آریزونا و فلوریدا و کالیفرنیا و نوادا گزارش رکورد به بالا, تک-روز افزایش coronavirus موارد

آریزونا و فلوریدا و کالیفرنیا و نوادا گزارش رکورد خوشه در تایید Covid-19 نفر در روز جمعه به عنوان متحده همچنان خود را مرحله به مرحله reopenings و سطح شیب دار تا تست.

آریزونا گروه خدمات بهداشتی و درمانی گزارش شده 3,246 جدید موارد مثبت بیش از پنج واحد-بعد از 2,519 موارد است. فلوریدا مقامات بهداشت اضافه شده 3,822 موارد جدید در صبح روز جمعه بیش از دولت قبلی تنها-بعد از 3,207 موارد نیز گزارش شده در روز پنج شنبه.

کالیفرنیا مقامات گزارش 4,317 موارد جدید جمعه که تایید شد در روز پنج شنبه با شکوه رکورد قبلی از 4,084 گزارش روز پنج شنبه. نوادا وزارت بهداشت و خدمات انسانی گزارش 410 موارد جدید جمعه بعد از ظهر شکستن قبلی خود تنها-بعد از 379 از دوشنبه.

بیشتر کشورهای در حال گزارش سابقه و رکورد روزانه تعداد Covid-19 موارد به عنوان عفونت گسترش در یک سرعت سریع. مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از گسترش آن در لیست کشورهای که در آن Covid-19 مرگ در حال انتظار برای سرعت بخشیدن به بیش از چهار هفته بعدی در مقایسه با چهار هفته گذشته. این لیست در حال حاضر شامل آلاسکا, آریزونا, آرکانزاس, هاوایی, North Carolina, اورگان, کارولینای جنوبی و یوتا.

در حالی که برخی از دولت فدرال و رهبران آن نسبت به افزایش تعداد تایید coronavirus موارد به افزایش در تست بسیاری از در حال دیدن یک صعود در بستری شدن در بیمارستان. این متریک مانند موارد جدید و مرگ و میر نیز در نظر گرفته یک اقدام مهم از شیوع آن کمک می کند تا مقامات بهداشت سنج چگونه شدید آن ممکن است.

آریزونا

آریزونا به سرعت تبدیل به یکی از سخت ترین ضربه در مناطق ایالات متحده به عنوان جدید کروناویروس موارد همچنان به سرعت در حال افزایش. برخی از بیمارستان ها در دولت در حال نزدیک شدن ظرفیت, گزارش یک رکورد تعداد بیماران در ICU تخت در روز پنج شنبه که حساب برای 84 درصد از دولت ظرفیت.

جمهوری خواه آریزونا دولتی mlb اعلام سیاست های جدید در روز شنبه است که اجازه می دهد مقامات محلی به نیاز است که ساکنان ماسک می پوشند و به دنبال اجتماعی فاصله قوانین عمومی و کسب و کار.

Ducey همچنین اذعان کرد که این ویروس در حال گسترش است با سرعت بیشتری از آنچه قبلا تصور.

گفت: “من دو هفته پیش که یک روند در اینجا” Ducey گفت: یکشنبه شب در حالی که ارائه یک نمودار روزانه موارد جدید در سراسر کشور. “به دنبال در دو هفته گذشته از اطلاعات یک روند وجود دارد. و این روند به رهبری در جهت اشتباه و اقدامات ما در حال رفتن به در نظر گرفته شده است که به تغییر جهت و معکوس کردن این روند است.”

برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس فرماندار اعلام کرد قصد دارد به سطح شیب دار تا تست و همچنین تماس با ردیابی یک فرایند موجب آن مقامات بهداشتی تماس با افراد آلوده به سعی کنید به شناسایی منبع عفونت و دیگران که ممکن است آلوده شده اند.

با این حال برخی از مقامات بهداشت نگران هستند که این ویروس در حال حاضر به یک سطح از عفونت است که می تواند سخت به کنترل.

سابق غذا و داروی کمیسر دکتر اسکات Gottlieb توییتی در روز جمعه که آریزونا وارد “دوره تند رشد در آن Covid بیماری همه گیر.”

گوتلیب گفت CNBC در روز پنج شنبه که سخت ترین ضربه از مناطق در حال حاضر “در آستانه از دست دادن کنترل. آریزونا, هوستون, Austin, قطعات فلوریدا قطعا نگاه بسیار مورد حق در حال حاضر,” او گفت:.

فلوریدا

فلوریدا اضافه شده تقریبا 4000 موارد جدید در روز جمعه آوردن این دولت در مجموع به 89,748 با توجه به داده ها از فلوریدا وزارت بهداشت. دولت همچنین گزارش 3,104 مرگ و میر و 12,774 بیماران بستری از دوشنبه.

فلوریدا بود میان ایالات متحده برای اولین بار به بازگشایی اجازه می دهد بسیاری از رستوران ها و کسب و کار به راه اندازی مجدد با ظرفیت محدود در مارس 4. اکثر دولت در حال حاضر در “فاز 2” از بازگشایی.

در اوایل این هفته کالیفرنیا ، ران DeSantis گفت: دولت نمی خواهد reimplement بیشتر محدودیت و یا تاخیر در بازگشایی حال پیشرفت است.

“ما نه تعطیل. ما در حال رفتن به رفتن به جلو. … ما در حال نورد” فرماندار گفت: در اخبار جلسه روز سه شنبه. “شما باید به جامعه تابع.”

روز جمعه DeSantis گفت که متوسط سن کسانی که آزمایش مثبت برای Covid-19 کاهش یافته است از 65.5 سال در ماه مارس به 37 در ماه ژوئن.

“که متوسط سن غوطه وری و حتی بیشتر,” او گفت: در اخبار توجیهی و اضافه شده که به طور متوسط ادامه خواهد داد به سقوط. “من فکر می کنم این مهم است که مردم به درک بسیاری از افرادی که تست مثبت در حال حاضر نه علامتی.”

DeSantis گفت: افزایش عفونت در میان دولت جمعیت جوان است که با توجه به “فرسایش اجتماعی فاصله.”

“من قطعا با دیدن وقتی که من هستم و در مورد افرادی که لزوما پیوستن به اجتماعی فاصله دستورالعمل که آنها لزوما با پوشیدن یک ماسک و یا پوشیدن آن را به درستی گفت:” سیندی Prins استادیار اپیدمیولوژی در دانشگاه فلوریدا است.

فرماندار نسبت به افزایش موارد حداقل تا حدودی به افزایش تست. در حالی که رای مثبت افزایش یافته است گفت: اعداد متفاوت در میان هر جمعیتی است.

دولت را آزمایش کرده است و یا ارائه یک آزمون برای هر ساکن و شاغل در خانه های سالمندان با توجه به DeSantis. او گفت: مهم این است که به نگه داشتن عفونت نرخ پایین در میان افراد مسن و کسانی که در معرض خطرات بهداشتی.

در این جلسه فرماندار اطمینان ساکنان که “مقدار زیادی بیمارستان ظرفیت.”

“ما باید دو برابر ظرفیت در بیمارستان ها در سراسر ایالت فلوریدا امروز نسبت به قبل از همه گیر آغاز شد,” او گفت:.

با وجود افزایش در تعدادی از آزمایشات تجویز شده در هر روز در فلوریدا درصد از مردم با مثبت نتایج آزمون نیز افزایش یافته است. در واقع آن دو برابر شده است از اوایل ماه ژوئن است.

“اگر شما را بیش از دو هفته گذشته فکر نمی کنم وجود دارد واقعا یک افزایش قابل توجهی در تست بر اساس بارگیری در این هفته اگر شما اضافه کردن این اعداد و در عین حال به نظر می رسد که ما قطعا تا به حال پرش در موارد و افراد مشخص” Prins گفت.

“من فکر نمی کنم شما می توانید می گویند حداقل هفته یا بیشتر از موارد به دلیل افزایش در تست من فکر نمی کنم که واقعا دارای دیتا.”

کالیفرنیا

پس از گزارش بیش از 4000 موارد جدید برای اولین بار در پنج شنبه, کالیفرنیا, یک رکورد جدید بالا از 4,317 موارد تایید شده در یک روز است. دولت اعلام کرد در مجموع 165,416 مثبت Covid-19 موارد و حداقل 5,360 مجموع مرگ و میر.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom صادر ایالت منظور در روز پنج شنبه نیاز مردم به پوشیدن صورت پوشش در بسیاری از داخل تنظیمات و خارج از زمانی که فاصله فیزیکی امکان پذیر نیست. او گفت: بیش از حد بسیاری از ساکنان را آغاز کرده اند برای سرمایه گذاری در هر یک ماسک. به منظور روشن نیست چگونه دولت قصد دارد به اجرای قانون و یا اینکه مردم را جریمه خواهد شد برای تبعیت نمی کنند.

“علم نشان می دهد که پوشش صورت و ماسک کار” Newsom گفت. “آنها حیاتی برای نگه داشتن کسانی که در اطراف شما امن نگه داشتن کسب و کار باز کردن و راه اندازی مجدد اقتصاد ما.”

نوادا

روز جمعه تعدادی از جدید کروناویروس موارد مشخص شده اولین بار, نوادا, گزارش بیش از 400 مورد در یک روز. دولت در حال حاضر در مجموع تعداد 12,486 تایید عفونت و 478 مرگ و میر.

نوادا رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak او خواست مشاوره پزشکی تیم به “ارزیابی گزینه های بالقوه برای افزایش پوشش چهره سیاست” روز جمعه به کاهش گسترش coronavirus.

به عنوان بخشی از نوادا بازگشایی دستورالعمل پوشش صورت نیاز برای کارکنان است که در تعامل با مشتریان است. اما آنها “به شدت تشویق” و نه اجباری برای عموم مردم.

— گرافیک توسط CNBC Nate Rattner

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme