اپل آی فون بعدی به روز رسانی می افزاید: حفظ حریم خصوصی جدید حمایت — و شما نمی قادر خواهد بود به آنها را از دست

مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک ارائه سخنرانی در طول سال 2020 اپل در سراسر جهان در کنفرانس توسعه دهندگان (WWDC) در استیو جابز تئاتر در کوپرتینو کالیفرنیا 22 ژوئن 2020.

بروکس کرافت | Apple Inc. از طریق رادیو فردا

نسخه بعدی iOS برای آیفون جدید را می دهد اطلاعیه های بصری هنگامی که برنامه در حال دسترسی به دستگاه و میکروفون, دوربین, کلیپ بورد و یا دیگر اطلاعات حساس است.

حرکت در این سال ها در شخصیت برای اپل است که اولویت حفظ حریم خصوصی مهندسی در سطح محصول و حفظ حریم خصوصی به طور کلی به عنوان یک کلید نقطه فروش برای محصولات خود است.

در گذشته بسیاری از جدید iOS ویژگی های امنیتی شرکت مجبور به واکنش نشان می دهند و یا تغییر برنامه های خود را. برای مثال در سال گذشته Facebook صادر شده یک پست وبلاگ در توضیح سیاست خود را جلوتر از اپل تغییر است که به اطلاع کاربران زمانی که برنامه بودند زمینه جمع آوری داده های مکان. که می تواند دوباره اتفاق می افتد به در iOS 14 نزدیکتر می شود به انتشار این سقوط.

در حال حاضر آن را در نسخه بتا بنابراین اپل می تواند به رفع اشکالات قبل از آن رسما بیرون می آید.

در اینجا بزرگ جدید با ویژگی های حفظ حریم خصوصی در iOS 14:

چراغ سبز نشان خواهد داد تا در هر زمان که یک برنامه با استفاده از دوربین گوشی.

هنگامی که یک برنامه با استفاده از دوربین های کوچک و چراغ سبز روشن خواهد شد در به طور خودکار در iOS 14.

Kif Leswing/CNBC

یک نور نارنجی رنگ را به نوبه خود در هر زمان که یک برنامه با استفاده از میکروفون گوشی است. (اگر چه آن را سخت به بگویید که از این تصاویری از این چراغ های کوچک بخشی از نرم افزار و نشان می دهد تا بر روی صفحه نمایش اصلی — آنها نیست کمی چراغ های LED ساخته شده را به گوشی های جدید.)

هر زمان که یک برنامه مانند Voice Memos در این عکس با استفاده از آی فون میکروفون نارنجی شاخص نور را به طور خودکار به نوبه خود در.

Kif Leswing/CNBC

برای سال مردم گفته اند که برنامه های اجتماعی مانند Facebook با استفاده از آی فون میکروفون به گوش دادن به مکالمات محرمانه و هدف تبلیغات این ادعا که آنها را دیدم یک تبلیغ برای یک شرکت یا محصول بلافاصله پس از آنها صحبت کردن در مورد آن است. Facebook همواره آن را تکذیب کرد.

اما اگر که اتفاق می افتد اپل آغاز خواهد شد هشدار به کاربران با سیستم عامل iOS 14. در مختصر Facebook جلسه در iOS 14 میکروفون شاخص روشن نمی مگر اینکه من در ضبط ویدئو.

بنر اطلاع رسانی هنگامی که یک برنامه قابل دسترسی گوشی کلیپ بورد.

بنر در بالای صفحه نمایش می گوید: این برنامه دارای دسترسی از آی فون جهانی کلیپ بورد.

Kif Leswing/CNBC

کلیپ بورد نرم افزار از ویژگی های است که فروشگاه های متن شما کپی شده از جمله متن از یک ایمیل و یا یک URL از وب سایت بنابراین شما می توانید آن را به جاهای دیگر. برنامه های است که می تواند دسترسی به این اطلاعات می توانید اطلاعات زیادی در مورد فعالیت های یک کاربر را بر روی تلفن خود را. با توجه به تحقیقات از برهنه, امنیت, امنیتی, شرکت, 54 نرم افزار بالا شده اند و برای استفاده از کلیپ بورد دسترسی داشته باشید.

شما نمی باید به یک برنامه دسترسی به کل خود را رول دوربین.

برنامه های که نیاز به دسترسی به تمام عکس های خود را می تواند محدود به فقط آنچه آنها نیاز دارند.

Kif Leswing/CNBC

در iOS 14, شما می توانید انتخاب کنید به یک نرم افزار تنها دسترسی خاص به عکس و یا آلبوم. قبل از آن همه-یا-هیچ چیز گزاره.

اجباری برچسب های بعدی به یک لیست در فروشگاه App اپل توصیف کدام نوع از داده ها نرم افزار جمع آوری. اپل مقایسه آنها را به “برچسب های تغذیه” مواد غذایی.

جدید حریم خصوصی متمرکز برچسب نیست در فروشگاه App رتبهدهی نشده است. “ما در حال رفتن به نیاز به هر توسعه دهنده به خود گزارش خود را به شیوه های” اپل حریم شخصی مهندس اریک Neuenschwander گفت: زمانی که این ویژگی اعلام شد. برچسب به احتمال زیاد خواهد شد راه اندازی در کنار رسمی نرم افزار در پاییز.

برنامه به شما اجازه نیاز به پیگیری شما برای مقاصد تبلیغاتی

Kif Leswing/CNBC

تا به حال تبلیغ می تواند با استفاده از یک دستگاه شماره ID به نام IDFA بهتر به هدف قرار دادن تبلیغات و برآورد چقدر موثر هستند. در iOS 14 هر برنامه که می خواهد به استفاده از این شناسه را درخواست کاربران برای انتخاب کردن در به ردیابی زمانی که این برنامه برای اولین بار راه اندازی شد: مردم می توانند انتخاب کنید “اجازه می دهد تا ردیابی” یا “درخواست برنامه برای پیگیری.” بنابراین اگر می خواهید کاربران به ارائه اطلاعات بیشتر برای تبلیغ به شما خدمت می کنند بهتر است تبلیغات آنها نیاز به صراحت انتخاب کردن در.

نیز وجود دارد یک سیستم جدید گسترده تنظیم “اجازه می دهد تا نرم افزار به درخواست برای پیگیری” است که اجازه می دهد تا شما انتخاب کردن از تمام تبلیغات شناسه پیگیری به طور کامل. اگر شما آن را انتخاب کنید و برنامه نمی خواهد حتی از شما سوال — آنها فقط نمی خواهد بود قادر به ردیابی شما. این ضامن جایگزین یک تنظیم در تنظیمات برنامه به نام “Limit Ad Tracking.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme