در حال قوی تر و معکوس ETFs ارزش خطر است ؟ دو جوانب مثبت صنعت شکستن آن را

در حال قوی تر و معکوس بودجه ارز داد و ستد به ارزش خطر است ؟

به عنوان سرمایه گذاران گله به بازار سهام و ETF صنعت در این دوره تاریخی نرخ بهره پایین صادر کنندگان امیدوارند خریداران انجام مشق شب خود را قبل از پریدن به برخی از این استراتژی های پیچیده.

قوی تر و معکوس ETFs هر دو با استفاده از مشتقات مالی خود را در زمینه سازه های. اهرمی ETFs در استفاده از مشتقات و بدهی به ضرب بازده خود را در زمینه شاخص های ردیابی سهام در 2-برای-1 اساس به جای استاندارد 1 به 1 ، معکوس ETFs به معنای برای کسانی که به دنبال سود از یک شاخص را کاهش داد ،

هر دو نوع از ETFs تمایل به تنظیم مجدد دارایی های خود را روزانه با این حال, که نشان می دهد که آنها ساخته شده بودند بیشتر برای بعد از معامله گران نسبت به سرمایه گذاران بلندمدت دیوید Mazza سر محصول در Direxion گفت CNBC “ETF لبه” در روز دوشنبه.

“به عنوان یک ارائه دهنده قوی و معکوس ETFs ما می خواهم به اطمینان حاصل شود که افراد با استفاده از آنها مناسب و صحیح می باشد. و آنها واقعا در نظر گرفته شده برای معامله گران و یا مردمی که توانایی و پتانسیل توجه مشتاق به پرتفوی خود را,” او گفت:. “برای سرمایه گذاران که استفاده از آنها را مناسب بسیاری از آنها می توانید آنها را پیدا کنید به مفید … به عنوان بخشی از استراتژی کلی. اما آنها در نظر گرفته نمی شود در دراز مدت خرید و نگهداری وسایل نقلیه سرمایه گذاری.”

در اواخر سال گذشته کمیسیون بورس و اوراق بهادار پیشنهاد قوانین که نیاز به قوی تر و معکوس ETF دهندگان به درخواست مشتریان خود را به یک سری از سوالات را به مطمئن شوید که آنها درک خطر درگیر در خرید این محصولات است. صادر کنندگان را به عقب رانده و گفت آن را می خرد که در گوشه ای از بازار است.

به تازگی تماس دوباره تنظیم مجدد و یا طبقه بندی این نوع از بودجه را تبدیل به تکثير در ETF جامعه باعث بیشتر موشکافی شدید در اطراف این وسایل نقلیه است.

تام Lydon مدیر عامل شرکت ETF روند و ETF Database اذعان کرد که این بودجه در حال “بازی” ،

“آنها بخشی جدایی ناپذیر از ETF اکوسیستم و این اخیر کمپین قرار داده نشده توسط SEC. آن را قرار داده و توسط دیگر ETF صادر کنندگان است که آیا یک سگ در شکار” Lydon گفت: در همان “ETF لبه” ،

“پس آیا واقعا به نفع سرمایه گذاران ؟ احتمالا. آن را نیز یک رقابتی حرکت می کند ؟ که ممکن است آن را بیش از حد. اما اسب قطعا سمت چپ انبار در اینجا,” او گفت:. “سرمایه گذاران در صورتی که می خواهید به ساقه خود را در پای احتمالا نمی خواهید به نوبه خود به ETFs. آنها احتمالا برای رفتن به آینده و یا گزینه های بازار یا سهام لئامت و یا چیزی شبیه به آن.”

در پایان روز سرمایه گذاران روده چک آمده نباید از تنظیم کننده های Mazza و Lydon به توافق رسیدند.

“این که آیا آن را دو بار یا سه بار عملکرد چه می گذرد به علت کارایی که بالا یا پایین است که چه چیزی در سبد خرید. بنابراین ما به شدت همه را تشویق به درک که … بیشتر از آن اگر شما در حال رفتن به تاکتیکی با آن بیشتر از آن اگر شما در حال رفتن به نگاه به تجارت آن را برای کوتاه مدت فرصت” Mazza گفت.

“من فکر می کنم آن را حس می کند برای سرمایه گذاران مطلع شود و ما می خواهیم به ادامه آموزش های مردمی در آن, اما تلاش برای bifurcate در حال حاضر اشتباه مهم … تقریبا اشتباه سرمایه گذاران بیشتر اگر ما تا پایان با حتی دسته های بیشتر از وجود دارد,” او گفت:.

Lydon همچنین طرفه با صادر کنندگان هشدار داد که یک درجه بیشتر از قوانین و مقررات می تواند تهدید ETF صنعت در کل.

“اگر همه از ناگهانی شما می خواهید برای خرید یک معکوس [یا] اهرمی ETF و شما را در خود چارلز شواب حساب و شما سعی می کنید و آن را خرید و یک جمجمه اندود و مرگ و خطر را نشان می دهد, این است که واقعا خوب برای این صنعت زمانی که اکثر مردم در حال انجام مشق شب خود را?” Lydon گفت.

“من فکر می کنم آنچه ما باید انجام دهید این است که نگاهی به همه چیز به عنوان یک کل” او گفت:. “و ما قصد داریم در ادامه به موانع آموزشی خواهد بود که در خارج وجود دارد, اما ما می خواهید به پرتاب تمام این نوع از ETFs — نه فقط از جمله معکوس و قوی تر اما دیگران که ممکن است قراردادهای آتی و یا ممکن است گزینه های پوشش و چیزهایی مانند آن — همه را به یک سطل و بگو اینها بیشتر پیچیده است؟’ واقعا مطمئن نیست. من فکر می کنم این یکی از چیزهایی که ما قصد داریم تا در ادامه به بحث در مورد و که چیز زیادی در مورد صنعت. آن را بسیار دموکراتیک است.”

سلب مسئولیت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر