آرکانزاس گزارش بالاترین روزانه سنبله در coronavirus موارد اعداد رود رشد

ساکنان فیتویل آرکانزاس در خط صبر کنید تا فایل برای بیکاری در 6 آوریل سال 2020 است.

نیک آکسفورد | ایسنا

بینالملل آسا هاچینسون روز جمعه گفت که دولت گزارش 731 جدید کروناویروس موارد از روز پنج شنبه بزرگترین روزانه پرش از شیوع آغاز شد.

به تازگی گزارش موارد نشان دهنده نزدیکی 6.8 درصد افزایش نسبت به پنج شنبه به عنوان شیوع بیماری همچنان در سراسر ایالت آوردن مجموع به حداقل 11,547. هاچینسون گفت: 207 از آن موارد گزارش شده در دولت correctional facilities.

قبلی خود کمترین روزانه پرش در موارد بیش از 450 در اواسط ماه مه با توجه به نمودار هاچینسون ارائه شده در یک کنفرانس مطبوعاتی.

“همانطور که من نگاه به هفته آینده انتظار دارم این موارد را در ادامه به افزایش” هاچینسون گفت. “من فکر می کنم که طبیعی است هر زمان که ما می بینیم الگوی ما دیده ایم در طول هفته گذشته بویژه در شمال غربی آرکانزاس من انتظار دارم که برای ادامه به افزایش تا زمانی که ما می توانید دریافت یک دسته در که و کاهش است.”

آرکانزاس بیش از 3,700 فعال موارد در دولت, او گفت:. وجود دارد در حال حاضر بیش از 200 نفر در بیمارستان بستری مشکوک به Covid-19 و وزارت بهداشت و درمان گزارش اضافی مرگ و میر پنج از روز پنج شنبه در آوردن کل به 176.

“ما بیش از 200 بستری شدن در بیمارستان در آرکانزاس است که به طور قابل توجهی بالاتر از زمانی که ما واقعا در آنچه که من فکر می کردم برای اولین بار بود اوج در ماه آوریل” هاچینسون گفت.

آرکانزاس یکی از تعداد انگشت شماری از کشورهای گزارش اخیر سنبله در Covid-19 موارد است. دولت هنوز برنامه ریزی برای حرکت به آن فاز دو بازگشایی در روز دوشنبه که اجازه خواهد داد که رستوران ها و کسب و کارهای دیگر برای افزایش ظرفیت هاچینسون گفت.

“من نمی بینیم که آنچه که ما در حال انجام است و کار نمی کند. ما ممکن است انجام آن را به خوبی به اندازه کافی. من فکر می کنم استراتژی های مناسب, استراتژی,” او گفت:.

دولت دیده نشده و هیچ گونه شواهد است که بلند کردن آن فاز یک محدودیت به حال ارتباط با افزایش موارد اما توصیه ساکنان ادامه اجتماعی فاصله Hutchinson گفت.

اما هاچینسون گفت که او نمی خواهد حکم ساکنان پوشیدن یک ماسک صورت که جسارت در به دلیل آن را نمی خواهد اجرا و “این فقط آرکانزاس است.”

بسیاری از کارشناسان بهداشت و درمان باید گفت که پوشیدن صورت را پوشش می تواند به کاهش گسترش Covid-19 و مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری نشان می دهد پوشیدن چهره و پوشش برای کاهش بدون علامت انتقال در میان اعضای خانواده و در خانه های سالمندان و دیگر امکانات.

CDC روز جمعه هشدار داد که ممکن است نیاز به reimplement سخت اجتماعی فاصله اقدامات است که در محل قرار داده شد در اوایل این سال اگر آمریکا coronavirus موارد افزایش “یافته است.” اما این سازمان مشخص نیست چه چیزی می تواند به عنوان یک افزایش قابل توجهی در موارد و آن را به سمت چپ تصمیم گیری به مناطق محلی در حال حاضر.

“مگر در مواردی که شما در معرض رده سنی یا شرایط سلامت, ما باید, ما نیاز به انجام کسب و کار ما, ما نیاز به زندگی می کنند زندگی فقط آن را با خیال راحت و با دقت” هاچینسون گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme