به عنوان به طور فعال مدیریت پنهان-دارایی ETFs در راه اندازی این خواهد بود که چه چیزی باعث رشد دارایی: محقق

مورچه ها راهپیمایی می کنند.

وفاداری شد سومین شرکت برای راه اندازی و فعال nontransparent ETFs (مورچه ها) پنج شنبه گذشته پس از آمریکا قرن و Legg Mason در معرفی بودجه تحت, جدید, semiconfidential ساختار SEC greenlit برای برخی از صادر کنندگان سال گذشته است.

مورچه ها به طور جدی به مدیریت ارز داد و ستد وجوه است که افشای دارایی های خود را سه ماهه به جای روزانه به مدیران یک شانس برای استفاده از استراتژی های خود را در جایگزین های ارزان تر به وجوه متقابل و بدون خطر بودن کپی یا اجرا.

راحت و کاربر پسند رنگ آبی تراشه رشد ETF (FBCG), وفاداری آبی تراشه ارزش ETF (FBCV) و وفاداری هزاره جدید ETF (FMIL) در حال حاضر معامله شده برای یک هفته. هر یک دارای یک هزینه نسبت 59 به صورت نقاط یا 0.59%.

FBCG پایین است و تقریبا 2% از راه اندازی آن در حالی که FBCV و FMIL باید هر از دست رفته حدود 4.5 درصد از یکشنبه بعد از ظهر.

ظهور مورچه ها “بود که یک تحول صنعت صندوق بود که یک شکاف که نیاز به پر شود برای مدت زمان طولانی” فیل Mackintosh اقتصاددان ارشد در نزدک گفت CNBC “ETF لبه” در روز دوشنبه.

“در حال حاضر که آنها تایید شده واقعا من جای تعجب نیست که مردم در حال آمدن به بازار با این ETF محصولات است که شرکتی خود را به خوبی شناخته شده صندوق محصولات با سابقه,” او گفت:.

آن را نمی تعجب ETF روند’ دیو Nadig یا اگر او انتظار می رود بیشتر از این صنعت از بی شماری تقلیدی بودجه.

“سوال این است که آیا کسی واقعا می خواهید این استراتژی؟” Nadig خود شرکت مدیر سرمایه گذاری رئیس و مدیر تحقیقات گفت: در همان “ETF لبه” مصاحبه در مورد وفاداری جدید ETFs.

“دو تا از آنها به رنگ آبی تراشه رشد و آبی تراشه ارزش. کسانی که چنین وانیل استراتژی حتی اگر آنها به طور فعال و موفق در حال حاضر که آن را تعجب آور شما می خواهم حتی به خود زحمت قرار دادن آنها در یک nontransparent, ساختار,” او گفت:. “این است که وفاداری واقعا نگران مردم در حال رفتن به جلو-اجرا و موقعیت خود را در Salesforce.com?”

به زودی به اندازه کافی گسترده صادر کنندگان مانند وفاداری ممکن است شروع به اعمال نفوذ برخی از آنها بهتر از مارک های شناخته شده مانند ماژلان یا Contrafund در این ساختار Nadig گفت.

“من فکر می کنم آنچه در آینده در اینجا این است که بازاریابی زاویه” او گفت:. “من در حال مرگ برای دیدن یکی از این شرکت بیرون آمده و با واقعی, سکس با نام تجاری-نام صندوق که مردم را واقعا درک کنند. مثل ما نیاز به یک صندوق رشد آمریکا در یک ETF لفاف بسته بندی به واقعا درک این که آیا آن را برای رفتن به درایو جریان چون در حال حاضر ما دیده نمی بزرگ جریان به آن است که بودجه هستند.”

که به نوبه خود می تواند صندوق صادر کنندگان دسترسی بهتر به سرمایه گذاران فردی پرتفوی Mackintosh گفت.

“تو این Robinhoods و فونز-مشاوران که در حال قرار دادن ETFs به مردم اوراق بهادار و اگر همه شما پیشنهاد وجوه متقابل شما لازم نیست که دسترسی به آن پایه مشتری” نزدک اقتصاددان گفت.

“پس فقط قادر به کلون خود را صندوق به فعال ETF من فکر می کنم باز می شود تا تمام توزیع بازو. بلکه ما تا به حال فعال ETFs برای مدت زمان طولانی. آن را مانند فعال خود جدید است. ما تا به حال شفاف و فعال ما تا به حال این هوشمند-بتا وجوه و آنها محافظت می شود سرمایه گذاران و آنها بوده است و راه های زیادی برای قرار گرفتن در معرض به عنوان به خوبی.”

سلب مسئولیت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme