخی از نفوذ در زمان آمازون حرکت می کند. این حدس و گمان اما شاید این شرکت با هدف کاهش جریان مشتری به امید گرفتن یک دسته بهتر در افزایش خرید آنلاین در حال حاضر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme