کشتی سرمایه گذاری مدیر عامل: چرا ما به فروش می رسد تسلا با وجود ما گاو نر بلند مدت مورد

کشتی سرمایه گذاری شرکت شناخته شده برای آن $7,000 قیمت هدف در سهام تسلا مواجه شده است و برخی از ناباوری برای فروش سهام الکتریکی خودرو ساز.

هر چند تسلا باقی مانده شرکت های برتر, برگزاری, کشتی است کاهش سهام خود در این شرکت بیش از گذشته محله های مختلف که شامل بیش از 17 درصد کاهش در مالکیت 31 مارس با توجه به براده.

انجام نمی دهد اما “خواهد بود نه عاقلانه مدیریت نمونه کارها,” کتی چوب, مدیر عامل شرکت و مدیر سرمایه گذاری افسر در کشتی گفت: CNBC “ETF لبه” در روز دوشنبه.

“ما بسیاری از سوالات در مورد” چگونه می تواند شما را بسیار مثبت در تسلا و فروش آن؟” وود گفت.

پاسخ نهفته در تسلا فوق العاده فرار الگوهای تجاری, او گفت:.

“آن را هرگز از دست یک موقعیت در بودجه ما. اگر ما تا به حال گرفته نشده و سود در آن سوار تا از [$]178 به 900 یا نزدیک به 1000 این امر شده ام … شاید بیش از 20 درصد از صندوق,” او گفت:. “است که می تواند عاقلانه مدیریت نمونه کارها. ما به کنترل موقعیت ما اندازه است.”

چوب به یاد می آورد که تسلا کمک 175 واحد به ارک پایه عملکرد در سال 2018 با وجود آن roller-coaster فعالیت و بازار سهام را به طور کلی کاهش در سال است.

“ما تا به حال یک سال و من فکر می کنم یکی از دلایل مهم این است که ما تجارت در سراسر نوسانات” چوب گفت. “اگر تسلا در حال رخ دادن است چرا که برخی از صندوق های تامینی یا منفی تحلیلگر است گفت: چیزی که به نظر می رسد واقعا افتضاح ما خیلی خوب رسیدگی داده می شود تحقیقات ما در آن سهام است که ما خواهید بود خرید به این, مگر اینکه آن را یک شگفتی بزرگ برای ما است.”

“بر خلاف زمانی که ما احساس می کنیم مثل تحلیلگران hyperventilating در مورد سهام — و از جمله تسلا که وجود دارد تصاحب شایعات از آن با کمک Elon Musk خود را — ما به طور طبیعی فقط به سود چون ما می دانیم که ما در حال رفتن به فرصت دیگری در ارتباط با جنجال برای خرید سهام پایین تر,” او گفت:.

تسلا سهام کمی کاهش یافت و به حدود 827 در بعد از ظهر جمعه تجاری. ارک 2024 قیمت هدف برای تسلا باقی مانده 7000 دلار با دلار 1500 خرس مورد و $15,000-یک-به اشتراک گذاری bull مورد. تسلا همچنان بالا نگه داشتن در ارک نوآوری (ARKK) نسل بعدی اینترنت (ARKW) و مستقل از تکنولوژی و رباتیک (ARKQ) ETFs.

سلب مسئولیت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de