آریزونا coronavirus موارد تقریبا پس از دو روز یادبود به دولت نزدیک بیمارستان ظرفیت

یک بیمار گرفته شده است از یک آمبولانس به اورژانس یک بیمارستان در ملت ناواهو شهر طوبی شهرستان در طول 57-ساعت حکومت نظامی تحمیل سعی کنید برای جلوگیری از گسترش Covid-19 ویروس از طریق ملت ناواهو در آریزونا در 24 مه سال 2020 است.

علامت Ralston | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

Coronavirus موارد در آریزونا در ادامه به افزایش از اواخر مارس به عنوان دولت بیمارستان ظرفیت شروع به سفت, با توجه به داده ها از Arizona Department of Health Services.

آریزونا وزارت بهداشت گزارش اضافی 1,412 موارد جدید در روز پنج شنبه, آوردن دولت را در مجموع به 31,264. تعدادی از موارد را به صعود نزدیک به 300% از تاریخ 1 مه و تقریبا دو برابر شده پس از روز یادبود با توجه به داده های تاریخی از دانشگاه جانز هاپکینز وارد شده توسط CNBC.

دولت 7 روز به طور متوسط روزانه موارد جدیدی که از چهارشنبه 1,071. یک هفته پیش دولت بود به طور متوسط روزانه 720 جدید موارد با توجه به هاپکینز داده است.

در حالی که آزمایش افزایش یافته است و بیش از چند هفته گذشته است که می تواند یک چشم انداز مثبت در موارد بسیاری از تست مثبت نیز افزایش یافته است در هفته های اخیر. برای نمونه جمع آوری شده در ژوئن 7, 13 ٪ از آزمايشات مثبت نسبت به پایین 5 ٪ مثبت برای نمونه های جمع آوری شده ممکن است 3.

نزدیک به 8 درصد از دولت را آزمایش دوباره مثبت است.

“هیچ راهی وجود دارد به نسبت یک روند به یک رویداد. انتقال رخ می دهد احتمالا آنهایی که اضافی در تعطیلات مانند روز یادبود که منجر به موارد و بستری شدن در بیمارستان” مارک Lipsitch استاد اپیدمیولوژی در دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه هاروارد گفت.

آریزونا بیمارستان گزارش شده است که آنها در 84 درصد ظرفیت در روز چهارشنبه. اما دولت وزارت بهداشت نشان می دهد که بخش بزرگی از آن هواکش هنوز در دسترس است به صورت انتقادی بيماران بد حال.

در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه, آریزونا دولتی mlb گفت: دولت های اضافی 2,600 افزایش تخت های بیمارستانی و 600 موج تخت ICU در مورد ظرفیت اضافی مورد نیاز است.

“همه از این روند بیا با هم به نقطه به این که بیش از فقط تست و واقعا به دلیل گسترده جامعه گسترش” دکتر فرشاد Marvasti دانشگاه آریزونا دانشکده پزشکی مدیر بهداشت عمومی و پیشگیری گفت: CNBC “قدرت ناهار” در روز پنج شنبه.

Ducey اقامت-در-خانه سفارش تمام شده در مارس 15, اما آیا ترک های متعدد اجتماعی-فاصله راهنمای کسب و کار در محل. رستوران ها اجازه داده شد به سر ناهار خوردن در سرویس مارس 11 و دولت افتتاح استخر و ورزشگاه در مارس 13.

در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه, Ducey گفت: دولت های اضافی 2,600 افزایش تخت های بیمارستانی و 600 موج تخت ICU در مورد ظرفیت اضافی مورد نیاز است.

“این یک سوال که آیا ما باید باز زمانی که ما انجام دادیم یا نه. آن چه ما از نظر رفتار افراد” Marvasti گفت. “اکثر مردمی شده اند و در مورد در فضاهای از جمله کاباره ها, میله, مراکز, رستورانها و بدون هر گونه ماسک پوشیدن و من فکر می کنم این عامل چه خبر است.”

آریزونا است تنها یکی از بسیاری از کشورهای که گزارش افزایش در موارد بیش از چند هفته گذشته — نزدیک به نیمی از ایالات آمریکا در حال حاضر گزارش افزایش موارد بر اساس یک تجزیه و تحلیل از آسوشیتد پرس.

Coronavirus همه گیر وخیم تر شده است در سراسر جهان به عنوان شماره جدید Covid-19 موارد همچنان برای رسیدن به اوج تمام وقت, سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه.

“ما همچنان به اصرار فعال نظارت برای اطمینان از ویروس نیست دوباره بجای اول برگشتن به خصوص به عنوان تجمع جمعی از همه نوع در حال شروع به سر در برخی از کشورها” Tedros گفت.

— CNBC برکلی لاولیس جونیور و مقابله Rattner کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme