نمایی از یک بیمار بودن چرخ از یک خانه سالمندان در فلاشینگ کوئینز نیویورک ایالات متحده آمریکا در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در مارس 22 سال 2020 است.

جان Nacion | NurPhoto | گتی ایماژ

به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر ایالات متحده باعث چشمگیر خوشه در تعداد موارد جدید در کشورهای که بازگشایی جمعيت مسن تر ممکن است برای آماده سازی خود را برای دور دیگری از قرنطینه.

متحده مانند آریزونا و فلوریدا و تگزاس گزارش شده است شکستن رکورد خوشه در هفته گذشته به عنوان آنها همچنان برنامه های خود را برای بازگشایی در حالی که ramping تا تست. آریزونا مقامات بهداشتی گزارش 3,056 جدید تایید موارد پنج شنبه. تقریبا 1,968 نفر در بیمارستان بستری هستند و در هفت روز به طور متوسط در کشور است که حدود 37 درصد افزایش در مقایسه با هفته پیش با توجه به CNBC و تحلیل داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

آریزونا بود میان ایالات متحده برای اولین بار به بازگشایی اجازه می دهد بسیاری از رستوران ها و کسب و کار به راه اندازی مجدد با ظرفیت محدود و سلامت اقدامات در اوایل ممکن است. این شهر همچنین دارای یکی از بزرگترین جمعیت از شهروندان ارشد در کشور است.

“هنگامی که ما برای اولین بار آغاز شده ما مستند در آریزونا ما در دراز مدت مراقبت از امکانات ضربه سخت” گفت: Dana Marie کندی ایالتی آریزونا مدیر در AARP.

“در یک نقطه, ما تا به حال 82 درصد به 84 درصد از مرگ و میر در آینده از تسهیلات مراقبت دراز مدت. امروز که تعداد پایین رفته و به 55 درصد از مرگ و میر در طولانی مدت مراقبت.”

در آمریکا مردم در سنین 65 ساله و مسن تر حساب 16 درصد از جمعیت, با توجه به U. s. اداره آمار. در آریزونا 17.5 درصد از جمعیت در سنین 65 ساله و مسن تر. دولت بخش خدمات بهداشت و درمان می گوید 75 درصد از مرگ و میر ناشی از Covid-19 آمد از آن گروه سنی است.

با بیش از 140 پرستاری امکانات در حال حاضر عامل در آریزونا دولت آسیب پذیر ترین گروه جمعیت همچنان در معرض خطر آلوده شدن و به طور بالقوه شروع شیوع.

“در آریزونا ما نمی رسید ما اوج و من نمی دانم هنگامی که ما در حال رفتن به آن ضربه. این واقعا در مورد دلیل که در هفته گذشته ما تا به حال حتی آمار هزاران و این هفته ما شده است در هزاران نفر هر روز و چهار بار ما را شکست, رکوردهای جدید, موارد” کندی گفت: CNBC در ژوئن 19.

در حالی که افراد مسن و ضعف سيستم ايمنی هستند بیشتر مستعد ابتلا به مرگ از coronavirus شده است وجود دارد عدم وجود اطلاعات ملی در خانه های سالمندان.

برای درک بهتر تاثیر است که این بیماری تا به حال در افراد مسن مراکز مدیکر و مدیکید خدمات و یا سیستم مدیریت محتوا آغاز شده و نیاز به تمام امکانات, پرستاری در آمریکا به گزارش Covid-19 داده است. آن منتشر شده آن برای اولین بار مجموعه ای از اعداد از جمله کل تایید موارد مرگ و میر و معیارهای دیگر در ساکنان خانه سالمندان و کارکنان در 4 ژوئن. آژانس فدرال گفت: آن را به روز رسانی خواهد شد شماره آن به صورت هفتگی به عنوان امکانات بیشتر انتشار داده های خود را در هفته های آینده.

همانطور که از ژوئن 14, آخرین داده های موجود در سیستم مدیریت محتوا گزارش شده است که در آریزونا خانه سالمندان وجود داشته است 792 ساکنان که آزمایش مثبت برای Covid-19 و حداقل 215 مرگ و میر. در سراسر کشور در خانه سالمندان وجود داشته است 111,508 تایید موارد Covid-19 و 30,794 مرگ و میر.

شیوع در خانه های سالمندان

سیستم مدیریت داده ها نشان داد دو خانه سالمندان در آریزونا را که تا به حال بزرگترین شیوع کروناویروس: یاقوت کبود توسان پرستاری و توانبخشی و محل مشیت در Glencroft مرکز مدرن پیری در گلندیل.

یاقوت کبود گزارش 107 ساکنان که تست مثبت برای Covid-19 و 30 ساکنان که درگذشت از ویروس. در میان کارکنان و کارگران وجود دارد 38 مورد تأیید و صفر و میر.

یاقوت کبود نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر از CNBC.

در Glencroft, 82 ساکنان آزمایش مثبت برای Covid-19 و 20 ساکنان درگذشت. وجود دارد 81 تایید موارد در میان کارکنان و کارگران و صفر و میر.

“از مارس 15 تا 25 مه ما تا به حال یک Covid شیوع کمی در زندگی کمک ما و شیوع قابل توجهی در ما ماهر پرستاری مرکز [محل مشیت] گفت:” اسکات مک کلینتوک مدیر ارشد استراتژی افسر در Glencroft. “در یک نقطه, ما تا به حال حدود 40 یا 50 نفر که تست Covid مثبت در ما پرستاری مرکز از حدود 150 تا حدود 30 درصد به 40 درصد Covid مثبت است.”

McClintock گفت Glencroft متوقف اعتراف ساکنان جدید در ماه مارس و بسته تمام امکانات و فضاهای جمعی مانند سالن های غذاخوری و فعالیت های اتاق. آن شروع به ارائه خدمات تحویل غذا به جای آن و هماهنگ برنامه های برای کمک به ساکنان خانه بمانند و قرنطینه.

Glencroft همچنین صفحه نمایش و طول می کشد تا دمای هر کس در آن دانشگاه هر روز McClintock گفت و هر کارمند است که نشان می دهد نشانه و یا یک تب بلافاصله به خانه فرستاد. McClintock گفت Glencroft پاسداران مستقر در اطراف محیط به مسیر زندگی مستقل ساکنان که راه رفتن در داخل و خارج از محوطه دانشگاه.

یکی دیگر از خانه سالمندان انقلاب زندگی ارشد گفت: آنها نیز به شدت به دنبال دستورالعمل CDC و تست کارکنان خود را هر روز. آنها نیز تعطیل خود را در فضاهای جمعی و ارائه وعده های غذایی برای ساکنان به جای.

“ما درخواست از مردم برای ترک جامعه است. آن را به یک زندگی مستقل [امکانات] به طوری که آنها می توانید انتخاب کنید به ترک اما اگر آنها به سمت چپ آنها را به خود قرنطینه برای 14 روز” گفت: Cristy بالارد ارشد معاون فروش و بازاریابی در انقلاب ارشد زندگی می کنند.

تست کارکنان کلیدی است

به عنوان تعدادی از جدید کروناویروس موارد همچنان به افزایش در آریزونا خانه های سالمندان تاکید دارد نیاز به تست مکرر.

McClintock CNBC گفت که Glencroft تا به حال هیچ دسترسی به کروناویروس تست تا تسهیلات شناسایی و گزارش شیوع به این شهرستان در ماه آوریل است.

“اگر ما در حال رفتن به مبارزه با این دوباره در آینده ما باید به قابلیت انجام تست با چرخش سریع نتایج: از آنجا که ما نیاز به قادر به جدا کردن افرادی که مثبت حق دور” او گفت:. “و ما نیاز PPE” و یا تجهیزات حفاظت فردی.

“اگر ما تا به حال نتایج تست سرعت ما احتمالا می تواند متوقف نیمی از عفونت های,” او گفت:.

این سیستم مدیریت محتوا در حال حاضر الزامی هفتگی coronavirus تست برای همه ماهر پرستاری مراکز با توجه به McClintock.

کندی موافق است که آزمایش به صورت منظم ضروری است برای به حداقل رساندن عفونت و مهار گسترش ویروس.

“اگر شما همچنان به آزمایش و سپس ویروس می توانید در. بنابراین دانستن است که آن را بسیار مسری در این امکانات شما می خواهید را به مطمئن شوید که شما تست غالبا, و شما همچنین می خواهید مطمئن شوید که آنها مناسب PPE,” او گفت:.

“ما فقط تست های پرستاری ماهر امکانات و در آریزونا که 147. ما به کمک امکانات زندگی بیش از 2000 و آنها آزمایش نشده. بنابراین وجود دارد هیچ پایه آزمون برای زندگی کمک امکانات,” او اضافه شده است.

کندی با تاکید بر اهمیت آزمایش کارکنان و کارگران در خانه های سالمندان و ارائه آنها را با کافی PPE به کار می کنند و از نزدیک با ساکنان در پرستاری ماهر و امکانات زندگی کمک.

“در آغاز تنها راه Covid کردم در یک مرکز بود از کسی مشغول به کار در تاسیسات” او گفت:.

“در پرستاری ماهر امکانات این افرادی که نیاز به کمک در شرایط اساسی و فعالیت های روزانه مانند وارد شدن به دستشویی و حمام کردن, زیادی وجود دارد از تماس شخصی با ساکنان.”

بسیاری از نیروی کار در خانه های سالمندان بیش از یک شغل در چندین امکانات با توجه به کندی. این مطرح می تواند یک خطر جدی برای دیگر کارکنان و کارگران و ساکنان که در تماس نزدیک با آنها.

“شما در حال برخورد با کارکنان است که معمولا باعث می شود حداقل دستمزد بسیار کمی PPE آموزش و گاهی اوقات به زبان انگلیسی ممکن است زبان اول خود را. همه ناگهانی شما این همه گیر و آنها ممکن است بدون علامت,” او گفت:.

Glencroft نیز مظنون است که شیوع آن به طور بالقوه می تواند ردیابی بازگشت به یک کارمند در پرستاری ماهر به دلیل امکانات قفل شده پایین از مارس.

“این احتمالا درست در سالمندان جوامع در هر نقطه از کشور اما این کارکنان که معمولا آلوده ساکنان. این است که یک چیز جدید هنگامی که شما مجبور به ارائه چنین شخصی مستقیم مراقبت. کارکنان ما به خانه هر شب به خود و خانواده خود و آنها را از تماس با افراد دیگر” McClintock گفت.

بدون بازگشت به قرنطینه

تسهیلات مراقبت دراز مدت می تواند شامل سه نوع از جوامع: زندگی مستقل آپارتمان, امکانات زندگی کمک و پرستاری ماهر امکانات.

زندگی مستقل یک آرایش مسکن برای بازنشسته ساکنان که می تواند در زندگی روزانه به طور مستقل و بدون کمک های پزشکی, اما می خواهید دسترسی به مراقبت های شخصی, خدمات, امکانات و امنیت است. به کمک امکانات زندگی هستند مجوز ارائه دهندگان مسکن و مراقبت های شخصی خدمات و مراقبت های بالینی به صورت روزانه. پرستاری ماهر امکانات بر اساس 24/7 پزشکی مدل فراهم می کند که برای مراقبت از ساکنان که یک سطح بالاتر بالینی نیاز است.

زمانی که coronavirus بیماری همه گیر در ضربه زدن به ایالات متحده آمریکا, ماهر, پرستاری امکانات تا به حال به دنبال دستورالعمل های دقیق تعیین شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و یا CDC چرا که دولت فدرال نظارت بر آنها. CDC توصیه می شود که انواع دیگر دراز مدت ارشد خانه به دنبال دستورالعمل به عنوان بهترین آنها می توانند.

“زندگی کمک و پرستاری ماهر دارای مجوز مناطق بنابراین ما کنترل دسترسی به آن” McClintock گفت. “ما بسیار به سرعت در ماه مارس بسته آنها را. هیچ بازدید کنندگان اجازه داده شد حتی خانواده مگر ما تا به حال یک بیمار که در واقع در حال مرگ است.”

McClintock گفت Glencroft نمی تواند نیروی ساکنان در زندگی مستقل آپارتمان در خانه بمانند و یا پوشیدن ماسک.

“هنگامی که آنها اجاره محل ما این اصل را از منظر حقوقی و ما نمی توانیم آنها را مجبور به انجام هر چیزی و ما اصلا آنها را فراهم می کند, مراقبت از خود,” او گفت:.

در حالی که اکثر ساکنان سازگار با جامعه سلامت اقدامات در ماه های گذشته McClintock گفت: او فکر می کند آنها را قبول نمی کند بازگشت به قرنطینه.

“آنها از حوصله خارج از ذهن خود را. آنها وحشت زده بودند. آنها واقعا مایل اخبار و آنها واقعا می خواستم برای دریافت,” او گفت:.

آهسته بازگشایی

با وجود های اخیر سنبله در Covid-19 موارد در آریزونا بسیاری از زندگی ارشد خانه ها در دولت به دنبال از طریق با بازگشایی مجدد برنامه. آنها بیشتر PPE و تست به آسانی در دسترس در حال حاضر در مقایسه با ابتدای اپیدمی اجازه می دهد آنها را به احساس می کنید آماده تر برای آینده شیوع.

بعد از تجربه شیوع McClintock گفت که او مطمئن است که Glencroft ماهر پرستاری و کمک به زندگی در مناطق تحت کنترل و امن از Covid-19.

“ما در پرستاری مرکز به نظر می رسد که ما باید به طور موثر به دست گله ایمنی. مردم به اندازه کافی آن را داشته اند و در حال حاضر آنتی بادی است. من فکر نمی کنم ما باید یکی دیگر از شیوع بیماری در پرستاری, مرکز,” او گفت:.

بسیاری از خانه های پرستاری در حال حاضر آمادگی خود را در بخش های عمومی و شروع به برگزاری فعالیت های گروه با تعداد محدودی از شرکت کنندگان و اجتماعی فاصله. در حالی که بازدید کنندگان هنوز در این خانه های سالمندان آنها در ادامه به استراحت برخی از محدودیت.

“شما باید برای رفتن در فاز گفت:” بالارد از انقلاب زندگی ارشد. “این یک انتقال. آن را مانند شما می توانید تلنگر آن را مانند یک سوئیچ نور. شما باید برای انتقال آرام است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی